Zamiast nosić złote bransoletki, kobiety w dzisiejszych czasach wolą nosić pozłacane bransoletki. Bransoletki z pozłacanymi elementami nadają projektom doskonały wygląd, dzięki czemu są powszechnie noszone. Są również łączone z urokami, takimi jak diamenty, perły, szmaragdy i wiele innych, aby nadać jej wygląd. Bransoletki są zasadniczo wykonane z innych metali, takich jak brąz, stal, srebro, miedź itp., dzięki czemu wzór jest na nim pięknie wytłoczony.

Najnowsze modele pozłacanych bransoletek z Indii:

Oto kilka wzorów z pozłacanymi zdobieniami, które prawdopodobnie zdobią kobiece dłonie.

1. Pozłacana bransoletka z koralików i krzywych:

Pozłacana bransoletka z koralików i krzywych

Bransoletki mogą nadać dłoniom dostojny wygląd, gdy projekt jest wykonany z koralików i zakrzywionych kształtów. Bransoletka ma małe, osadzone w linii małe złote perełki, podczas gdy następna to prosta konstrukcja maszyny. Bransoletki można ozdobić prostymi sari, aby uzyskać etyczny wygląd.

2. Pozłacana bransoletka z motywem kwiatowym:

Pozłacana bransoletka w kwiatowy wzór

Nowa moda na zamek kada pojawiająca się na rynku jest wykonana z prostego metalu. Pozłacane bransoletki mają również srebrny wzór dzięki efektowi rodu. Kwiatowe wzory ze srebrnymi listkami świetnie nadają się do noszenia podobnie zaprojektowanych strojów. Jest powszechnie znany jako projekt Ganga jamuna.

3. Pozłacane bransoletki z linami:

Pozłacane bransoletki z maszyną linową

Uwielbiam nosić w dłoni mnóstwo dżingli! Chcesz coś połączyć z metalowymi bransoletkami dla etnicznych! Pozłacane bransoletki są wykonane przy użyciu innej maszyny, która nadaje bransoletkom wzór liny. Są w stanie dopasować każdy rodzaj stroju do gloryfikacji dłoni.

4. Designerska pojedyncza pozłacana bransoletka:

Designerska pojedyncza pozłacana bransoletka

Designerski kawałek z indyjskimi pozłacanymi bransoletkami jest dość szeroko wybierany do lehengas, indo western, choli, a nawet sukienek. Bransoletka ma szeroki kształt z krzywymi lub falami i złotym wzorem perły pomiędzy nimi. Końcówka projektu wykonana jest ze złotych pereł.

5. Pawie zaprojektowane pozłacane bransoletki:

Paw zaprojektowane pozłacane bransoletki

Pawi wzór po opracowaniu na bransoletce wygląda uroczo do noszenia. Bransoletka ma wzór bransoletki, której dwa końce mają wzór pawia przymocowany kamieniami i szmaragdami. Górna część pozłacanych bransoletek w stylu indyjskim ma konstrukcję typu mostkowego.

6. Proste pozłacane bransoletki:

Proste pozłacane bransoletki

Nic nie byłoby tak urocze jak prosta bransoletka pozłacana różowym złotem. Bransoletka pozłacana różowym złotem nie ma żadnego wzoru. Jest szeroko przenoszony na co dzień. Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni uwielbiają nosić tego rodzaju bransoletki. Zestaw trzech bransoletek jest również najlepszy do oficjalnych stylizacji. Projekt można również połączyć ze srebrną i brązową bransoletką.

7. Pozłacana bransoletka w kształcie serca:

Pozłacana bransoletka w kształcie serca

Projekty biżuterii w kształcie serca zawsze były najlepszym prezentem na zmysłowe okazje. Pozłacana bransoletka w kształcie serca ma trzy serca, które są wysadzane diamentami w pewnym punkcie odległości. To symbol miłości, wiary i zmysłowości, najlepszy dla zakochanych.

