Brąz to bardzo ciepły kolor, który przypomina wiele naturalnych elementów z Matki Natury. Kolor ziemi, kolor drzew, drewna, kamieni, gleby. Kolor, który przypomina nam o zdrowotności, niezawodności, elegancki kolor zapewnia uzdrawiający spokój, gdy jest noszony jako nasz strój. Kolor przypomina sezony jesienno-zimowe. Kiedy kolor kojarzy się z indyjskim strojem etnicznym, bluzki fantastycznie prezentują się wzorem i wyglądają niesamowicie u kobiet o pięknym stroju. W brązie są też różne odcienie. Ciemne i jasne są powszechne, które zawierają nawet wyłącznie brąz kawowy, brąz czekoladowy, brąz drewna. Natomiast wyjątkowe i porywające odcienie brązu jak brunet, cynamon i hikorowy brąz dotykają skóry z trzeźwym efektem.

Oszałamiające zdjęcia brązowych wzorów bluzek:

Oto kolekcja 9 najpiękniejszych wzorów bluzek sari w brązowym kolorze.

1. Prosta ciemnobrązowa bluzka z nadrukiem:

Prosta ciemnobrązowa bluzka z nadrukiem

Prosty, ale wspaniały wygląd można uzyskać dzięki bluzce i sari w kolorze cedrowego brązu. Bluzka może być wszyta bez rękawów i z wysokim dekoltem. Brązowa bluzka damska firmowa może wyglądać niesamowicie z tak eleganckim wyglądem na imprezy biznesowe.

2. Czekoladowo-brązowa aksamitna bluzka:

aksamitna bluzka w kolorze czekoladowego brązu

Czekoladowe bluzki wyglądają niesamowicie w zestawieniu z jasną karnacją kobiet. Aksamitna bluzka w kolorze brązu może być po prostu niesamowita, gdy nosi się ją z jedwabistym brązowym sari.

3. Cekinowa brązowa bluzka:

cekinowa brązowa bluzka

Brązowe bluzki damskie z cekinami błyszczącymi, błyszczącymi cekinami nadadzą wyglądowi inny standard hipnotyzujący widok mieniącej się bluzki i seksownej sylwetki odkrywającej metaliczną brązową sari będą idealne na imprezę na dywanie.

4. Jasnobrązowa bluzka z pełnym rękawem:

Jasnobrązowa bluzka z pełnym rękawem

Jasnobrązowe bluzki damskie ze złotymi łatami mogą wyglądać bajecznie na ceremonię ślubną. Czysta siatkowa sari może w pełni podkreślić wzór bluzki. Jasnobrązowa bluzka z pełnymi rękawami będzie wyglądać niesamowicie.

5. Haftowana bluzka w kolorze kawy w kolorze brązowym:

Haftowana bluzka w kolorze kawy w kolorze brązowym

Prosty, trzeźwy, ale bogaty i elegancki wygląd można uzyskać również dzięki prostej bawełnianej bluzce z haftem wykonanym na niej nitką. Bogate sarees z południowej bawełny wyglądają niesamowicie z brązową bluzką z długim rękawem, która podkreśla sam wzór.

6. Brązowa bluzka Resham i Mirror Worked:

Resham and Mirror Worked Brown Bluzka

Brązowy kolor podkreśla sylwetkę przyciągającym wzrok tonem. Kobiety o jasnej karnacji mogą upiększyć swoją bluzkę szyciem i lustrzanym odbiciem, które niesamowicie błyszczy na ciemnym odcieniu brązowej bluzki. Niesamowicie wygląda też krótki rękaw w ciemnobrązowej bluzce.

7. Ciemnobrązowa z przepiękną złotą bluzką z obramowaniem:

Ciemnobrązowa bluzka ze wspaniałą złotą obwódką

Ciemnobrązowa bluzka z ciemnozłotą obwódką to jeden z eleganckich stylizacji, które rozkwitają w stroju. Bluzka o kroju piersiowym z pół złotym i pół ciemnobrązowym ściegiem bluzki wygląda seksownie i stylowo z jednolitą ciemnobrązową grubą złotą sari.

8. Ciemno-złota brązowa współczesna bluzka Saree:

Ciemnozłoty brązowa współczesna bluzka Saree

Damska brązowa bluzka w ciemnym złotym odcieniu wygląda niesamowicie seksownie i stylowo, gdy szyjemy z cięciami i stylem odsłaniającym ramiona. Złota współczesna sari z nadrukiem najlepiej pasuje do zwykłej bluzki o kroju ramion.

9. Jedwabna jasnobrązowa bluzka z ozdobą butta:

Jedwabna jasnobrązowa bluzka ze zdobieniami butta

Jedwab jest jednym z błyszczących materiałów, które nadają strojowi bogaty i królewski wygląd. Jasnobrązowa bluzka z kremowymi pośladkami może nadać elegancki królewski wygląd. Jedwabnobrązowa bluzka z jedwabną sari to taka, którą każdy powinien mieć w swojej garderobie.

Wspaniały brązowy kolor koi jasną skórę damy hipnotyzująco. Brąz orzechowy lub brąz tortilli to jasne odcienie brązu, które wyglądają elegancko i bogato na przyjęciach i uroczystościach. Kiedy brąz jest mieszany i dopasowywany do innych kolorów, tworzy wspaniałe połączenie. Biało-czarny lub kremowy najlepiej pasuje do dowolnego odcienia brązu. Podczas gdy odcień złota sprawia, że ​​cały wygląd jest wyjątkowy.