Była miss uniwersum 2000 nawet w połowie lat 30. kołysze świat swoją aurą. Oprócz bycia jedną z doświadczonych aktorek B-town, Lara Dutta, która nie jest już zwykłą twarzą na ekranie kinowym, podjęła inne wymagania, takie jak joga i macierzyństwo, aby zająć się czymś.

Porady kosmetyczne Lary Dutty

Ale utrzymanie takiej urody w tym wieku jest dość trudne, ale Lara robi to tak łatwo, że zastanawiasz się, jaki kryje się za tym sekret?

Niektóre z jej sekretów urody to:

Sekrety żywności:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Sekrety żywieniowe

Lara w przeszłości przyznała się, że jest wielką smakoszką, ale nie słucha serca i idzie z mózgiem. Ta matka jest wielką maniaczką fitness, a obserwowanie jej spożycia jest jednym z jej codziennych planów dietetycznych. Będąc całkowicie weganką, trzyma się ofert natury, takich jak świeże owoce, warzywa. Uważa, że ​​śniadanie jest jednym z głównych posiłków dnia, obiad jest drugim, a kolacja najmniej priorytetem.

Maniakiem ćwiczeń:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Fitness Freak

Lara Dutta ujawniła swoją potrzebę jogi tak samo jak zapotrzebowanie na tlen w wydaniu Hindustan Times z 2011 roku, w którym usłyszała, jak mówiła „Nie mogę żyć bez jogi”. Z sławną trenerką fitness Zareen Watson pozbyła się tłuszczu, wykonując ćwiczenia jogi. Jej zwyczajowy schemat 5 dni w tygodniu opiera się głównie na treningu cardio i siłowym. Zebrała również swoje osobiste doświadczenia związane z wydaniem płyty fitness o nazwie H.E.A.L z Lara.

Sztuczki twarzy:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Sztuczki na twarz

Lara to domowa, przyziemna osoba, która zajmuje się produktami ekologicznymi i ekologicznymi. Często widuje się ją od czasu do czasu w masce DIY. Ma w zanadrzu małe sztuczki, jak na szybkie ustąpienie opuchlizny pod oczami, wszystko, czego potrzebuje, to kostka lodu na jej zaciągnięciach. Wyjawia, jak niektóre kobiety z Parsi, z którymi miała kontakt, powiedziały, że jej proszek z drzewa sandałowego i woda różana pomagają w wszelkiego rodzaju problemach skórnych. Ale jej ulubionym jest jej żel Aloe Vera prosto z rośliny, którą uprawia.

Piękne oczy:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Ładne oczy

Lara jest typem dziewczyny, która zawsze potrzebuje, aby jej oczy były idealne i ładne, dlatego te podglądacze nigdy nie wychodzą bez nałożenia na nie eyelinera lub tuszu do rzęs. Jej codzienna rutyna polega na nakładaniu od czasu do czasu dużej ilości tuszu do rzęs z różem lub szminką. Ciężki makijaż oczu zostawia na noc.

Ulubione produkty:

Porady kosmetyczne Lary Dutty

Lara otwiera się na swoje ulubione produkty, bez których nie może znieść. Pierwszym na jej liście jest balsam do ciała, który jest dla niej obowiązkowym reżimem. W tym celu woli Fresh Sugar Acai Age-Delay Body Crème od innych, ponieważ utrzymuje ona nawilżenie jej skóry na poziomie. Inne jej niezbędniki to: Sisley Face crème, Kiehl’s Lip Balm i Maybelline Colossal Volum’ Express Mascara.

Pielęgnacja włosów:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Pielęgnacja włosów

Ponieważ jeśli jej kariera wymaga, często musi zmieniać i farbować włosy i dlatego od czasu do czasu upewnia się, że jest poddawana zabiegom białkowym. Łysienie to coś, czego się boi i brzydzi, więc nie jest niczym niezwykłym, że często wpada na masaż głowy lub masaż głowy gorącym olejkiem. Preferuje suszenie ręcznikiem, ponieważ chroni ją przed rozdwajaniem się końcówek.

Naprawa włosów:

Lara Dutta Porady Kosmetyczne Naprawa Włosów

Mimo że utrzymuje ciasną rutynę we włosach, w życiu każdej kobiety zdarzają się chwile, kiedy ma zły dzień we włosach, a Lara nie jest wyjątkiem. Ale dała nam zajrzeć, jak rozwiązać problem z przetłuszczającymi się włosami, gdzie odrobina talku na skórze głowy i dokładny przeczesanie naprawia jej natłuszczone włosy. Czuje, że nawet jeśli ktoś ma zły dzień, ułożenie i naprawienie włosów może pomóc poprawić jego nastrój. Stara się też wiązać włosy podczas latania na świeżym powietrzu, ponieważ nienawidziła włosów na głowie.

Makijaż:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Makijaż

Mimo że ma swoją kosmetyczkę wypchaną produktami, które lubi, w zasadzie stara się nie mieć zbyt dużo ciastowatego makijażu, gdy nie pracuje na ekranach. Woli jej makijaż w odcieniach nagiej skóry, które idealnie komponują się z jej tonami, nadając jej naturalny, subtelny wygląd. Jednak jej najważniejszym produktem przed wyjściem z domu jest nawilżający balsam do opalania.

Zapach:

Lara Dutta Porady kosmetyczne Zapach

Wyjawia, że ​​Thierry Mugler Angel to jeden z jej perfum wszech czasów, który nosi dzień w dzień. Ale na noc ma specjalne perfumy, którymi są Tom Ford Black Orchid.