Jedwabne sarees są tym, co każdy woli nosić podczas wesel. W tropikalnych porach są trochę za dużo, ale opisują modę i klasę. Istnieje wiele pięknych, ciężkich jedwabnych sari dostępnych przez cały czas, które można nosić w sezonach ślubnych, a większość z nich nie ma idealnych bluzek. W tym artykule znajdziesz jedne z najlepszych wzorów bluzek, które będą odpowiednie dla ślubnych jedwabnych sarees w prawie wszystkich kolorach, ponieważ większość omawianych tu bluzek będzie odpowiednia dla tych saree kolorów, które są noszone głównie przez kobiety.

Najnowsze i piękne wzory bluzek ślubnych dla jedwabiu Sarees:

Niech musimy przyjrzeć się najlepszym modelom jedwabnej bluzki sari na wesele.

1. Wzory jedwabnej bluzki z południowych Indii:

Południowoindyjska jedwabna bluzka Saree Designs

Jeśli wybierasz się na jedwab w tym sezonie weselnym, jest to jeden z najlepszych dodatków, które pojawią się wraz z sari. Ma niesamowity fason bluzki i ciężki kolor. Kradnie spojrzenia i skupia na Tobie całą uwagę. Jeśli chcesz wyglądać wyjątkowo w tłumie weselników, to jest to świetna propozycja i dlatego jest to najlepsze projekty bluzek ślubnych na jedwabne sari. Będzie odpowiednia dla sari w żółtym kolorze, które na ogół nosi większość kobiet na weselu.

2. Bluzka Kundan dla jedwabnych sari:

Bluzka Kundan dla jedwabnych sari

Te bluzki tak naprawdę nie wchodzą w grę, gdy nosisz jedwabną sari. Ale spójrz na jasną stronę. Ma niesamowitą teksturę i jest prawdopodobnie jednym z najlepszych wzorów bluzek, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Ma fioletowy kolor i błyszczące dodatki. Plecy pozostają otwarte i ta bluzka będzie odpowiednia dla kobiet o szczupłej sylwetce, ponieważ odsłania górną część pleców, a pulchna nie będzie zbyt ponętna.

3. Wzory bluzek ślubnych Marathi:

Marathi wzory bluzek ślubnych

Szukasz wzorów bluzek dla nowożeńców sari? To jest całkiem fajne. Ma urocze wzory na całej bluzce. Jeśli nosisz coś jasnego, będzie to najlepszy towarzysz, aby jeszcze bardziej rozjaśnić sari. Rękawy bluzki mają inny design i wyglądają naprawdę fajnie.

4. Zielona bluzka dla nowożeńców dla jedwabnych sarees:

Zielona bluzka dla nowożeńców dla jedwabiu Sarees

Ta szczególna bluzka na wesele jedwabne sarees ma kolor natury. W połączeniu z wygodną zieloną podstawą, ta bluzka zawiera wiele drobnych i skomplikowanych wzorów, co sprawia, że ​​prezentuje się dość niepowtarzalnie. Bluzkę można nosić z czymś nieco lżejszym niż ta. Na tym zdjęciu kobieta wygląda tak pięknie w tej szczególnej bluzce. Jeśli wybierasz się na jedwab w wyjątkowy dzień, to będzie to najlepszy towarzysz stylizacji.

5. Autentyczny projekt jedwabnej bluzki Saree:

Autentyczny jedwabny projekt bluzki Saree

W tym sezonie ślubnym zaufaj jedwabiu. Ta bluzka jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, które panna młoda może nosić na swoim ciele. Pochodzi z kuszącymi małymi materiałami wykonanymi na bluzce. Wygląda tak uroczo i miejmy nadzieję, że ludzie poczują się tak samo i będą się na niego gapić.

6. Ciężki projekt jedwabnej bluzki ślubnej z południowych Indii:

Heavy South Indian Wedding Silk Saree Bluzka Projekt

To jest coś, co sprawia, że ​​oczy są zajęte. Pochodzi z niebieską podstawą z małymi skomplikowanymi wzorami na niej wykonanymi. Bluzka będzie dobrym wyborem dla osób, które robią wrażenie. Nawet jeśli jest to dla panny młodej, kobiety uczestniczące w weselu będą mogły to uprawiać. Połączenie bluzki i sari jest idealne dla panny młodej. Dolne części rękawów mają inny kolor, taki sam jak saree, a projekt jest również wyjątkowy.

7. Projekt bluzki Kalamkari dla Silk Saree:

Projekt bluzki Kalamkari dla jedwabiu Saree

Jeśli masz zamiar nosić jedwabną sari, to dlaczego nie nosić jej z designerską bluzką. Ten konkretny designerski przedmiot jest prawdopodobnie jednym z najlepszych dla jedwabnych sari. Ta piękna bluzka robocza kalamkari na szarą jedwabną sari na weselach.

8. Czarna designerska bluzka na jedwab:

Czarna designerska bluzka do jedwabiu

Jedwabne sarees można uatrakcyjnić, nosząc je w tak pięknej czarnej bluzce.

9. Najlepsza designerska bluzka dla zielonego jedwabiu Sarees:

Najlepsza designerska bluzka dla zielonego jedwabiu Sarees

Ciemnozielony kolor można uatrakcyjnić mieszając go z odrobiną czerni. To szczególne zdjęcie pokazuje, jak niesamowicie wygląda ta kobieta z zieloną sari z czarną designerską bluzką.