Wraz ze zmianą czasu projekty Saree zmieniły się z prostych na designerskie. Wraz z tym drastycznie zmieniły się również projekty bluzek. Z długiej listy wzorów bluzek, w dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się bluzki z szerokim dekoltem. Konstrukcja nie tylko nadaje ramionom i plecom atrakcyjny wygląd, ale jest również bardzo wygodna dla kobiet o niewielkiej wadze.

Saree Bluzka Wzory dla szerokich ramion:

Przejdźmy przez kilka pięknych bluzek z szerokim dekoltem, które są bardzo lubiane w tym sezonie.

1. Bluzka z gładkim paskiem:

Gładka bluzka w paski

Prosta zielona bluzka o szerokich ramionach ma wzór w paski ze srebrną koronką Saree, aby nadać jej elegancki wygląd. Tył ma kwadratowy wygląd z dwoma koronkowymi paskami na górze i na dole.

2. Okrągły projekt tyłu:

Okrągły projekt tyłu

Wzór dość popularny wśród projektantów noszonych na lehengas. Jest to wzór bluzki wykonany z materiału gamthi. Bluzka ma z przodu zaokrąglony dekolt, z tyłu tworzy okrągły wzór z obszytymi brzegami. Bluzka Saree z szerokim dekoltem jest zwykle noszona z gładkimi lub drukowanymi sari.

3. Bluzka z doniczkami:

Bluzka z doniczkami

Całkiem lubianym wzorem bluzki Saree na szerokie ramiona jest ta, która ma wygląd doniczki od tyłu. Tył szyi ma krzywe, które tworzą wzór garnka, z obu stron obramowany sznurowadłami. Wzór jest szeroko stosowany na materiale wspornikowym dla małżeństw.

4. Sześciokątna konstrukcja szyi:

Sześciokątna konstrukcja szyi

Sześciokątne wzory są dość modne wśród bluzek na szerokie dekolty. Zapewnia komfort na plecach i ramionach, zapewniając niesamowity wygląd. Bluzka ma głęboki wzór z tyłu natomiast z przodu delikatne wąskie rozcięcia, które dodają jej urody.

5. Designerska bluzka z szerokim dekoltem:

Designerska bluzka z szerokim dekoltem

Zdobądź srebrne wzory bluzek Saree z szerokim obramowaniem z designerskimi akcentami. Srebrny projekt bluzki ma wewnętrzne krzywe z siateczką przymocowaną pośrodku diamentem. Daje projekt typu kokarda ze srebrną obwódką na końcu.

6. Bluzka z odkrytymi ramionami:

Bluzka z odkrytymi ramionami

Projekt bluzki szczególnie odpowiedni dla szyfonów i sari projektantów sieci to bluzka z odkrytymi ramionami w stylu księżniczki. Krój bluzki pod szyją ma szeroki kształt litery V, a rękawy mają delikatny wzór odsłaniający ramiona, który najlepiej pasuje do kobiet o szerokich ramionach.

7. Graniczy projekt szyi:

Graniczy projekt szyi

Szeroka bluzka Saree z szerokim obramowaniem, dość chwytliwa w tym sezonie, to projekt Patli Palau. Bluzka Saree ma lamówki z nadrukami i dzianinowym złotym wzorem z przodu i z tyłu, tworząc półokrągły wzór z rękawami średniej długości.

8. Bluzka w stylu kołnierzyka:

Bluzka w stylu kołnierzyka

Bluzka Saree z szerokim dekoltem w kształcie kołnierza jest najlepsza, która by do niej pasowała. Takie połączenie Saree i bluzki jest obecnie szeroko noszone przez kobiety. Bluzka ma mały kołnierzyk z tyłu z dekoltem w kształcie litery U z przodu i spakowanymi rękawami.

9. Głęboki dekolt w szpic:

Głęboki dekolt w szpic

Projektantka Saree z głęboką bluzką w kształcie litery V z szerokim dekoltem jest tą, której szukasz. Bluzka ma pełne rękawy, aby nadać dłoniom smukły dotyk, a szyja nada Ci zapierający dech w piersiach wygląd.

Czytaj więcej: Bluzka z dekoltem w serek

Bluzki z szerokim dekoltem dały kobietom nowy wygląd. Projekty są wysoce komplementarne z sarees Kanjivaram, sarees pattu, sarees z szyfonu, prostymi sarees z nadrukiem i wieloma innymi, aby uzyskać nieskazitelny wygląd. Bluzki mają również bufiaste rękawy, które są lubiane przez kobiety z ciężkimi ramionami i szerokimi ramionami, aby uzyskać efektowny wygląd ramion i bluzki.