Preity Zinta porady dotyczące urody

Jedna z najbardziej utytułowanych aktorek Bollywood, Preity Zinta jest znana nie tylko z miękkiej, kremowej skóry i uroczych dołków; ale także jej czarujący charakter, wspaniały uśmiech i genialne umiejętności aktorskie. Ma tysiące fanów na całym świecie i przyciągnęła wiele uwagi na Twitterze. Ostatnio jej sekrety urody również zostały udostępnione i są wymienione poniżej.

Oto najlepsze porady kosmetyczne i sekrety fitness Preity Zinta:

Włosy:

Preity Zinta Porady kosmetyczne do włosów

Będąc słynną gwiazdą Bollywood, Preity Zinta z pewnością zadba o każdą część swojego ciała; w tym jej włosy. Odżywia się zdrowo, aby zapobiec ich uszkodzeniu, myje szampony i pielęgnuje je trzy razy w tygodniu i często je przycina, aby przyspieszyć wzrost włosów. Mimo że często zmienia fryzurę, trzyma się z dala od sztucznych żeli do gradu i produktów do włosów.

Skóra:

Preity Zinta Porady Kosmetyczne Skóra

Aby jej skóra była zdrowa i promienna przez cały czas, Preity Zinta codziennie je dużo marchewki i pije dużo wody. Dba o to, aby woda pitna wypłukała wszystkie toksyny, nawodniła i nadała bardzo piękny i czarujący wygląd. Codziennie oczyszcza i nawilża. Krem do twarzy na noc to także jeden z jej największych sekretów dobrej skóry.

Oczy:

Preity Zinta Porady Kosmetyczne Oczy

Jeśli chodzi o jej wzrok, Preity wierzy w jedzenie dużej ilości marchewek. Poza tym stosuje bardzo prosty makijaż oczu. Jak wszyscy wiemy, jej oczy są naturalnie bardzo piękne i efektowne, nie używa mocnego makijażu ani rozświetlaczy.

Dieta:

Preity Zinta Beauty Tips Dieta

Preity Zinta uwielbia pić dużo soków owocowych i woli robić je w domu. Lubi również marchewkową chałwę i często wyrażała swoją miłość do marchwi. Codziennie zjada dużo papai, zielonych warzyw liściastych i owoców, a małe posiłki przyjmuje sześć do siedmiu razy dziennie. Pomogło jej to schudnąć i zachować dobrą kondycję i zdrowie.

Program fitness:

Preity Zinta Porady kosmetyczne Rutyna fitness

Preity Zinta wcale nie jest fanem diet awaryjnych. Wierzy w dobre odżywianie i intensywne ćwiczenia. Codziennie ćwiczy jogę, która pomaga jej ciału zachować formę, a także poprawia poziom koncentracji. Dużo tańczy i poważnie traktuje lekcje tańca, co częściowo tłumaczy jej utratę wagi i wspaniałe występy na scenie i strzelaninach. Ważnym elementem jej programu fitness są również sporty ekstremalne.

Poczucie determinacji:

Porady kosmetyczne Preity Zinta Poczucie determinacji

Jednym z największych powodów piękna Preity Zinty jest jej poczucie determinacji i siła motywacji. Cały czas zachęca się do robienia coraz lepszych rzeczy i zadaje sobie pytania o swoje występy i ogólnie o życie. Zawsze zmusza się do cięższej pracy i ta postawa znajduje odzwierciedlenie w sposobie, w jaki mówi i zwraca się do siebie.

Pary i masaże:

Porady kosmetyczne Preity Zinta Pary i masaże

Preity Zinta wierzy w codzienne przyjmowanie par i masaży, zwłaszcza że ćwiczy. Radzi również swoim fanom, aby przyjmowali je codziennie, ponieważ to je odmłodzi i sprawi, że będą czuć się świeżo i entuzjastycznie przez cały czas.

Odpoczynek:

Porady kosmetyczne Preity Zinta Odpoczynek

Preity Zinta codziennie odpoczywa, aby mieć wystarczająco dużo energii, aby wytrzymać cały dzień. Według niej brak snu prowadzi do przejadania się, a także szans na przybranie na wadze. Spanie od siedmiu do dziewięciu godzin każdego dnia jest koniecznością dla Preity

Usta:

Preity Zinta Beauty Tips Lips

Usta Preity Zinta są bardzo piękne i soczyste. Codziennie używa balsamów do ust i przez większość czasu używa delikatnych i jednolitych kolorów. Jej usta są naturalnie atrakcyjne i nie musi się zbytnio starać, aby wyglądały dobrze.