Bluzy to odzież sportowa, która jest wygodna i idealna do pomocy w każdej aktywności fizycznej. Bluzy są dostępne w różnych typach, np. z kapturem, z kieszeniami lub bez itp. Każda z nich zapewnia swobodę ruchów i zapewnia chłód. Zastosowany materiał pomaga wywoływać pocenie się i utrzymuje niską temperaturę ciała. Chłonny, oddychający materiał, z którego wykonane są bluzy, doskonale sprawdza się na siłowni lub na boisku. Bluzy z nadrukiem to modna część kolekcji bluz. Możesz wybrać bluzy z nadrukiem, które mają najnowsze wzory lub logo.

bluzy z nadrukiem

Najnowsze i designerskie bluzy z nadrukiem z tyłu i z przodu:

Do wyboru jest wiele nadruków i kolorów, które zaspokoją wszystkie Twoje stylowe potrzeby. Wybierz z tej szerokiej kolekcji, aby poczuć się stylowo i fajnie.

1. Bluza z nadrukiem z kapturem z logo:

Bluza z nadrukiem logoWybierz, aby umieścić swoją ulubioną markę na tej bluzie. Te logo są drukowane przez wiele firm poligraficznych, które wezmą Twoje ulubione logo i nadrukują je na bluzie. Możesz również kupić gotowe bluzy z nadrukiem.

2. Bluza z gumowym nadrukiem:

Bluza z gumowym nadrukiem

Wybierz swoje ulubione sformułowania, które możesz nadrukować techniką gumowego nadruku na bluzach. Bądź kreatywny i wybierz kolory, które reprezentują to, kim jesteś. Zaprojektuj coś wyjątkowego, a na pewno zrobisz wrażenie na innych.

3. Bluza z nadrukiem w całości:

Bluza z nadrukiem na całej powierzchni

Te fajne, niesamowite bluzy z nadrukami krajobrazów wyglądają naprawdę odważnie. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy krajobrazów i zdjęć wybrzeża. Cała bluza pokryta jest nadrukiem i prezentuje się znakomicie.

4. Bluza z nadrukiem:

Bluza z wytłoczonym nadrukiem

Bądź komiczny i zabawny w tej bajkowej bluzie z nadrukiem. Wybieraj spośród najsłynniejszych kreskówek lub komicznych odbitek, takich jak emotikony lub emotikony. Kolory będą odważne i jasne, a przetłoczenia sprawią, że bluza będzie ekscentryczna.

5. Bluza z nadrukiem i gładka:

Bluza z nadrukiem i gładkim

Wybierz tę gładką bluzę z nadrukowanymi rękawami i kapturem, aby uzyskać prosty, ale modny strój. Gładka biała bluza jest bardzo elegancka i idealna na każdą okazję. Kontrastowy nadruk jest bardzo kwiatowy i sprawia, że ​​jest dość stylowy.

6. Bluza z sitodrukiem:

Bluza z sitodrukiem

Chcesz mieć przy sobie swoją ulubioną gwiazdę? Cóż, teraz możesz. Wybierz jedną z wielu gwiazd nadrukowanych na bluzach z sitodrukiem i dostosuj ją do siebie. Mogą być wydrukowane na przednim panelu bluzy.

7. Bluza z kapturem z nadrukiem z tyłu dla mężczyzn:

Bluza z nadrukiem z tyłu

Co masz na plecach? Przyjrzyj się uważnie, a z tyłu bluzy znajdziesz nadruk. Wyglądają naprawdę dobrze, ponieważ przód bluzy może być gładki lub mieć jakieś słowa związane z nadrukiem na plecach.

8. Dzianinowa bluza z nadrukiem:

Dzianinowa bluza z nadrukiem

Idealna na zimę, ta dzianinowa bluza z nadrukiem jest urocza. Nadruk płatka śniegu wygląda jak prawdziwy sweter z dzianiny. Kolory nawiązują do zimy i pasują do każdego stroju dolnego.

9. Pary pasujące bluzy:

Pary pasujące bluzy

Bądź romantyczny w dopasowanych bluzach tej pary ze śmiesznymi słowami. Bluza z nadrukiem Mr Right and Mrs Always Right jest bardzo urocza i zawsze jest bardzo poszukiwana przez pary, które chcą wyrazić swoją miłość. Te też można dostosować.

10. Bluza zapinana na zamek:

Bluza zapinana na zamek

Nadruk lamparta jest jednym z najbardziej poszukiwanych nadruków. Nadruk jest umieszczany na wielu rzeczach, takich jak ubrania, akcesoria, torby, buty itp. Bluza w panterkę z suwakami również będzie naprawdę stylowa. Zapinana na zamek bluza stanowi modę.

Bluzy z nadrukiem to stylowa i modna linia odzieży. Wybierz odbitki, które odzwierciedlają to, kim jesteś. Od słów, obrazów, obrazów animowanych po celebrytów, jest szeroki wybór. Każda z tych bluz jest unisex lub szczególnie dla mężczyzn lub kobiet. Zapoznaj się z odważnymi kolorami i nadrukami i spraw, aby Twój wybór zwrócił na siebie uwagę.