Bluzki z głębokim dekoltem są teraz modne. Te bluzki są stylowe i ponętne. Odsłaniają tylną część tego, co nosi, i to sprawia, że ​​są tak seksowne. Kobiety o równym odcieniu skóry z tyłu mogą dość łatwo nosić te bluzki. Jeśli szukasz bluzek z głębokim dekoltem, to w tym artykule znajdzie się kilka wzorów bluzek z głębokim dekoltem, które na pewno się przydadzą. Te projekty bluzek są inspirowane modelami, celebrytami itp. Zachowaj czujność i kontrolę nad emocjami, gdy wkraczasz w świat piękna indyjskiej odzieży.

1. Ciemna bluzka z głębokim dekoltem:

Ciemna bluzka z głębokim dekoltem

To designerska bluzka, którą nosi indyjska gwiazda filmowa. Należy pamiętać, że jeśli szukasz naprawdę fajnych projektów bluzek, to ten omówiony tutaj jest prawdopodobnie najlepszym, jaki kiedykolwiek znajdziesz. Kobiety pragną tego projektu i prawie każdy jest po tym, jak ten konkretny kawałek bluzki jest na ciele. Widziałeś już i dzięki temu masz przewagę. Pokaż swojemu projektantowi lub dostosuj projekt, a dzięki temu będziesz nosić tę niesamowitą bluzkę znacznie szybciej i lepiej niż ktokolwiek inny. Jeśli to konieczne, możesz poprosić projektanta o dodanie załączników do tego projektu.

2. Tradycyjna bluzka Saree z głębokim dekoltem:

Tradycyjna bluzka Saree z głębokim dekoltem

Jeśli szukasz czegoś zarówno tradycyjnego, jak i modnego, to jesteś we właściwym miejscu. Ta bluzka ma niesamowity fason z tyłu, a rozcięcie na brzegach sprawia, że ​​wygląda tak atrakcyjnie. Koronkowy wzór jest również genialny i w skrócie można powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych wzorów bluzek z głębokim dekoltem, których kobieta prawdopodobnie może szukać.

3. Bluzka z dekoltem w kwiaty:

Bluzka z głębokim dekoltem w kwiaty

Jeśli szukasz czegoś stylowego i trzeźwego, może to być właśnie dla Ciebie. Ma intrygujący kwiatowy wzór, który pokocha prawie każdy. Ten konkretny wzór ma piękny wzór wykonany na rękawach na czerwonym płótnie. Będzie odpowiednia dla kobiet w każdym wieku i będzie wyglądać najlepiej, gdy założysz ją na okazje, takie jak śluby. Sari powinna mieć kolor, który upiększy bluzkę, a bluzka zrobi to samo dla saree, jeśli założy się właściwą.

4. Biała bluzka bez pleców z dekoltem w serek:

Biała bluzka celebrycka bez pleców

Ten szczególny projekt nosiła na imprezie ukochana Bollywood, Kareena Kapoor. To chyba jedna z najpiękniejszych bluzek, jakie kobieta może nosić z białą sari. Nadaje się na imprezy i podobne imprezy. Koronkowy wzór na szyi podnosi poprzeczkę i sprawia, że ​​jest naprawdę piękna na tle innych bluzek bez pleców. Jest to jedna z bluzek z bardzo głębokim dekoltem Krótko mówiąc, można powiedzieć, że jeśli potrzebujesz wzorów bluzek z głębokim dekoltem, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

5. Projekt bluzki południowoindyjskiej:

Projekt południowoindyjskiej bluzki

Jeśli szukasz zdjęć bluzek o niskim kroju, to jest to jedno z nich. Projekt jest dość prosty, ale jednocześnie sari jest dość piękny. Można powiedzieć, że uroda bluzki sprawia, że ​​saree wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie niż jest w rzeczywistości.

6. Modna indyjska bluzka z głębokim dekoltem:

Modna indyjska bluzka z głębokim dekoltem

Jest to bluzka z głębokim dekoltem z przodu, która ma naprawdę fajny i modny wygląd. Jeśli kiedykolwiek wyczerpiesz się z mody, załóż ten, aby być showstopperem.

7. Bluzka z dekoltem w kształcie gwiazdy:

Bluzka z dekoltem w kształcie gwiazdy

Ta bluzka zapewni Ci wizerunek celebrytki. Ta szczególna ciemnozielona bluzka jest niewątpliwie jedną z najlepiej wyglądających, jakie istnieje.

8. Bluzka z głębokim dekoltem z nadrukiem:

Drukowana bluzka z głębokim dekoltem

Ta konkretna bluzka jest pięknie wykonana, a nadruk na tym pięknym płótnie jest absolutnie niesamowity.

9. Bluzka z głębokim dekoltem i nadrukiem #2:

Bluzka z nadrukiem i głębokim dekoltem #2

Wygląda na to, że ta bluzka została podparta za pomocą niewielkiego zaczepu u góry, czyli miejsca styku dwóch boków bluzki. Złoto-fioletowy wzór na tym indyjskim stroju dla kobiet sprawia, że ​​wygląda bardzo ponętnie.

Więc następnym razem, gdy będziesz chciał wyglądać seksownie jak diabli, nie ma nic lepszego niż wybranie bluzki z głębokim dekoltem. Z pewnością pozostawi wrażenie, na które zawsze liczyłeś.