Ostatnio popularne stają się wzory bluzek bez rękawów. Te bluzki są jednymi z najwygodniejszych indyjskich ubrań dla kobiet i są noszone przez prawie każdą Bhartiya Nari. Istnieje wiele wzorów projektowych, za którymi podąża ta bluzka, a niektóre z najlepszych przedstawimy w tym artykule, specjalnie dla Ciebie.

Atrakcyjne wzory bluzek bez rękawów dla Sarees ze zdjęciami:

W dzisiejszych czasach bluzki bez rękawów to jeden z najpopularniejszych i wyznaczających trendy wzorów. Ten artykuł zawiera różne wzory bluzek bez rękawów dla sari z obrazami dla Ciebie, odpowiednie na każdą okazję.

1. Formalny projekt bluzki bez rękawów:

Wzory bluzek bez rękawów

Czy widziałeś już tę konkretną designerską bluzkę? Prawdopodobnie nie. Jest to jeden z najlepiej wyglądających elementów garderoby mieszczący się w projektach bluzek bez rękawów. Ta konkretna bluzka ma naprawdę dobry fason pod szyją, a cała bluzka jest bardzo dobrze ozdobiona małymi, misternymi wzorami. Bluzka ma formalny klimat i można ją nosić na imprezach firmowych i imprezach.

2. Projekt bluzki bez rękawów:

Bluzka bez rękawów Designs-Designer projekt bez rękawów 2

Kto by pomyślał, że bluzka bez rękawów może być tak piękna? Ta konkretna bluzka ma naprawdę niesamowity wzór na plecach i jest obecnie prawdopodobnie jedną z najlepiej wyglądających w świecie projektantów. Wzór bluzki bez rękawów sprawia, że ​​jest wygodna w noszeniu, a małe misterne wzory wykonane na plecach są również niesamowite. Bluzka jest również bluzką z głębokim dekoltem, dlatego można ją nosić w upalne lata.

3. Bez rękawów bluzka celebrytka:

Bluzka bez rękawów Wzory-Bluzka celebrytka bez rękawów 3

Jeśli chcesz zapewnić sobie wizerunek celebrytki, ta bluzka jest prawdopodobnie najlepszą rzeczą. Bluzka ma z przodu seksownie połyskujący wzór, a paski podtrzymujące wyglądają jak diamenty. Bluzka błyszczy od lewej do prawej i bez wątpienia projekt tej bluzki jest jednym z najlepszych wzorów bluzek bez rękawów. Jest to idealna bluzka imprezowa, którą można nosić również na inne okazje. Poza tym, że jest stylowy, jest jednocześnie całkiem wygodny. To jedna z idealnych bluzek projektantów dla pięknej projektantki sari.

4. Metaliczna bluzka bez rękawów:

Wzory bluzek bez rękawów-metaliczna bluzka Designer 4

To kolejna ładna designerska bluzka bez rękawów w metalicznym kolorze. Bluzka wygląda bardzo pięknie od góry do dołu i idzie w parze z sari. Jest to jedna z tych bluzek, które można sprawnie uprawiać z sari. Bluzka będzie idealna do noszenia na imprezie, a jeśli masz szczupłą i wysportowaną sylwetkę jak Shilpa lub gdzieś w jej pobliżu to jest to bluzka idealna dla takiej kobiety jak Ty.

5. Bluzka bez rękawów z pełnym dekoltem:

Wzory bluzek bez rękawów-czerwona designerska bluzka bez rękawów 5

Ta ładna designerska bluzka jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy na rynku, jeśli chodzi o bluzki bez rękawów. Bluzka ma ładny i uroczy wzór po prawej stronie, co jest główną atrakcją tej bluzki. Jeśli potrzebujesz dobrej bluzki, którą można założyć na imprezę, będzie to jedna z najlepszych bluzek dla Ciebie. Będzie pasować do czerwonej jedwabnej sari, a jeśli jesteś wysoki, będziesz w stanie wydobyć to, co najlepsze z tego tradycyjnego indyjskiego ubrania dla kobiet.

6. Prosta, gładka, zielona bluzka bez rękawów:

Wzory bluzek bez rękawów-Zielona bluzka bez rękawów 6

Przygotowujesz się, by pięknie wyglądać na religijną okazję? Będzie to najlepszy towarzysz stylizacji na ten dzień. Ta piękna bluzka ma po bokach wspaniały wzór z różową obwódką. Cała bluzka wygląda całkiem wygodnie i jest bez wątpienia jednym z najlepiej wyglądających indyjskich elementów garderoby, jakie kiedykolwiek napotkasz. Ta piękna bluzka bez rękawów doskonale nadaje się do każdego rodzaju sari.

