W tym szybkim i ruchliwym rozwijającym się świecie panie lubią i wolą nosić dopasowane bluzki, które można łatwo kupić u projektantów lub w sklepie z ubraniami. Gdy kobiety myślą o bluzach łatwo dostępnych, to znaczy, które zostały już uszyte i łatwo dostępne w sklepie. W ostatnich latach zniknęło napięcie związane z krawiectwem, podając im wymiary i czekając na uszycie bluzki, zamiast tego panie po prostu idą z saree do butiku i zgodnie z kolorem saree kobiety decydują o projekcie i wzorze bluza. Mówiąc o designie, jest ich nieskończenie wiele. Wzory różnią się w zależności od materiału tkaniny, koloru kamienia użytego w projektowaniu maggam i nici użytych do stworzenia wielu wzorów.

Najnowsze gotowe projekty bluzek na każdą okazję:

Oto top 30 gotowych projektów bluzek przedstawiony pokrótce co na pewno da pomysł grupie kobiecej na poszerzenie pomysłu o różne wzory, nadruki i co ważne kształt bluzki rodzaj dekoltu i głębokość.

1. Syntetyczne wzory gotowych bluzek z okrągłym dekoltem:

Syntetyczne gotowe wzory bluzek z okrągłym dekoltem

Okrągły dekolt jest zawsze w modzie, co daje proste i eleganckie wykończenie. Kobiecy wzór z okrągłym dekoltem bardzo przypomina wykończenie bluzki. Bluzka z okrągłym dekoltem dobrze komponuje się z każdym rodzajem materiału sari, szyfonem, żorżetą lub innym syntetycznym sari. Haczyki są dostępne również z tyłu lub w wersji otwartej z przodu. Okrągły dekolt można łączyć z koralikami lub kamieniami na brzegach części dłoni gotowej, co uatrakcyjnia bluzkę. Stosowane są zazwyczaj koronki w kolorze złotym lub srebrnym.

2. Satynowe gotowe wzory bluzek z okrągłym dekoltem:

Satynowe wzory bluzek z okrągłym dekoltem

Satynowe bluzki z okrągłym dekoltem bardzo dobrze komponują się z jasnymi gotowymi bluzkami sari, gdy saree jest pozostawione bez plis. Haft z okrągłym dekoltem wykonany jest z ciemnego satynowego koloru bordowego, wiśniowego lub niebieskiego, który pasuje do stroju imprezowego z prostym saree Faux Georgette z gotową bluzką. Satynowy materiał można również łączyć z koronką lub siateczkowym materiałem, co dodaje bluzce urody.

3. Gotowa bluzka ze złotym kwadratem:

Gotowa bluzka ze złotymi kwadratami

Kwadratowy dekolt to kolejny najbardziej lubiany przez kobiety wzór, który nadaje prosty i wytworny wygląd. Bluzka z kwadratowym dekoltem w złotym kolorze jest najczęściej dostępna w każdym sklepie z gotowymi tkaninami, a ten kolor pasuje do każdego koloru sari. Aby wybrać kolor bluzki dla saree decydującej się w ostatniej chwili na imprezę, to ten projekt powinien być pierwszym wyborem.

4. Błyszcząca gotowa bluzka z dekoltem w szpic:

Błyszcząca bluzka z dekoltem V

Brokatowy, wykończony dekolt w szpic jest najbardziej popularny wśród pokolenia młodych pań. Błyszczące koraliki z bluzką podszytą siateczką to wzorzysta bluzka. Ta błyszcząca gotowa bluzka dobrze komponuje się z szyfonowymi sari, które są lekkie i subtelne w kolorze. Ponieważ bluzka jest jasna, kolor sari powinien być łagodny. Najczęściej noszone jako strój imprezowy.

5. Gotowa bluzka z chińskim kołnierzem:

Gotowa bluzka z chińskim kołnierzem

Ten projekt bluzki był wielkim hitem w roku 2020. W tym projekcie przednia część bluzki to wzór zakrywający szyję z przednim haczykiem, a z tyłu zazwyczaj okrągły lub małe okienko na środku materiał. Ten rodzaj bluzki dobrze komponuje się z sari z krepy, sari z szyfonu. Noszone głównie przez młodzież, a także panie w średnim wieku.

