Vidya Balan, nazwa ta trafia w gusta indyjskich miłośników kina. Ta wszechstronna aktorka ma wiele wyróżnień w swoim kotku, w tym jedną Nagrodę Narodową i wiele nagród Filmfare. Ta zdobywczyni nagrody Padma Shri znana jest również ze swojego naturalnego piękna. Jej lśniących czarnych włosów i satynowej skóry zazdrości wiele kobiet, którym trudno jest osiągnąć pomimo stosowania dużej ilości makijażu. Sekretem piękna Vidyi Balan jest jej mantra „Keep it Simple!”. Wierzy w używanie naturalnych produktów do ochrony włosów i skóry. W tym artykule ujawnimy niektóre z sekretów piękna Vidyi Balan, aby Cię zainspirować!

Vidya Balan Porady kosmetyczne i sekrety diety

Vidya Balan Porady kosmetyczne i tajemnice fitness:

Vidya Balan dzieli się sekretami dotyczącymi urody i diety, których należy przestrzegać

1. Vidya Balan Porady kosmetyczne Pielęgnacja skóry:

Vidya Balan Porady kosmetyczne Pielęgnacja skóry

Pierwszą rzeczą, jaką Vidya Balan robi, aby jej skóra była wolna od tłuszczu, jest jej oczyszczenie. Używa chusteczek do makijażu MAC i powoli usuwa makijaż z twarzy. Chusteczki do makijażu są teraz modne i można je łatwo przenosić, co cieszy kobiety. Zawierają środek nawilżający i aloes i są sprzedawane w różnych zapachach, które oczyszczają i odmładzają twarz. Używa produktów Neutrogena do mycia twarzy i ciała Khadi Herbal w odcieniach róży i cytryny. Po kąpieli zwykle lubi nawilżać skórę i blokować wilgoć. W tym celu używa kremu nawilżającego Neutrogena bez oleju.

2. Vidya Balan Porady kosmetyczne Oczy:

Vidya Balan Porady kosmetyczne Oczy

Vidya Balan ma bardzo atrakcyjne i wyraziste oczy. Wszystkie jej umiejętności aktorskie są przekazywane publiczności dzięki jej uroczym oczom, które przedstawiają najlepsze emocje, jakich potrzebują. Uwielbia zwracać na siebie uwagę ubierając oczy w kajal sprowadzony z Pakistanu. Na szczęście marka ta została ostatnio wprowadzona w Delhi. Prawdopodobnie nie możesz dostać tej samej marki, ale możesz wybrać zamiennik w kraju. Możesz zrobić z ziołowym kajalem, ponieważ są dość kojące i są dobre dla utrzymania zdrowych oczu. Kajal, który zawiera olejek migdałowy, jest również zdrowy i sprzyja wzrostowi rzęs.

3. Vidya Balan Porady kosmetyczne Pielęgnacja włosów:

Vidya Balan Porady kosmetyczne Pielęgnacja włosów

Vidya Balan ma długie i lśniące czarne włosy. Regularnie masuje włosy olejkami nie tylko po to, by włosy były zdrowe i nawilżone, ale także by wyglądały na lśniące. Po olejku następuje mycie szamponem i dobra odżywka, aby włosy były gładkie. Wykonuje zabiegi przeciwłupieżowe i stara się nawilżyć falowane włosy.

4. Wskazówki dotyczące diety:

Dietetyk Vidya Balan radzi jej jeść co dwie godziny. Uważa, że ​​jedzenie w małych porcjach i w regularnych odstępach czasu jest zdrowsze niż jedzenie na raz. Zwiększa to tempo przemiany materii i spala kalorie. Powoli ta dieta jej odpowiadała i czuła się na tyle energiczna, by biegać po Juhu Beach po północy.

Vidya Balan Porady kosmetyczne Dieta

Vidya Balan całkowicie stała się wegetarianką dzięki temu planowi diety, ponieważ wiedziała, że ​​warzywa pomagają kontrolować wagę. Teraz spożywa białka jajek, ale jest to dla niej trochę niewygodne, ponieważ nie znosi mieszania produktów spożywczych. Na obiady woli czapati, daal i sabzi, czasem przydałaby jej się odrobina ryżu zamiast czapati.

Vidya unika mąki, ale uwielbia czekoladki i nie odmawia im. Uwielbia słodycze, ale słodycze zastępuje suszonymi owocami. Pije dużo wody i lubi ciepłe filiżanki herbaty masala.

5. Sekrety fitnessu:

Vidya Balan Porady kosmetyczne Sekrety fitness

Vidya Balan postanowiła zmniejszyć wagę po wydaniu „The Dirty Picture”. Stara się ćwiczyć od 5 do 6 razy w tygodniu i stara się zachować zaokrągloną sylwetkę nawet po utracie nadmiaru tłuszczu. Osobisty trener Vidyi, Vilayat Hussein, nauczył ją specjalnego rodzaju ćwiczeń zwanych kalisteniką. Obejmują rytmiczne ruchy, takie jak zginanie, rozciąganie, kopanie, skakanie i skręcanie. Wykonuje również ćwiczenia cardio i podnosi lekkie ciężary w domu.

6. Wskazówki Vidyi:

Porady Vidya Balan Porady Vidyas

Vidya radzi, aby nigdy nie iść na kompromis markowych i wysokiej jakości kosmetyków z tanimi. Mogą trwale uszkodzić skórę.

Vidya pokazuje, jak opłaca się poświęcić kilka minut na samoopiekę przed pójściem do łóżka. Bez względu na to, jak długi był twój dzień i jak bardzo jesteś zmęczony, ważne jest, aby religijnie przestrzegać tych wskazówek. Musimy nauczyć się doceniać dary Boże, cenić je i pielęgnować. Vidya to kobieta, która naprawdę wierzy, że nasze ciało jest jak świątynia i utrzymanie go w czystości ma ogromne znaczenie. Sprzeciwia się wszelkim standardom piękna i ustanowiła nowy punkt odniesienia w branży filmowej.