Sarees Pattu to te, które dobrze podtrzymują tradycję. Jest wielki na zari, haftach i wszelkiego rodzaju ciężkiej pracy. Te sari często zarezerwowane na specjalne zaproszenia i okazje, takie jak małżeństwa. Twoja bluzka powinna zawsze pasować do stylu i piękna wybranej przez Ciebie sari. Pattu saree w dzisiejszych czasach są łatwe do znalezienia, ale jeśli nie wybierzesz odpowiedniego projektu dla swojego wyboru, cały pokaz jest technicznie zrujnowany. Sari są rzeczywiście znane i bardzo popularne, zwłaszcza w południowych Indiach. Mówiąc o bluzce, są one równie poszukiwane, więc cena może trochę zawyżać, ale nic, na co cię nie stać. Twoja sari powinna mieć atrakcyjną bluzkę do sparowania.

Wzory bluzek z dekoltem na plecach dla Pattu Sarees

Najnowsze i piękne modele bluzek z dekoltem na plecach dla Pattu Sarees z obrazami:

Oto 15 najlepszych wyborów wzorów bluzek pattu saree z tyłu, na które czekasz w kolejce.

1. Bluzka z głębokim dekoltem:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees1

Pierwsze wzory bluzek z dekoltem na plecach dla pattu saree, które tutaj widzisz, to wspaniały styl bez pleców, prawie. Tutaj styl jest bardziej fantazyjny, z kamieniami otaczającymi okrągłą szczelinę. Ten projekt jest idealny dla kobiet, które mimo tradycji wolą być odważne.

2. Zielona bluzka dla Pattu Sarees:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees2

Możemy założyć, że piękna misterna kamieniarka jest pierwszą rzeczą, jaką zauważysz w tej bluzce. Wygląda na to, że będzie pasować na pannę młodą, ze względu na projekt i to, jak pokryty jest nim prawie każdy centymetr bluzki.

3. Pomarańczowa bluzka Pattu Saree:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees3

Lista wzorów bluzek Pattu z dekoltem na plecach nie może być pozbawiona funkcji bez tego pięknego wzoru. Cały wzór na plecach jest absolutnie tak kreatywny, jak to tylko możliwe. Ten jest idealny dla pattu saree, które zarezerwowałeś na swojej półce na dzień ślubu.

4. Zielona bluzka Pattu Saree:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees4

Kolejna zieleń, którą tutaj widzicie, jest bardziej kamieniem i koralikami niż haftem, ale to nie przeszkadza, że ​​jest wręcz fascynująca!

5. Bluzka z głębokim dekoltem w kształcie litery V:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees5

Ta bluzka będzie świetnym wyborem, jeśli szukasz wzorów z dekoltem na plecach na bluzki pattu. Prestiżowy wygląd bluzki może sprawić, że mimo prostoty będzie to kosztowny zakup, ale jeśli zapytasz, przekonasz się, że prawie wszyscy uważają, że była warta ceny, którą musieli zapłacić.

6. Zwykła zielona bluzka:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees6

Poza delikatnym haftem na rękawach bluzka jest w większości prosta. Jednak fason jest niepowtarzalny i ucieszy Cię po założeniu bluzki.

7. Bluzka Pattu Saree z dekoltem w łódkę:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees7

Jedyny projekt, który tutaj widzisz, jest odważnym posunięciem, ponieważ jest prawie bez pleców. Najlepiej nosić ją z niskimi haftowanymi sareesami pattu, ponieważ dzięki temu bluzka będzie przyciągać uwagę.

8. Czerwona i złota bluzka Pattu Saree:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees8

Kolejna bluzka pattu saree z tyłu z klasycznego lookbooka, ta bluzka z pewnością wydobędzie z ciebie najlepsze cechy, gdy założysz ją z pattu saree. Nie powinno być trudno wyobrazić sobie siebie w tym, jeśli jesteś bardziej tradycyjnym typem.

9. Bluzka z haczykami w kolorze czerwonym:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees9

Wszystkie odcienie trzeźwości zostały zachowane w tej tradycyjnej bluzce, a jeśli wierzysz w zachowanie wszystkiego w swoim pochodzeniu etnicznym, ta bluzka będzie idealnym wyborem na ten dzień. Rękawy w stylu marynarki wyglądają atrakcyjnie i mają brokat z czerwonawym odcieniem, co na dobre kontrastuje z ogólnym wyglądem.

10. Niebieska bluzka z rozcięciem:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees10

Z królewskim niebieskim kolorem i takim haftem, czy musimy w ogóle śpiewać pochwały tego wzoru z tyłu bluzki dla pattu sarees? Mówi sam za siebie i prawdopodobnie jesteś wystarczająco przekonany.

11. Niebieska jedwabna bluzka z głębokim dekoltem:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees11

Saree pattu z jedwabną bluzką to jedno z najstarszych połączeń, a tutaj dla odmiany prezentujemy bluzkę z głębokim dekoltem i skręconym sznurkiem. Spójrz na małe kamyczki umieszczone na całej powierzchni, dzięki czemu bluzka wygląda bardziej atrakcyjnie.

12. Niebieska bluzka z haftem:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees12

Srebrna nić na rękawach naprawdę stanowi czynnik definiujący projekt bluzki, który tutaj widzisz. Jest modny, ale równie nietuzinkowy z wyrazistym zestawem niebieskich stringów spotykających się przy szyi trójkątnym wzorem.

13. Złota bluzka z haftem:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees13

Designerska bluzka pattu saree, którą tu widzisz, różni się od pozostałych, które widziałeś na liście, ponieważ obie strony bluzki mają ten sam skomplikowany wzór bezbłędnie.

14. Bluzka z głębokim dekoltem z pełnym rękawem:

Bluzki z tyłu szyi wzory dla pattu sarees14

Połączenie kolorów tego modelu bluzki pattu saree z tyłu szyi jest bardzo różne, a zatem interesujące dla oka. Z pewnością zwróci na Ciebie uwagę pięknym haftem bluzki i głębokim dekoltem podnoszącym oomph.

15. Bluzka z przezroczystym dekoltem Pattu Saree:

Bluzki z dekoltem na plecach dla pattu sarees15

Nikt nie może i nie będzie chciał się oprzeć niepodzielnej uwadze na tobie dzięki tej końcowej bluzce na liście. Wśród projektów bluzek z tyłu szyi dla pattu sarees, ten ma odrobinę różnicy, ponieważ jest stylowy, a jednocześnie nowoczesny.

Wiele kobiet ma tendencję do kompromisu z jakością bluzki, którą wybierają z pattu saree, zakładając, że saree zajmie się pracą, ale tak jest w przypadku drogich saree, ich bluzki również muszą być doskonałe. Podczas gdy Ty będziesz odpowiedzialna za bluzkę, którą wybierzesz, możesz wykorzystać to jako zaletę i wybrać idealne, pasujące do Twojego stylu, dzięki czemu nie musisz zadowolić się czymś, w czym nie chcesz się widzieć.