Żółty jest chwytliwy! Kobiety kochają coś, co sprawia, że ​​wyglądają atrakcyjniej, a żółty można powiedzieć, że jest właśnie taki. Jest to jeden z najlepszych kolorów, jeśli chodzi o tradycyjny indyjski wygląd. Jeśli planujesz postawić na tradycyjny wygląd, żółty będzie świetnym wyborem. W przypadku żółtej saree wymagana będzie również żółta bluzka, aw tym artykule omówimy kilka fajnych bluzek dla kobiet, które są w kolorze żółtym i mają naprawdę niesamowite wzory. Przygotuj się, aby zobaczyć jedne z najlepszych żółtych bluzek dla kobiet w historii i zaczynamy!

Atrakcyjne modele kolekcji bluzek w kolorze żółtym:

Przyjrzyjmy się 9 topowym projektom żółtych bluzek na każdą okazję.

1. Ponętna żółta bluzka:

Ponętna żółta bluzka

Cóż, to jest coś nowego. Ta szczególna bluzka ma niesamowitą fakturę i kuszący wzór po bokach. Górna część bluzki różni się od reszty i dlatego ta bluzka jest tak wyjątkowa. Łatwo się w nim zakochać i będzie można uprawiać go niemal wszędzie. Bluzka cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem i ze wszystkich właściwych powodów można powiedzieć, że ta żółta bluzka jest jednym z najlepszych projektów żółtych bluzek w historii.

2. Projekt bluzki gwiazd:

Projekt bluzki gwiazd

Jeśli chodzi o żółte bluzki, indyjskie kobiety chcą tylko tego, co najlepsze. Ten konkretny projekt stał się dość popularny po tym, jak został noszony przez jedną z najlepszych celebrytów w kraju. Aishwarya nosiła to na imprezie i przyciągnęła wiele uwagi. Byłoby najbardziej odpowiednie dla tych kobiet, które mają sylwetkę taką jak ta celebrytka i potrafią nią wstrząsnąć, tak jak zrobiła to Aish na tym zdjęciu. W bluzce jest wiele delikatnych wzorów, które uzupełniają saree i jej wygląd.

3. Projekt południowoindyjskiej żółtej bluzki:

Projekt południowoindyjskiej żółtej bluzki

Ten szczególny projekt bluzki z południowych Indii jest dość prosty i prawie każdy to pokocha. Wraz z ponętnym kolorem ten projekt ma serce i tego właśnie wymagają kobiety tego pokolenia. Ma małe i proste motywy kwiatowe, które są rozrzucone w dość odległych miejscach. To jedna z najładniej wyglądających bluzek, jakie kiedykolwiek napotkasz. Wraz z fajnym fasonem bluzki, na końcu każdej części bluzki znajdują się małe czerwone brzegi, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej ponętnie i jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku.

4. Projekt krótkiej koszuli w żółtej bluzce:

Krótka Koszula Żółta Bluzka Projekt

Ta bluzka bez rękawów wygląda jak krótka koszula, która sięga niewiele poniżej poziomu klatki piersiowej. Jest to obecnie jedna z najmodniejszych rzeczy na rynku, a jeśli lubisz żółty kolor, to jest to odpowiednia dla Ciebie. Jest to jedna z najlepszych żółtych bluzek damskich. Bluzka będzie odpowiednia do sari w kontrastowym kolorze. Jeśli szukasz czegoś tradycyjnie żółtego, to może być to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

5. Designerska żółta bluzka:

Designerska żółta bluzka

Jeśli szukasz żółtych bluzek dla kobiet, to jest to całkiem niezła. Wykonane na nim projekty sprawiają, że wygląda bardzo atrakcyjnie. Bluzka będzie odpowiednia dla młodych kobiet. Posiada małe wzory w kropki wykonane na przezroczystej części materiału, co sprawia, że ​​wygląda bardzo atrakcyjnie. Każdy chciałby go nosić z dumą. Jest to coś, co sprawi, że indyjskie kobiety będą dumne ze swojego tradycyjnego stroju, ponieważ jego piękno skłoni do tego również kobiety z innych kultur. To ostatnia na tej liście, ale z pewnością jedna z najlepszych.

6. Żółta bluzka w kształcie trójkąta:

Żółta bluzka w kształcie trójkąta

Jest to designerska bluzka, która będzie szła w parze z równie piękną żółtą sari.

7. Designerska żółta bluzka:

Designerska żółta bluzka

W tej bluzce kobiety o nieco ciemnej karnacji będą wyglądać zachwycająco jak absolutna bogini.

8. Żółta bluzka dla czarnych sari:

Żółta bluzka dla czarnych sari

Kiedy czarną sari skutecznie nosi się z żółtą bluzką, może okazać się czymś niesamowitym jak ta.

9. Żółta bluzka z błyszczącymi dodatkami:

Żółta bluzka z błyszczącymi dodatkami

Jeśli wolisz dodatki w bluzkach, to będzie dla Ciebie idealna żółta bluzka z widocznymi szklanymi dodatkami.