7. Kwiatowa bluzka bez rękawów:

Wzory bluzek bez rękawów-Bluzka bez rękawów w kwiaty 7

Jest to bardzo dobrze wyglądająca bluzka w kwiaty bez rękawów, która ma naprawdę fajny wzór; kwiatowy wzór sprawia, że ​​ta bluzka jest o wiele bardziej ponętna niż wszystkie kolorowe bluzki bez rękawów, które zobaczysz przez całe życie. Sprawdzi się na wszystkie świąteczne okazje. Ten projekt jest jednym z najlepszych i najnowszych projektów bluzek bez rękawów dla wszystkich jedwabnych sarees.

8. Back Open Beads Konstrukcja bez rękawów na bluzki:

Wzory bluzek bez rękawów-Koraliki Konstrukcja bez rękawów na bluzki 8

Szukasz modnej bluzki bez rękawów do uprawiania sportu w tym sezonie letnim? To prawdopodobnie jeden z najmodniejszych, jakie znajdziesz. Z tyłu ma koronkowy i przypominający koraliki wzór, a stylowy materiał tej bluzki sprawia, że ​​jest całkiem wygodna.

9. Bluzka bez rękawów South Indian:

Bluzka bez rękawów Wzory-Bluzka South Indian Designer 9

Ta szczególna bluzka w złotym kolorze ma błyszczące dodatki, dzięki czemu jest to obecnie jedna z najlepszych bluzek na rynku. Bluzka ma piękne złote wzory wykonane na sari, co sprawia, że ​​ten wygląd jest odpowiedni dla tego konkretnego sari.

10. Błyszcząca czerwona kusząca bluzka bez rękawów:

Błyszcząca Czerwona Ponętna Bluzka Bez Rękawów 10

Ta szczególna czerwona designerska bluzka ma błyszczący wzór, a małe i skomplikowane wzory wykonane na sari w jakiś sposób pasują do bluzki i sprawiają, że jest to idealne połączenie do noszenia przez indyjskie kobiety podczas ich ulubionych wydarzeń.

11. Bluzka bez rękawów z kolorowymi dodatkami:

Bluzka bez rękawów z kolorowymi dodatkami 11

To chyba jeden z uroczych wzorów bluzek, przez które kiedykolwiek przyjdziesz. Ma kolorowe, małe nakładki z przodu iz tyłu. Te delikatne dodatki to chyba najlepsza atrakcyjna cecha tej bluzki.

12. Złota bluzka bez rękawów:

Wzory bluzek bez rękawów-Złota bluzka bez rękawów 12

Ten szczególny projekt bluzki bez rękawów będzie odpowiedni dla jedwabnych sarees. Jest bardzo piękny, z doczepionym atrakcyjnym blaskiem. Bluzka jakoś idzie w parze z sari. Brązowy delikatny wzór wykonany na sari jest jeszcze bardziej upiększony ze względu na złotą bluzkę.

13. Designerska czerwona bluzka bez rękawów na wesela:

Bluzka bez rękawów Designs-Designer czerwona bluzka bez rękawów na wesela 13

Ta szczególna bluzka ślubna bez rękawów jest prawdopodobnie jedną z najlepiej wyglądających bluzek wszechczasów. Wzór na nim wykonany jest bardzo piękny. Małe misterne wzory wykonane na nim są prawdopodobnie najlepszymi, jakie zobaczysz w tym sezonie.

14. Ekscentryczny projekt bluzki bez rękawów:

Bluzka bez rękawów Wzory-Bluzka bez rękawów Celebrity dla szczupłych kobiet 14

Ta konkretna bluzka wymaga sylwetki, ponieważ szersza wersja nie będzie tak pociągająca jak ta. Wykonany na nim misterny wzór sprawia, że ​​wygląda bardzo pięknie. Żadne inne wzory bluzek nie przebiją tej kolorowej i atrakcyjnej bluzki bez rękawów.

15. Srebrna bluzka bez rękawów:

Bez rękawów-Bluzka-Projekty-Srebrna-Bluzka-bez rękawów-15

Ta konkretna bluzka będzie odpowiednia dla spranych lub wyblakłych sari. Ma błyszczący akcent i jest jedną z tych designerskich bluzek, które należy nosić ze zwykłymi sari.

Wiele kobiet uwielbia nosić bluzki bez rękawów ze swoimi sari. To było częściej obserwowane u kobiet ze wschodu. Jednak w kraju są różne części; ten typ bluzki bez rękawów wzoruje się tam, gdzie kobiety wolą to.