Saree to po prostu jednoczęściowe ubranie owinięte strategicznie wokół ciała, tworząc jednoczęściowy garnitur. W dzisiejszej modyfikacji często czasami ten jednoczęściowy garnitur może być wykonany z dwóch różnych części, ale jedną rzeczą, która pozostała niezmienna na zawsze, a co więcej, było używanie bluzek w normalny dzień, aby sparować z sari. Bluzka jest tym środkowym kawałkiem riffu, który nosimy pod saree, aby wspierać saree i podobnie jak różne wzory i wzory saree, możesz łatwo rozpoznać projekty i wzory bluzki.

Piękne wzory bluzek dla Pattu Sarees ze zdjęciami:

Oto niektóre z najlepszych projektów bluzek, które pasują do sarees Pattu z obrazami, które z pewnością Cię zainspirują.

1. Zdobione kwadraty:

Zdobione kwadraty

Cała bluzka wykonana jest z najdelikatniejszych zdobionych wzorów. Bazowym kolorem bluzki jest jasny pop różowy, ale to, co kradnie pokaz, to krój pleców wykonany z najbardziej zmysłowych ozdób. Kamieniarka na kwadratach tworzy olśniewający czynnik bluzki, który ciągnie się aż do ramienia bluzki. Miękkie kwadraty są dodatkowo otoczone delikatnymi różowymi tkaninami. To jeden z idealnych projektów bluzek dla sarees Pattu, który nadaje się na Twój ślub.

2. Anarkali na co dzień:

Codzienne Anarkali

To trochę codzienny look bez wcześniejszych ozdób, które składają się na korpus bluzki. Nawet bez żadnej pracy z kamieniem lub biżuterią, jak na codzienną bluzkę, jest to całkiem piękna. Kolor bluzki miesza się z cynobrową czerwienią i szmaragdową zielenią na plecach. Wewnątrz znajduje się obszerny wzór złotej nici. Ten rodzaj wzorów bluzek pattu saree jest po prostu wspaniały na Twój dzień z jasnością.

3. Haftowany wygląd:

Haftowany wygląd

Bluzka ma na plecach ciężki haft. Krój z tyłu jest wykonany z zaokrąglonych kształtów, a jego środkowa część ma piękny wzór zauszników. Lekka nić łączy oba ramiona, a piękna biel podkreśla szmaragdowy odcień. Jest też miękki złoty wzór, który kończy się pięknym kwiatkiem z tyłu.

4. Okno radżastani:

Okno radżastańskie

Każda kultura ma swoje własne projekty i własne wzory, a oto klasyczny przykład tego, jak projekt radżastani można zmodyfikować w piękny, kolorowy aztecki wygląd. Tył bluzki posiada otwarte okienko, do którego przyczepia się wycięcie kropli wody na plecach. Bluzka z tyłu ma piękną lustrzaną grafikę z najlepszymi kolorami wkomponowanymi w jedno. Jest to jeden z najpopularniejszych designerskich projektów bluzek dla sarees z najnowszymi cudownymi nićmi i kamieniami.

5. Konfiguracja klatki piersiowej:

Konfiguracja klatki piersiowej

Jest to wspaniały wzór wycięcia na plecach na bluzkę, gdzie tył bluzki kończy się w klatkę piersiową. W rogach cięcia znajduje się ciężka kamieniarka i wzór sekwencji. Wzdłuż linii cięcia, a nawet wzdłuż pasków klatki piersiowej pojawiają się miękkie wzory z okrągłej kamieniarki.

6. Kwiecista bluzka:

Kwiecista bluzka

Ta bluzka ma najmniej wzorów krojów, ale jest to jeden z najpiękniejszych wzorów bluzek dla pattu sarees, jaki kiedykolwiek istniał. Ciało bluzki w okolicach klatki piersiowej jest satynowe, ale czarne.

7. Klejnoty z rybiej łuski:

Klejnoty z rybiej łuski

Tył bluzki również nosi piękną rybią łuskę z charakterystycznymi elementami zari i żorżety. Bluzka jest przepięknie wzorzysta z kamykami z kropli wody, które w szmaragdzie wyglądają po prostu hipnotyzująco. Każda łuska lub łuska rybna jest wykonana z dzieła zari. To jeden z najnowszych projektów bluzek pattu saree w tym roku 2018.