6. Bluzka z wysokim dekoltem:

Gotowa bluzka z wysokim dekoltem

Bluzki z wysokim dekoltem, które były najczęściej używane przez panie w wieku 50 lat, w ostatnich latach młodzież zaczęła lubić projekt, a designerskie gotowe bluzki zdały sobie z tego sprawę i zaczęły przynosić gotowe gotowe bluzki z wysokim dekoltem, które mogą być wykonane ze złotej bibułki lub szyfon lub bawełna z haftem różnymi kolorami nici.

7. Gotowa bluzka z dekoltem halter:

Gotowa bluzka z dekoltem halter

Jest to bardzo fantazyjny i pociągający seks wzór noszony wśród młodych dziewcząt i najczęściej wśród gwiazd Bollywood. Wzór szyi kantaru jest dostępny w różnych rozmiarach miseczek, a nasadkę na szyję można regulować zgodnie z osobistą figurą ciała i wygodą.

8. Gotowa bluzka z nitką spaghetti:

Gotowa bluzka z nitką spaghetti

Specjalnością tego projektu jest wzór nici widoczny z tyłu, który przyciąga wielu młodych ludzi. Ze względu na swoje zapotrzebowanie na rynku projektantka wyszła z gotową designerską bluzką.

9. Gotowa bluzka Sheer Selfves z Saree:

Sheer Selfves Gotowa bluzka z sari

Część piersiowa wykonana jest z materiału typu Brocade, materiał Georgette z ręcznie wykonanym przeźroczystym materiałem z haftem widocznym na dłoni. Długość dłoni może być na całej długości lub powyżej poziomu łokcia.

10. Gotowa bluzka bez pleców:

Gotowa bluzka bez pleców

Ten rodzaj gotowego projektu jest bardzo sprzedawany na rynku, ponieważ panie lubią projekt bluzki najczęściej widywany w filmach. Jednym z takich projektów jest to. Bluzka w kolorze czarnym jest zawsze dostępna w postaci gotowej. Ale ludzie mogą to zamówić za jednego.

11. Gotowa bluzka w stylu koszuli:

Gotowa bluzka w stylu koszuli

Ten wzór jest popularny wśród modelek i pań pracujących w mediach. Powszechnie nosi się od połowy lat 20. do 40. roku życia. Gotowa bluzka w ten wzór to najczęściej lniana z haftem. Dobrze pasuje na oficjalną imprezę.

12. Gotowa bluzka w stylu biustonosza:

Gotowa bluzka w stylu biustonosza

Wzór w stylu biustonosza to nadchodzący wzór, który ma wzór biustonosza, który można łatwo dostać ze sklepu zgodnie z rozmiarem miseczki. Ten rodzaj gotowej bluzki nie jest ulubionym wzorem wśród wszystkich dziewczyn, ale jeśli ktoś, kto zajmuje się modą i projektowaniem lub jako modelka, to jest wzór bluzki, o którym trzeba pomyśleć.

13. Gotowa bawełniana bluzka w stylu marynarki z Saree:

Bawełniana bluzka w stylu marynarki z sari

W tym wzorze bluzka zwykle znajduje się powyżej poziomu bioder, a palu sari wsuwa się do bluzki i opada z tyłu. Bluzkę można dopasować do sylwetki, dostępne rozmiary mogą być małe, średnie lub duże i można je później dopasować, korygując boki, aby uzyskać ciasne dopasowanie. Bawełna z haftem wełnianym to dobre połączenie użyte do zaprojektowania tej bluzki.

14. Syntetyczna bluzka w stylu kurtki:

Syntetyczna bluzka w stylu kurtki:

Przypomina styl marynarki wykonanej z bawełny, ale w tym wzorze zastosowano syntetyczny materiał, który jest błyszczący i mieniący się, polecany podczas przyjęcia.

