Wymarzona dziewczyna Bollywood ”, Hema Malini zawsze była dobrze znana ze swojego zapierającego dech w piersiach piękna. Jest jedną z najbardziej efektownych aktorek Bollywood. Poza tym, że ma naturalnie piękne rysy twarzy i skórę, podejmuje wiele zadań, aby zachować dobrą kondycję i dobry wygląd nawet na starość. Chociaż to, czy masz piękną skórę jak ona, zależy od losu i szczęścia, zdecydowanie możesz użyć jej stylu makijażu lub rutyny ćwiczeń, aby wyglądać bardziej jak ona. Oto kilka sekretów urody Hemy Malini.

hema malini sekrety urody

Pobór płynów:

Woda pitna pomaga wypłukać nadmiar toksyn z Twojego organizmu. Pomaga to oczyścić twoje ciało od wewnątrz, a tym samym sprawia, że ​​jesteś zdrowszy. Regularne picie dużych ilości wody sprawi, że Twoja skóra będzie promienna. Hema malini również stawia na co najmniej dwie filiżanki zielonej herbaty w swoim codziennym reżimie. Zielona herbata pomaga oczyścić Twoje ciało od wewnątrz i sprawi, że Twoja skóra będzie promienna!

Dobrze zbilansowana dieta dla pięknej skóry:

Dobrze zbilansowana dieta dla pięknej skóry

Utrzymuj zdrową, dobrze zbilansowaną dietę i unikanie zbyt dużej ilości niezdrowego jedzenia, które również pomaga poprawić urodę. Spożywanie dużej ilości owoców i warzyw to klucz do uzyskania ponadczasowego piękna. Witaminy i minerały sprawiają, że Twoja skóra jest zdrowsza i wygląda ładniej od wewnątrz. To jest coś, co bardzo trudno osiągnąć przy pomocy makijażu.

Olejki aromatyczne:

Masaże olejowe dla Twojej skóry i włosów również pomagają poprawić ich jakość! Hema Malini wierzy w to, że jej skóra jest wolna od makijażu, na ile to możliwe. Jest wielką zwolenniczką wykorzystywania naturalnych produktów i elementów, które są dostępne w Twoim domu w celu poprawy Twojej skóry. Powiedziała kiedyś: „Piękno jest darem boga i nigdy nie należy brać tego za pewnik. Moja skóra jest dobra, bo tak stworzył Bóg. Utrzymuję go bardzo czystym i jak najbardziej wolnym od makijażu.”

Pielęgnacja na noc:

Codziennie używa kremu „Aveda” do mycia twarzy przed pójściem spać.

Makijaż:

hema malini sekrety urody

Aktorka zawsze radzi, aby makijaż był lekki. Kajal na oczy i odrobina szminki to jej makijaż, a wiesz co? – U niej działa! Używa również mleczka oczyszczającego „Clarins” do czyszczenia twarzy.

Taniec:

Taniec

Jednym z kluczowych sekretów fitnessu Hemy Malini jest taniec. Poza umiejętnościami aktorskimi zawsze była znana ze swoich umiejętności tanecznych. Jest wyszkoloną tancerką klasyczną, a jej układy taneczne pomogły jej utrzymać formę.

Pranajam i joga:

Ta aktorka utrzymuje jędrne bicepsy, regularnie ćwicząc jogę. Pomaga utrzymać równowagę organizmu, ćwicząc pranajam codziennie przez co najmniej 45 minut!

Jazda rowerem:

Jazda na rowerze to także jeden z jej sekretów fitness. Ta 64-letnia aktorka jeździ na rowerze codziennie przez około 20 minut, aby utrzymać ciało w dobrym tonie.

Post:

Aktor jest czystym wegetarianinem i regularnie szybszym. Pości dwa razy w tygodniu. Jej dieta na czczo zawiera tylko świeże owoce, twarożek i suszone owoce. Post pomaga regulować układy organizmu. Owoce i warzywa poprawiają paszę objętościową i dobrze oczyszczają organizm.

Hema Malini

Praktyki dietetyczne:

Zdrowy obiad to konieczność. Definicja zdrowego lunchu przez aktorkę obejmuje dwa rotisy, miskę dalu, dwa warzywa i trochę ryżu z rasamem. Stara się włączyć twaróg do swojej codziennej diety. Zjada kolację już o 7:30 i stara się, aby była jak najbardziej bezolejowa i mniej pikantna. Hema Malini jest czystym wegetarianinem i wielu uważa, że ​​może to również mieć wpływ! Choć niewiele osób byłoby skłonnych poddać się tak drastycznej zmianie nawyków żywieniowych tylko po to, by poprawić swoją skórę!