Sari netto to jedne z najwygodniejszych sarees, jakie kiedykolwiek powstały. Te sarees mają kuszące wzory i przyciągające wzrok kolory. Jakość zależy również od ceny. Więc jeśli myślisz, że wszystkie sarees netto są takie same, to całkowicie się mylisz. Zawsze potrzebujesz odpowiedniej bluzki do odpowiedniej sari. W związku z tym, aby uzyskać najlepszą pomoc, omówiliśmy w tym artykule niektóre z najlepszych projektantów bluzek do siatkowej sari.

Najnowsze i eleganckie projekty bluzek dla projektantów dla sari netto z obrazami:

Designerskie bluzki są idealne do sari z siateczki. Istnieje kilka designerskich wzorów bluzek, ale tutaj wymyśliliśmy 15 najlepszych i pięknych designerskich wzorów bluzek do sarees netto wraz ze zdjęciami.

1. Biała siateczkowa sari z designerską bluzką:

Designerskie bluzki dla sarees netto

Jeśli szukasz czegoś nowego w kategorii bluzek siatkowych sari, to prawdopodobnie jest to jedna z najlepszych. Ta konkretna bluzka całkowicie pasuje do sari i wygląda bardzo pięknie na indyjskim pięknie. Możesz również wyglądać tak samo pięknie, nosząc tę ​​niesamowitą bluzkę wraz z odpowiednią białą sari.

2. Czerwona bluzka projektanta dla sari netto:

Ta konkretna bluzka zamiast być dobrą czerwoną bluzką, jest również bardzo dobrą designerską bluzką dla biało-czerwonej siateczki. To idzie w parze z designem i wygląda naprawdę pięknie na kobiecie. Bluzka z częściowo pełnym rękawem sprawi, że będziesz wyglądać bosko.

3. Bluzka z kwiatowym wzorem dla sari netto:

Designerskie bluzki do sarees netto3

Jeśli potrzebujesz designerskiej bluzki, będzie to jeden z najlepiej wyglądających projektantów bluzek. Kolor wzoru jest bardzo piękny, a motyw kwiatowy również jest dość pociągający. Bez rękawów charakter tej bluzki jest prawdopodobnie jedną z najlepszych atrakcyjnych cech tego projektu.

4. Dopasowana bluzka projektanta do sari netto:

Designerskie bluzki do sarees netto4

Jeśli zamierzasz nosić siatkową sari, zrób to z tą ponętną bluzką. Sprawi, że będziesz wyglądać absolutnie bosko, a drobne, szczegółowe prace wykonane na tej bluzce sprawią, że będziesz wyglądać. Będziesz gościem w tej chwili, ilekroć nosisz tę bluzkę.

5. Bluzka projektanta ślubu dla sari netto:

Designerskie bluzki na sari z siateczki5

Na weselach wiele kobiet woli nosić ubrania od projektantów. Podobnie ta bluzka ma również designerski akcent i jest jedną z najlepszych bluzek w kolorze pomarańczowym dla projektantów siatkowych sari. Saree z siateczki będzie wyglądać absolutnie bosko w tej konkretnej bluzce, a kobieta nosząca tę bluzkę będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie z tym połączeniem sari i bluzki na niej.

6. Czarna bluzka projektanta dla sari netto:

Designerskie bluzki na sari z siateczki6

Jeśli jednym z Twoich ulubionych kolorów jest czerń, to na pewno pokochasz tę bluzkę. Z przodu ma naprawdę fajny wzór, a na bluzce jest również część siateczki. To zdecydowanie jedna z najlepszych bluzek w kategorii, designerski wzór bluzki dla sari siatkowych.

7. Jasnoniebieska bluzka z siateczki dla projektantów Sarees:

Designerskie bluzki na sari siatkowe7

Potrzebujesz designerskich bluzek z siateczki do swojej sari? To bardzo ładny i prawdopodobnie jeden z najdoskonalszych na świecie. Bluzka będzie szła w parze z prostą i prostą siateczką.

