Sarees mogą być bardzo stylowe, szczególnie jeśli jesteś gotowy do eksperymentowania ze swoim wyborem. Jeszcze lepiej byłoby, gdyby bluzka wychodziła poza siebie, aby uzupełnić wygląd saree. Jeśli wolisz wyglądać efektownie w innym etnicznym stylu, te kilka bluzek przybliży Cię do wymarzonego wyglądu. Tylny dekolt tych bluzek nie tylko różni się od zwykłych, ale także przepiękny pod każdym względem. Spójrz.

Saree bluzka z tyłu szyi

Tradycyjny katalog Saree Bluzka Back Neck Designs w Indiach:

Tutaj zapewnimy 9 najlepszych wzorów bluzek na szyję dla indyjskich sari.

1. Sznurowana bluzka z dekoltem na plecach dla Saree:

Koronkowa bluzka z dekoltem na plecach dla Saree

Wśród wzorów bluzek z tyłu szyi dla indyjskich sarees, ta bluzka wygląda wystarczająco dobrze zarówno dla lehengas, jak i sarees. Jest wyjątkowy i spójrz, jak dwa ramiona utrzymują bluzkę na miejscu, a koronka ciągnie się z tyłu.

2. Bluzka ze średnim rozcięciem z tyłu szyi:

Bluzka ze średnim rozcięciem i dekoltem na plecach

Cała bluzka mid open rozpaliła w tym roku rynek mody, prawdopodobnie ze względu na to, jak prosty, a jednocześnie elegancki jest ten styl. Może wydobyć radość z każdej kobiety, która zdecyduje się na sportowy wygląd. Projekt ma dwa połączenia po obu stronach, jak widać. Jest to bluzka bez rękawów i najlepiej pasuje do projektantów sari.

3. Rozcięcie na szyję na bluzkę:

Bluzka z wysokim dekoltem i rozcięciem

Ten projekt dekoltu dla bluzki sari jest tak prosty, jeśli na niego spojrzysz, ale jest równie stylowy i nowy w strefie. Wszystko będzie z nim dobrze wyglądać ze względu na design i krój.

4. Żółta stylowa bluzka z tyłu szyi:

Żółta stylowa bluzka z dekoltem na plecach

Dzięki wzorom na plecach ta prosta bluzka jest gotowa do noszenia zarówno na co dzień, jak i na rodzinne okazje. Krótkie rękawy wtapiają się w całość i uzupełniają całość złotą obwódką na miejscu.

5. Bluzka Saree z tyłu szyi:

Saree bluzka z siateczką z tyłu szyi

Całość plisowanych rękawów sprawia, że ​​fason jest atrakcyjny dla oka. Rękawy są krótkie. Szczeliny między każdą nitką to więcej niż zwykłe bluzki wykonane z siateczki. Sama bluzka ma krój w stylu Choli i węzeł z tyłu, dzięki czemu utrzymuje wzór na miejscu i dopełnia cały look.

6. Wielokolorowa bluzka:

Wielokolorowa bluzka

Jeśli wybierasz się w stylu retro z wzorem na plecach na bluzki sari, ta bluzka nadaje Twojemu stylowi cel. Krótkie rękawy dobrze komponują się z wielokolorowym klimatem. Połączenie kolorów sprawia, że ​​ta bluzka idealnie pasuje do każdej sari.

7. Sznurkowa bluzka Saree z powrotem Projekt:

Sznurkowa bluzka Saree z tyłu

Dolna część bluzki jest w jednolitym czarnym kolorze, a piękno bluzki tkwi w przezroczystym ubraniu z pomarańczowymi koralikami. Jest koronka, która służy do zapięcia bluzki na miejscu.

8. Bluzka Saree z pełnym tyłem i dekoltem:

Bluzka Saree z pełnym tyłem i dekoltem

Ta prosta brązowa bluzka jest wspaniała do wyboru. Bluzka rzeczywiście ma długie rękawy i to tylko dodaje jej urody. Dobrze pasuje do koloru saree.

9. Bluzka Saree z odkrytymi plecami bez pleców:

Bluzka Saree z odkrytymi plecami i dekoltem w serek

Kiedy nie szukasz tradycyjnej bluzki z sari z tyłu, tę bluzkę można połączyć z dowolnym sari, aby podkreślić swój punkt. Jest bardzo wytworny i zgodny z najnowszymi trendami. Koronka również sprawia, że ​​bluzka wygląda świetnie, ale upewnij się, że bluzka nie jest zbyt obcisła.

Dzięki tym bluzkom Saree możesz na nowo zdefiniować swój styl, nawet nie próbując. Można śmiało powiedzieć, że w tej chwili znalazłeś jedne z najlepszych wyborów na rynku!