15. Gotowa bluzka z dekoltem w biżuterię z materiału syntetycznego:

Gotowa bluzka z dekoltem w biżuterię z materiału syntetycznego

Gotowe bluzki z prawdziwymi koralikami, perełkami lub kamyczkami zdobionymi na szyi sprawiają, że jest atrakcyjna do noszenia podczas wszelkiego rodzaju uroczystości. Ten rodzaj bluzek z dużym dekoltem pomaga paniom uniknąć noszenia ciężkiej biżuterii na szyi.

16. Gotowa bluzka z materiału Kanchipuram:

Gotowa bluzka z materiału Kanchipuram

Kanchipuram saree zawsze mają dołączoną bluzkę, ale kobiety lubią nosić kontrastowe i zaprojektowane bluzki, które pasują do saree, więc panie wybierają gotowe bluzki Kanchipuram w innym kolorze kontrastującym z saree. Te gotowe bluzki są stosunkowo tańsze niż szycie bluzki.

17. Projekty gotowych bluzek Saree:

Wiązane sari gotowe wzory bluzek

Gotowe bluzki są teraz wyposażone w nitkę z tyłu, ten wzór nie tylko podkreśla modę, ale także pomaga utrzymać dopasowanie ciała bluzki i zapobiega spadaniu przez ramię.

18. Asymetryczne gotowe wzory bluzek:

Asymetryczne gotowe wzory bluzek

Asymetryczne bluzki z nadrukiem nadają bogatego wyglądu prostym szyfonowym sari lub krepowym sari. Ten rodzaj nadruku sprawia również, że szampańskie kobiety są szczupłe ze względu na kształt i symetrię kształtu wzoru.

19. Gotowe wzory bluzek z guzikami z tyłu:

Gotowe wzory bluzek na guziki

Ten rodzaj bluzki to bluzka z wysokim dekoltem, która ma system otwierania z tyłu. Tylne guziki wykonane są z Kolorowego guzika z tkaniny, kolor użyty do wykonania tego guzika jest zwykle skontrastowany z kolorem bluzki. To nadchodząca gotowa bluzka.

20. Gotowa bluzka z dekoltem w łódkę:

Gotowa bluzka z dekoltem w łódkę

W tego typu bluzce dekolt i tył wzoru są zakryte i tworzą strukturę w kształcie łódki. Projekt jest najbardziej lubiany przez panie w wieku od 20 do 35 lat.

21. Gotowa kolorowa bluzka Saree:

Gotowa kolorowa bluzka Saree

Kolorowy gotowy najlepiej nadaje się do każdego rodzaju zwykłego sari. Zwykły Saree może być z bawełny, żorżety, szyfonu, krepy, Kanchipuram lub Sambalpuri Saree, a nawet Banaras Saree. Kolorowe kolory są wydobywane za pomocą nici Wollen, która jest zaprojektowana w różnych wzorach, takich jak dekoracje kwiatowe, nadruk zwierzęcy, które są dwoma głównymi używanymi wzorami projektowymi.

22. Brokatowa gotowa bluzka Saree:

Brokatowa gotowa bluzka Saree

Brokat to bardzo znany materiał sari w północnych Indiach. Materiał Banaras występuje nie tylko jako sari, ale także w gotowej formie bluzki, którą można łączyć z innym kolorem sari, co daje kontrastowy wygląd. Dodając bluzce wyglądu, na tylnej części bluzki, zwana Dori, przyczepiona jest para nici z tkaniny brokatowej z zawieszonymi na niej koralikami.

23. Gotowa bluzka Dupin z koronką:

Bluzka Dupin Ready z Koronką

Dupin to jedwabny materiał, który nadaje tkaninie lśniący wygląd, a także daje łagodny sari przy mniejszym nakładzie pracy i wspaniały wygląd. Materiał Dupin jest powszechnie dostępny jako gotowa bluzka w różnych kolorach. Koronki są widoczne na krawędziach dłoni i wokół szyi biegnące wokół wzoru szyi, który może mieć kształt litery U, kształt litery V lub głęboki wzór szyi.