8. Różowa bluzka projektanta dla sari netto:

Designerskie bluzki na sari z siateczki8

Jeśli szukasz designerskich bluzek na sari siatkowe, to ta będzie odpowiednia na Twoją okazję. Ta konkretna bluzka ma bardzo piękny i kolorowy wzór wykonany z przodu, a rękawy są wykonane z materiału siateczkowego, co również przypomina sari.

9. Bluzka z koronką z tyłu dla sari netto:

Designerskie bluzki do sarees netto9

Jeśli chcesz kupić designerską bluzkę dla sarees netto, to jest to bardzo dobry indyjski tradycyjny element odzieży damskiej. Ta konkretna bluzka wyróżnia się spośród innych projektów omówionych wcześniej ze względu na koronkowy wzór. Kobiety pokochają tego typu designerskie wzory bluzek, a małe misterne wzory wykonane na końcach rękawów i środkowej części bluzki są również dość pociągające.

10. Kwiecista różowa bluzka projektanta do stalowej szarej siatki Saree:

Designerskie bluzki na sari z siateczki10

Bez wątpienia sari jest dość piękna. Równie ponętna jest bluzka. Na początku kobiety mogą kwestionować dopasowanie jakości bluzki do tej saree. Ale ta bluzka idealnie pasuje do sari i jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych designerskich bluzek, jakie można nosić z tym konkretnym sari. Designerska bluzka jest bardzo atrakcyjna i będziesz podziwiana przez ludzi za noszenie tej niesamowitej bluzki.

11. Bluzka z dekoltem w stylu południowo-indyjskim dla sari netto:

Designerskie bluzki na sari z siateczki11

W przypadku, gdy szukasz designerskich bluzek na sari siatkowe, jest to bardzo dobry. Z tyłu ma głęboki krój, dzięki czemu jest bardzo kuszący dla wszystkich kobiet. Mężczyźni wolą kobiety noszące takie kuszące bluzki, co czyni tę bluzkę idealną do noszenia na uroczych indyjskich randkach. Poza tym kolor tej bluzki też jest dość atrakcyjny i niepowtarzalny.

12. Najnowsza bluza projektanta dla sari netto:

Designerskie bluzki na sari z siateczki12

Ten konkretny najnowszy przedmiot projektanta będzie odpowiedni dla wszystkich sari netto. Z tyłu ma koronkowy wzór i można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych bluzek dla kobiet, które wolą nosić indyjskie stroje.

13. Bluzka w kolorze niebieskim dla sari netto:

Designerskie bluzki do sarees netto13

Tutaj designerska niebieska bluzka będzie idealna dla różowych sari z siateczki. Ta bluzka ma bardzo piękny wzór wraz z eleganckim wzorem z niskim dekoltem, co jest głównym powodem uroku tego stylu. Jeśli chcesz ukraść wygląd z indyjskimi ubraniami dla kobiet, będzie to świetny wybór.

14. Żółto-czerwona bluzka projektanta w kolorze netto Saree:

Designerskie bluzki dla sarees netto14

Jest to całkiem fajnie wyglądająca bluzka, którą można nosić obok ulubionej siateczki. Ta designerska bluzka ma piękny wzór, który sprawia, że ​​wygląda lepiej niż cokolwiek innego.

15. Modna designerska bluzka dla sari netto:

Designerskie bluzki na sari z siateczki15

Jeśli masz siatkę w podobnym kolorze, jak pokazano na zdjęciu, możesz nosić designerską bluzkę w tym samym kolorze z małymi wzorami, które można zobaczyć tylko wtedy, gdy przyjrzysz się uważnie.

Oto niektóre z najlepszych projektów na rynku, które są odpowiednie dla designerskich modeli bluzek dla sarees netto. Możesz łatwo wybrać 1-2 dla siebie i zobaczyć, jak dobrze zrobisz wrażenie na innych.