8. Pozłacane bransoletki z siatki:

Pozłacane bransoletki z siateczki

Odlotowy wzór noszony przez kobiety jedną ręką jest wykonany z metalu i pozłacany. Cała bransoletka jest wysadzana drobnymi brylantami. Otwór bransoletki ma kształt siatki, a do niego przymocowana jest czarna perła, tworząc wzór kulki siatkowej.

9. Pozłacana bransoletka z krzyżem w kwiaty:

Pozłacana bransoletka z krzyżem w kwiaty

Specjalny prezent dla wyjątkowej osoby, tak, to może być linia dla tej pozłacanej bransoletki z kwiatowym wzorem. Bransoletka bransoletki ma środek z kwiatowym wzorem w brylantach, a drugi pasek zawiera trzy diamentowe linie. Tworzy nieskończoną bransoletkę ze znakiem.

10. Pozłacana bransoletka w kształcie ryby:

Pozłacana bransoletka w kształcie ryby

Modny wzór w pozłacanych bransoletkach w stylu indyjskim jest wykonany z kilkoma wzorami ryb w środku. Bransoletka wykonana jest w kształcie delfina i małych kwiatowych wzorów, aby nadać jej fantazyjny dziecięcy wygląd nastolatkom z college’u do noszenia na co dzień, głównie kobiet urodzonych w Wodniku.

11. Pozłacana bransoletka z perłowym wzorem:

Pozłacana bransoletka z perłowym wzorem

Pozłacane indyjskie bransoletki z białymi perłami wyglądają wspaniale na etnicznych ubraniach. Pojedyncza bransoletka ma szeroki siatkowy wzór z obwódką z pereł. Bransoletka jest również ozdobiona motywem kwiatowym z perłą otoczoną małymi białymi kryształkami. Daje to dźwiękowy kontrast w stosunku do sarees Kanjivaram i bandhani.

12. Pozłacane bransoletki na monety:

Pozłacane bransoletki na monety

Biżuteria etniczna ma swój urok w nowym wyglądzie. Jednym z nich jest pozłacana bransoletka wykonana z kilku małych monet. Bransoletki niosą równą ilość metalowych monet, które są również pozłacane. Może być noszony zarówno w strojach etnicznych, jak i zachodnich.

13. Pozłacana bransoletka w kształcie węża:

Pozłacana bransoletka w kształcie węża

Odważny projekt w pozłacanej bransoletce bransoletki jest bardzo prawdopodobny wśród odważnych nastolatków. Bransoletka ma czarne szmaragdy i białe diamenty, aby uzyskać jej rzeczywisty obraz. Jeden koniec bransoletki ma kształt głowy węża, a drugi kształt ogona. Bransoleta ma również koniec otwierania zamka.

14. Nieskończona bransoletka z różowego złota:

Nieskończona bransoletka z różowego złota

Piękny wzór w pozłacanej bransoletce to ten, który ma kilka nieskończonych wzorów. Bransoleta ma również na przemian połysk kwitnących diamentów. Projekt bransoletki symbolizuje miłość, siłę i wiarę, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla ukochanej osoby.

15. Pozłacana bransoletka Rajasthani:

Pozłacana bransoletka Rajasthani

Wzór rajvadi w pozłacanej tradycyjnej bransoletce jest wykonany z białych owalnych kryształów otoczonych drobnymi złotymi kulkami. Cały projekt bransoletki jest wykonany z okrągłych wzorów, które nadają królewski wygląd. Jest powszechnie noszony na wesela i podobne funkcje również przez panny młode.

Pozłacane bransoletki z powodzeniem zastąpiły inne wzory bransoletek, ponieważ niosą ze sobą wszystkie tradycyjne i zachodnie wzory. Można je łatwo wykonać w różnych projektach krojowych i maszynowych, uzyskując rzeczywisty wzór jak prawdziwy. Tradycyjne wzory można łatwo formować w bransoletki pozłacane.