Bluzki z chińskim kołnierzem to chyba jedne z najpiękniejszych bluzek wszech czasów. Te bluzki mają naprawdę fajny design, a wykonane na nich wzory są dość wyjątkowe. Jeśli chcesz wyglądać pięknie i stylowo na imprezie, to prawdopodobnie jest to jedna z najlepszych bluzek dla Ciebie. Kolor tych bluzek jest również bardzo ponętny. Krój szyi i kołnierzyka tych bluzek różni się od innych. Są też inne bluzki, które mają kołnierzyk, ale nie wszystkie to chińskie bluzki z kołnierzykiem. Jeśli chcesz wiedzieć, które z nich to tak naprawdę chińskie bluzki z kołnierzykiem, to najlepsze z nich omówiono w tym artykule poniżej.

Najnowsza i stylowa kolekcja modeli chińskich bluzek z kołnierzykiem ze zdjęciami:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem są w większości wyjątkowe, bardzo atrakcyjne i urocze. Oto różne chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem ze zdjęciami, które zdecydowanie Cię pociągają.

1. Pomarańczowo-złota chińska bluzka z kołnierzykiem:

Chiński projekt bluzki z kołnierzykiem

Jeśli szukasz naprawdę fajnej chińskiej bluzki z kołnierzykiem, to najwyraźniej jest to jedna z najlepiej wyglądających. Ma naprawdę fajny design, a złoty wzór na pomarańczowej podstawie sprawia, że ​​ten element tradycyjnej indyjskiej odzieży wygląda naprawdę wyjątkowo. Rękawy bluzki są częściowo pełne. Nie rozciągają się na dłonie. Po prostu pozostają powyżej poziomu nadgarstka. To właśnie czyni je tak pięknymi i wyjątkowymi, dlatego ten konkretny projekt jest jednym z najlepiej wyglądających chińskich wzorów bluzek z kołnierzykiem.

2. Bluzka z chińskim kołnierzem z długim rękawem:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)2

Tutaj mamy kolejną ładnie wyglądającą chińską bluzkę z kołnierzykiem, która nie jest tak dobra jak poprzednia, ale nada się. Bluzka ma wygodny czarny kolor i warto wspomnieć o sposobie jej zaprojektowania. Znowu rękawy nie są pełne, pozostają na wysokości nadgarstka i leżą na przedramionach. Bluzka będzie odpowiednia dla prawie każdej kobiety. Patrząc na materiał można stwierdzić, że bluza ta będzie wygodna do uprawiania sportu w letnich sezonach. ta bluzka idealna na sari stanie się jedną z najwspanialszych chińskich bluzek z kołnierzykiem wszechczasów.

3. Przednia otwarta chińska bluzka z kołnierzykiem:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)3

To jest coś innego niż to, co widzieliście do tej pory. Ta szczególna bluzka ma chiński kołnierzyk i wiele innych trendów w modzie, które sprawiają, że bluzka jest ozdobna z przodu z niesamowitymi wzorami. Przednia i środkowa część klatki piersiowej jest częściowo odsłonięta i to jeden z powodów, dla których ta bluzka wygląda tak atrakcyjnie. Patrząc na urok tego projektu, można powiedzieć, że ta konkretna bluzka jest przyzwoitą chińską bluzką z kołnierzykiem dla sari.

4. Czerwona chińska bluzka bez rękawów z kołnierzykiem:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)4

Jeśli chcesz uzyskać wygląd celebryty, może to być dla Ciebie jedna z najlepszych rzeczy. Tutaj widzimy piękny wzór wykonany na całej czerwonej podstawie bluzki. W bluzce nie ma żadnych innych kolorów. W zaledwie czerwonym odcieniu bluzka wygląda tak atrakcyjnie bez rękawów. Tę bluzkę należy nosić z sari w podobnym kolorze i oceniając przydatność tej bluzki na imprezy i pory roku można ją uznać za jedną z najładniejszych chińskich bluzek z kołnierzykiem o świetnym designie.

5. Urocza chińska bluzka z kołnierzykiem:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)5

Ta bluzka jest absolutnie urocza. Pochodzi z niesamowitą zieloną podstawą, na której wykonano wiele wzorów. Bluzka jest prawdopodobnie jednym z pięknych chińskich wzorów bluzek z kołnierzykiem wszech czasów i ma naprawdę dobry klimat. Imponujący jest sposób zaprojektowania kołnierzyka bluzki i dekoltu. Kolejną cechą bluzki, która sprawia, że ​​jest tak lubiana, jest decyzja, aby była bez rękawów.

6. Bluzka z chińskim kołnierzem celebrytów:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)6

Nosząc tę ​​szczególną, designerską bluzkę z chińskim kołnierzykiem, będziesz wyglądać jak pełna celebrytka. Urok tego wzoru sprawi, że każda kobieta będzie wyglądać bosko. Ta bluzka ma biały haftowany kołnierzyk i gładką bluzkę.

7. Tradycyjny chiński projekt bluzki z kołnierzykiem:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)7

Kobiety uwielbiają jasne ubrania, a ten tradycyjny, designerski przedmiot ma jasnożółty kolor z akcentem pro projektanta. Połączenie kolorów tej konkretnej bluzki sprawi, że projekt będzie bardziej atrakcyjny i uroczy.

8. Złota chińska bluzka z kołnierzykiem:

Złota chińska bluzka z kołnierzykiem

Szukasz czegoś modnego? Ta konkretna bluzka po prostu spełnia wymagania. Ma naprawdę niesamowity design wraz ze wspaniałym chińskim kołnierzem i designem. Jest to idealne rozwiązanie dla tradycyjnych pań o jasnym kolorze skóry.

9. Niebieska zwykła chińska bluzka z kołnierzykiem:

Chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem (edytowane)9

Szukasz porządnej chińskiej bluzki z kołnierzykiem, która ma niesamowity kolor, a wzór wykonany na kołnierzach również jest całkiem piękny. Możesz nosić tego typu chińskie wzory bluzek z kołnierzykiem na imprezy biurowe.

Oto niektóre wzory w chińskim kołnierzu, jeśli chodzi o bluzki. Przeważnie jest to wskazane dla osób powyżej 40 roku życia, ale ostatecznie zależy to od Twojego gustu i klasy, jeśli chodzi o wybór tego..