Designerska bluzka pattu sarees to w zasadzie jedna z najpopularniejszych wersji sarees, które mają świetną teksturę i są wykonane z miłością. Kobiety uwielbiają tego rodzaju sari i chcą je nosić na specjalne okazje. W tym artykule omówimy kilka naprawdę dobrze wyglądających designerskich bluzek dla tych sari. Są to sari na bazie jedwabiu z niesamowitym nadrukiem, a czasem również z odpowiednimi załącznikami. Zobaczysz wiele celebrytów noszących te sari, a kiedy będziesz mieć odpowiednią designerską bluzkę dla swojej pattu saree, będziesz w stanie zrobić to samo.

Piękne designerskie bluzki robocze dla Pattu Sarees:

Bluzki od projektantów są również bardzo piękne i atrakcyjne. Wszystkie modelki i celebrytki noszą tego typu designerskie bluzki z sari pattu. Poniżej podaliśmy listę 9 najlepszych i niezwykłych bluzek projektantów pattu dla sarees pattu wraz ze zdjęciami.

1. Bluzka projektanta południowoindyjskiego dla Pattu Sarees:

Designerska bluzka dla sarees Pattu

Kiedy mówi się o markowych bluzkach, oczywiście wszystkie kobiety są podekscytowane. Ta konkretna bluzka ma piękny wzór, który dopełnia urodę noszącą ją i towarzysza, czyli saree. Saree wygląda na naprawdę święte i będzie pasować prawie każdemu. Główną atrakcją jest tu designerska bluzka. Całe ciało ma jasnopomarańczową podstawę wraz ze wspaniałymi wzorami i małymi nasadkami, które są płynnie wykonane w kierunku szyi i części barkowej. Przyglądając się uważnie bluzce można z pewnością stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych designerskich bluzek dla sarees Pattu.

2. Ślubna bluzka Pattu Saree Designer:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)2

Jeśli masz zamiar wziąć udział w weselu i planujesz założyć ulubioną pattu saree, znalezienie odpowiedniej bluzki jest kluczowe. Ta szczególna bluzka ma niesamowity design, a cały wzór delikatnej pracy wykonanej na kawałku tradycyjnej indyjskiej urody odzieży damskiej jest nieporównywalny. Designerska bluzka będzie odpowiednia dla prawie wszystkich kobiet i będzie szła w parze z żółtawą sari lub taką, jaką kobieta ma na sobie na zdjęciu poniżej. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych bluzek do pracy projektantów dla sarees pattu.

3. Ponętna bluzka Pattu Saree Designer na specjalne okazje:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)3

Jeśli planujesz nosić tradycyjny indyjski wygląd na specjalne wydarzenie religijne lub święte, to pattu saree będzie niesamowite. Bluzki dla tych sarees są w większości wykonane przez projektantów. Designerska bluzka na zdjęciu poniżej niczym się nie różni i ma piękny wzór oraz świetną robotę wykonaną na końcach rękawów. Bluzka jest dość szeroka i dlatego będzie odpowiednia dla prawie każdego. Jest to jedna z najlepszych markowych bluzek pattu sarees.

4. Złota bluzka projektanta:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)4

Ta konkretna bluzka jest niesamowita dla pattu sarees. Bluzka ma złoty kolor z małymi czerwonymi dodatkami na brzegach rękawów. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepiej wyglądających bluzek projektantów dla wszystkich kobiet, które wolą nosić sari pattu. Bluzka i sari wyglądają idealnie razem tak jak dama i cały look.

5. Prosta bluzka dla niezwykłego Pattu Saree:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)5

Dziewczyna marzeń z Bollywood, Hema Malini, została zauważona w pięknej pattu saree i kuszącej bluzce. Ta bluzka jest prawdopodobnie jedną z najładniejszych, jakie może uprawiać Hinduska. Ma prosty w dotyku, świetny design, a także przyciąga wzrok kolorem. Krótko mówiąc, jest to jedna z najlepszych sari i bluzek projektantów.

6. Dopasowana bluzka projektanta dla Pattu Saree:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)6

Tutaj mamy coś niesamowitego. Mimo, że jest ostatnim na liście, to nie mniej niż poprzednie. Designerska bluzka ma swój własny wygląd i świetnie sprawdzi się podczas wesel lub uroczystości religijnych.

7. Różowa bluzka projektanta dla Pattu Sarees:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)7

Szukasz czegoś modnego, co można nosić w pattu sarees? Cóż, ta designerska bluzka robocza jest dla Ciebie najlepsza. Ma naprawdę dobrą bluzkę o uroczym kroju i świetnym kolorze, który pięknie pasuje do saree. Na tym zdjęciu widać, że kolor bluzki i kolor pattu saree są inne, mimo że wygląd jest tak ponętny.

8. Biała designerska bluzka dla Pattu Sarees:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)8

Jeśli szukasz naprawdę fajnego pattu saree, to będzie to prawdopodobnie jeden z najlepszych na świecie wraz z piękną designerską bluzką. Jest w kolorze białym i ma naprawdę fajną teksturę. Pokocha to prawie każda kobieta.

9. Zielona haftowana bluzka projektanta:

Designerska bluzka dla sarees Pattu (edytowana)9

Jeśli potrzebujesz ekskluzywnej designerskiej bluzki dla pattu sarees, to z pewnością jest to jedna z najpiękniejszych i najgorętszych designerskich bluzek dla pattu sarees, która z pewnością może łatwo przyciągnąć drugi wygląd. możesz wybrać tego typu wzory bluzek na wesela.

Zobaczysz wiele celebrytów noszących te sari, a kiedy będziesz mieć odpowiednią designerską bluzkę dla swojej pattu saree, będziesz mógł zrobić to samo.