8. Kwiatowa ekstrawagancja:

Kwiatowa ekstrawagancja

Bluzka na pierwszy rzut oka może wydawać się prosta i skromna, ale gdy spojrzysz z tyłu, zauważysz piękny kwiatowy wzór przyczepiony do reszty paska bluzki. Wzór zaczyna się od karku i przechodzi w ekstrawagancki kwiat, aż się wyszczupli i dotrze do końca.

9. Bluzka z jednym kołnierzem:

Bluzka z kołnierzykiem One Bear

Fantastyczną linią do serii tych pięknych wzorów bluzek pattu jest ta bluzka z kołnierzykiem z odkrytymi plecami. Bluzka na całej długości od tyłu i z przodu jest mocno ozdobiona kamieniami i perłami z pięknym okienkiem z tyłu na odsłoniętym plecach.

10. Czarna magia:

Czarna magia

Wystarczy przyjrzeć się urokowi tej bluzki. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych projektów bluzek pattu, które można nosić z pattu saree. Wzór na nim wykonany to zero. Zgadza się! Jest to prosta bluzka, ale mimo to w neutralnym kolorze wygląda całkiem niesamowicie i można ją bardzo dobrze nosić z zielonym saree w kolorze zielonym. Jeśli szukasz czegoś atrakcyjnego, co nie sprawi, że będziesz wyglądać na totalną popis, to będzie to jedna z najlepszych bluzek dla sari pattu. Można go nosić na różnych imprezach, takich jak wesela i uroczystości.

11. Urok złotej bluzki:

Urok złotej bluzki

Jest to jeden z najlepszych projektów prostych bluzek w złotym kolorze dla sarees pattu, które możesz nosić. Jest to odświętnie wyglądająca bluzka i będzie odpowiednia dla kobiet o dobrym wzroście. Atrakcyjny widok na brzegowej części sari pasuje do dolnej części rękawów i tak można powiedzieć, że ta bluzka będzie idealna dla sari z tymi wzorami na nich wykonanymi. Cały kolor bluzki jest tak ponętny, że zakocha się w nim prawie każdy. Praca wykonana na bluzce pokazuje miłość i przywiązanie i jest to jedna z najlepszych bluzek pattu saree, jakie możesz kiedykolwiek wykorzystać.

12. Bluzka z głębokim dekoltem Fantazja:

Bluzka z głębokim dekoltem Fantasy

Ta prosta czarna bluzka o niskim kroju to kolejna dobra bluzka dla czerwonych sarees pattu. Ta bluzka wygląda całkiem fajnie zarówno dla kobiet w średnim wieku, jak i młodych kobiet. Może być używana jako bluzka imprezowa i będzie odpowiednia dla kobiet, które uwielbiają eksponować górną część ciała ze względu na modę. Można powiedzieć, że jest to jedna z najlepiej wyglądających designerskich bluzek dla sari pattu, która będzie szła w parze ze stylowym wyglądem. Jeśli szukasz czegoś nowego i atrakcyjnego w tej kategorii to ta bluzka na pewno się sprawdzi.

13. Czerwona atrakcja z pełną szyją:

Czerwona atrakcja z pełną szyją

Ta bluzka z pełnym dekoltem ma piękny czerwony kolor oraz intrygujący i niepowtarzalny design na górnej części szyi. Będzie odpowiedni do kremowego koloru lub złotego koloru pattu saree. Może być również używana jako bluzka ślubna i będzie również dobra dla nowożeńców. Ponownie, jeśli zamierzasz wziąć udział w imprezie, będzie to jedna z najlepszych bluzek na świecie.

14. Kolorowy projekt:

Kolorowy projekt

Ten szczególny projekt bluzki dla pattu saree ma więcej niż jeden kolor i można powiedzieć, że jest jedną z najbardziej atrakcyjnych designerskich bluzek dla pattu saree, jakich kiedykolwiek będziesz świadkiem w tym sezonie. Kolory są tak dokładnie oddane w tym indyjskim stroju dla kobiet, że każda kobieta będzie chciała go nosić.

15. Połysk dla nowożeńców:

Połysk dla nowożeńców

Tutaj mamy jedną z najlepiej wyglądających bluzek ślubnych pattu sarees z roboczymi projektami wszechczasów. Zostało to wykonane w kolorze różowym, który jest kolorem bazowym. Na tym powstało wiele małych kuszących złotych wzorów, które są jak wisienka na torcie.

Są to najlepiej wybrane modele bluzek pattu saree. Poznasz projekty, z których możesz wybrać, jeśli naprawdę chcesz wyróżnić się z tłumu.