24. Gotowa bluzka ze szkła:

Gotowa bluzka ze szkła

Konstrukcja szklana zapewnia efektowny efekt dzięki odblaskowemu charakterowi szkła. Inny kolor nici biegnie wraz z małym okrągłym szkiełkiem, który jest następnie naciągany na materiał bluzki. Ta ciężka spracowana bluzka dobrze komponuje się z delikatnym szyfonowym sari.

25. Gotowe designerskie bluzki ze złotym wzorem kwiatów:

Gotowe designerskie bluzki ze złotym motywem kwiatowym

Ten rodzaj gotowej zaprojektowanej bluzki bardzo pasuje do bawełnianego saree i bawełnianego, jedwabnego saree. Użyty materiał jest podobny do materiału Dupin, ale składa się również z kwiatowego wzoru na tkaninie, który kontrastuje z kolorem bluzki. Kwiatowy wzór jest zwykle w kolorze złotym.

26. Gotowa bluzka Brocade Saree:

Bluzka Brocade Saree Readymade

Brokatowa sari jest dołączona do bluzki, ale gdy ktoś nie ma czasu na zszycie bluzki, idzie do sklepu po gotową brokatową bluzkę, która nada kontrastowy kolor z rzeczywistego koloru sari. Ten typ bluzek noszony jest głównie przez wszystkie grupy wiekowe.

27. Gotowa bluzka Velvet-Net Princess Cut:

Gotowa bluzka z aksamitnej siateczki o kroju księżniczki

Aksamit to jeden z najstarszych rodzajów gotowych bluzek, które można wsunąć jak halkę, w dzisiejszych czasach zmiany, takie jak zmiany, które dotyczą również projektowania bluzek. Dodany materiał z siateczki w okolicy szyi, który nadaje bluzce atrakcyjny wygląd. Ponieważ jest poślizgiem dla wszystkich grup wiekowych, lubię go kupić.

28. Gotowa bluzka z brokatem w kolorze srebrnym:

Gotowa bluzka z brokatem w kolorze srebrnym

Materiał brokatowy to błyszczący materiał dodany do tego, czyli gdy ktoś założy brokatową bluzkę w kolorze srebrnym na imprezie to będzie osobą, która skupi na sobie całą uwagę. Materiał brokatowy z osadzonym wzorem daje bogatszy wygląd.

29. Gotowa bluzka bez rękawów ze złotymi cekinami:

Bluzka Readymade bez rękawów ze złotymi cekinami

Gotowa bluzka bez rękawów nie może zabraknąć w czołówce, ten projekt jest najczęściej noszony wśród młodzieży, a usztywniana bluzka sprawia, że ​​jest wygodniejsza w noszeniu nawet przez cały dzień. Cekinowy wzór uatrakcyjnia bluzkę, a założona na imprezę będzie tematem dnia wśród pań.

30. Gotowa bluzka z cekinami:

cekinowa bluzka gotowa

Gotowe cekiny z rękawami, które są kolejną odmianą materiału cekinowego. Rękawy mogą być krótkie, od połowy do łokcia. Cekin na całej długości będzie bardzo niewygodny ze względu na efekt ściągania podczas składania dłoni.

Koncepcja wykorzystania gotowych bluzek na pewno ma sens, ponieważ zmniejsza czas i energię, jaką panie inwestują w pójście do sklepu krawieckiego i instruowanie ich, aby uszyły bluzkę według podanego miary, ale tak się zawsze dzieje tak, aby była niewielka korekta, ponieważ bluzki nie zawsze są idealnie dopasowane podczas pierwszej próby. Zamiast przechodzić przez ten proces, dzięki gotowej bluzce, którą można później skorygować zgodnie z kształtem ciała i dopasować, jeśli w ogóle korekta jest potrzebna. Gotowe bluzki można również łączyć z innymi kolorami sari, co stanowi bonus, aby zaoszczędzić nasze pieniądze na zakup kolejnej bluzki. Bluzki z biżuterią na szyi są zdecydowanie plusem, ponieważ panie zazwyczaj noszą ciężką biżuterię na imprezę lub wesele, aby uniknąć noszenia jej lub gdy ludzie są uczuleni na złoto, to kolczyk z bluzką z biżuterią przymocowaną do dekoltu jest zaletą.