Bez względu na to, czyj to ślub, za każdym razem, gdy jesteś zaproszony, borykasz się z pomysłem, w co się ubrać. Gorzej, jeśli wybierasz własny strój na dzień panny młodej, musisz wszystko posortować z wyprzedzeniem. Jeśli jesteś zajęty, nie możesz zarządzać całym sklepem i sklepami, oto najlepsze typy z naszej strony, aby wybrać najlepszy projekt bluzki z haftem ślubnym.

Piękna kolekcja wzorów haftu bluzki ślubnej ze zdjęciami:

Szukasz wzorów haftów na bluzki ślubne? Oto najlepsze wzory haftów ślubnych dla narzeczonych z obrazami.

1. Bluzka z Zari Work:

Bluzka Z Zari Work

Kiedy skończysz szukać wzorów haftów na bluzkę, ten przyjdzie ci na ratunek. Spójrz na złote zari wokół haczyków i rękawów. Ta bluzka to dobry wybór, szczególnie jeśli chcesz skupić się na urodzie swojej bluzki, a sama sari nie ma wiele do zaoferowania.

2. Bluzka z haftem na rękawie:

Wzory haftów na bluzki ślubne-bluzka z haftem na rękawach 2

W przypadku wzorów bluzek do haftowania dla sarees netto, ten jest wspaniałym wyglądem z całym haftem kamieniarskim w rękawie. Sama bluzka w tym przypadku powinna być równie elegancka jak sari, a więc zazwyczaj te bluzki należy wybierać na imprezy weselne..

3. Przezroczysta bluzka z kwiatowym wzorem:

Prześwitująca bluzka z kwiatowym wzorem

Jeśli twoja sari przechwala się idealnie cekinowym kwiatowym wyglądem, dlaczego miałaby sama się bawić? Spójrz też na bluzkę, ze złocistego, przezroczystego materiału, ale niebieskie kwiaty na niej wyraźnie kradną tutaj show.

4. Bluzka w stylu kurtki:

Bluzka w stylu marynarki

No cóż, projekty bluzek na szyję dla sari rzeczywiście wyglądają dobrze z prawie wszystkimi projektantami sari, a styl, którym może cię obdarzyć, jest niewiarygodny. Jest wyjątkowa pod każdym względem i różni się od bluzek, które zwykle widuje się w okolicy.

5. Asymetryczna bluzka z rękawami Zari:

Bluzka ślubna wzory haftów-asymetryczna bluzka z rękawami Zari 5

Dobry wybór biżuterii sprawi, że dzięki temu projektowi natychmiast wyróżnisz się na scenie. Idealna na zaproszenia ślubne, ta bluzka jest jedną z najlepszych na liście.

6. Niebieska bluzka z haftem:

Niebieska bluzka z haftem

Jeśli twoja sari ma zestaw zari, ta bluzka powinna być dla ciebie świetną opcją. Ta bluzka jest idealna w sytuacjach, w których masz zwykłą sari do noszenia i możesz pozwolić bluzce ukraść show.

7. Niebieska bluzka z dekoltem halter:

Niebieska bluzka z dekoltem halter

Sama sari jest równie przepiękna, ale mamy kłaść nacisk tylko na bluzkę. Bluzka jak widać jest w złotym kolorze i ma niebieską obwódkę, którą można się pochwalić. W końcu nie można zaprzeczyć, że Katrina tak dobrze wygląda.

8. Bluzka ślubna z czerwonym haftem:

Czerwona bluzka ślubna z haftem

Projekt haftu bluzki tutaj jest czerwony i idealny dla panny młodej. Do tej pory to, co opisaliśmy, jest przeznaczone głównie dla osób, które kochają niskie projekty, ale ten jest tak doskonały sam w sobie i wysoko na kamieniu i zari. Jeśli chcesz mieć bardziej kobiecy akcent w wybranej bluzce, nie może być lepiej niż to, jak twój ślubny wygląd.

9. Złotobrązowa bluzka z dekoltem na plecach z Zari:

Bluzka ślubna wzory haftów-bluzka z tyłu szyi z Zari 9

Brązowa bluzka z rękawami, którą tutaj widzisz, to kolejna na liście wzorów haftów na bluzkę ślubną. Z nierównym lustrzanym wzorem i kamieniem wokół, bluzka różni się od tych, które zwykle widzisz. Mimo to udaje mu się pozostawić dobre wrażenie na oku i jest dobrym wyborem.

10. Czarna aksamitna bluzka z haftem:

Bluzka ślubna wzory haftów-czarna aksamitna bluzka z haftem 10

Jeśli twoja miłość do aksamitu jest nieśmiertelna, dlaczego nie obnosić się z tym najlepiej z tym projektem bluzki? Czerń uwydatnia większość srebrnego i złotego dzieła zari na wysokim kołnierzu. Idealny również do sari netto, upewnij się, że nosisz sari projektanta, który nie zakrywa piękna bluzki.

11. Bluzka z haftem w kolorze niebieskim paw:

Bluzka ślubna wzory haftów-niebieska bluzka z haftem paw 11

Paw jest sprytnie umieszczony na plecach, a królewski niebieski kolor bluzki ułatwia rozróżnienie. Jest haftowany w bluzkę i jest idealny dla panny młodej w dniu jej przyjęcia. Na rękawach znajduje się komplet pawich piór, które dodają bluzce uroku.

12. Czerwona bluzka z kwiatowym haftem:

Bluzka ślubna wzory haftów-czerwona bluzka z kwiatowym haftem 12

Złote róże na czerwonej bluzce stanowią rodzaj szczegółowego kontrastu, który najlepiej pasuje do panny młodej w jej tradycyjnym stroju. Jeśli wybierasz jedwabną sari, nic nie wystarczy jako bluzka niż ta tutaj.

13. Bluzka z haftem Kutch:

Bluzka ślubna wzory haftów-bluzka z haftem Kutch 13

Różnokolorowa bluzka, którą tu widzicie, przypomina bardziej misterną sieć nici i haftu. Każdy zakamarek bluzki jest dosłownie pokryty pracą zari i nie trzeba dodawać, że pasuje do całego wyglądu.

14. Aksamitna bluzka z haftem w kolorze niebieskim:

Bluzka ślubna wzory haftów-velvet haftowana bluzka w kolorze niebieskim 14

Aksamitna bluzka, którą tutaj widzicie, jest tym razem w kolorze niebieskim i ma kwiatowy wzór, który jest starannie wyhaftowany na bluzce. Na sznurku są latki, a krój bluzki jest bardzo prosty i kwadratowy, ale nadal ma atrakcyjny wygląd.

15. Praca z przodu szyi Zari:

Bluzka ślubna wzory haftu-przednia szyja Zari Work 15

Koronka sama w sobie ma pracę zari, dzięki czemu cały rękaw wygląda lepiej ogólnie. Sama sari, którą należy nosić z tym, będzie bardzo kobieca, dlatego bluzka jest obecnie w modzie w branży modowej i ze wszystkich dobrych powodów.

Na tym kończy się nasza długa lista 15 najlepszych wzorów haftowanych bluzek ślubnych. Bez względu na to, jak ci się podoba, bardzo prosty lub bardzo skomplikowany, haft przedstawiony tutaj sprawi, że każde wesele, na którym weźmiesz udział, będzie miało oczy wszystkich wokół ciebie, nawet bez zbytniego wysiłku.