Czy już zacząłeś pakować swoje bawełniane sari? Cóż, nie rób tego. Tak jak lubisz spędzać czas z nowymi modnymi jedwabnymi lub koronkowymi żorżetami, bawełniane sarees powracają do trendu. Niezależnie od tego, czy jest to ubranie na co dzień, czy tradycyjna impreza rodzinna, te bluzki dodadzą wdzięku już i tak pięknej sari, poprawiając w ten sposób Twój wygląd.

Najnowsze wzory bluzek dla bawełnianych sari z obrazami:

Oto 9 najlepszych wzorów bluzek dla bawełnianych sarees z modelami szyi.

1. Złoty klasyk:

Złoty Klasyczny

Tę bluzkę można łączyć z prawie każdym ciemnym sari i idealnie na tobie wyglądać. Obok czerni i bieli, złoty jest najbardziej preferowanym wyborem dla wszystkich sarees bawełnianych. Możesz połączyć swój lookup ze wspaniałą biżuterią na tradycyjne wydarzenie. Aby uzyskać bardziej swobodny wygląd, wybierz zwykłą sari z bluzką.

2. Cięcie V:

Cięcie V

Jeśli szukasz wzorów bawełnianej bluzki z dekoltem w serek i jesteś znudzony wieloma popularnymi opcjami, które są oferowane, nie martw się. Ten krój bluzki przyjdzie ci na ratunek. Jest tak doskonały, szczególnie jeśli jesteś odważny i nie masz nic przeciwko eksperymentowaniu. Każdy kolor będzie wyglądał wspaniale w tym kroju.

3. Wielokolorowa bluzka:

Wielokolorowa bluzka

Po obejrzeniu tak wielu królowych Bollywood przymierzających ten projekt bluzki ze zwykłą sari, w końcu zdecydowałeś się spróbować. Bluzka z tyłu szyi na liście bawełnianych sari musi mieć to na sobie ze względu na swoje unikalne cechy. Zwykle nie jest zbyt dekoracyjny, ponieważ kolor przyciąga całą uwagę.

4. Crop Top:

Przytnij górę

To dość nowy trend, jeśli chodzi o projekty bluzek z dekoltem dla bawełnianych sarees. W dzisiejszych czasach wszyscy go noszą i wygląda tak samo wspaniale jak zwykłe bluzki. Więc jeśli nie masz czasu, aby spieszyć się do krawca po uszycie bluzki, zamów online crop top i gotowe.

5. Bluzka w kształcie litery U:

Bluzka w kształcie litery U

Najpopularniejszy rodzaj bluzki na tej liście bawełnianych bluzek z dekoltem sari, może być noszony zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Od normalnych funkcji po większe świąteczne okazje, wszędzie jest to przyjemny widok. Możesz również użyć skrętu w swojej bluzce, dekorując ją kamieniem. Tak czy inaczej, ta bluzka sprawi, że będziesz wyglądać wspaniale z bawełnianą sari.

6. Bluzka z plemiennym nadrukiem:

Bluzka z plemiennym nadrukiem

Czy jesteś bardziej dziki, ale rodzinne okazje sprawiają, że ubierasz się jak domowa dziewczyna? W takim razie jest to Twoja najlepsza szansa, aby przekazać wiadomość wszystkim. Zobacz, jak wspaniale wygląda ten projekt bluzki ze zwykłymi bawełnianymi sari!

7. Bluzka z dekoltem halter:

Bluzka z dekoltem halter

Niekoniecznie musiał być odsłonięty, ten wzór bluzki z dekoltem na bawełnianą sari był hitem nawet dekadę temu i powrócił po spopularyzowaniu przez gwiazdy filmowe. Tutaj możesz zobaczyć jeden projekt, ale możesz eksperymentować.

8. Bluzka z siateczki:

Bluzka z siateczki

Ta aksamitna różowa bluzka ma swoją własną aurę. Jest pięknie wykonany z kamieniami i ozdobami i jest typowy do noszenia przez zwykłą sari, co dobrze podkreśla projekt.

9. Bluzka z rękawem 3/4:

Bluzka z rękawami 3/4

Zwróć uwagę, jak Bollywoodzka aktorka Sonakshi Sinha ściąga ten prosty wygląd dzięki królewskiej niebieskiej bluzce z rękawami z trzema czwartymi. Dlatego dołączono tę bawełnianą bluzkę z dekoltem saree i kończy tę listę.

Teraz, gdy przedstawiliśmy Ci pomysły, które bluzki dobrze wyglądają z bawełnianymi sari, przygotuj się na zakupy i zbieraj wszystkie te pochwały, gdziekolwiek jesteś.