Bransoletki to tradycyjna biżuteria noszona w rękach. Są noszone na całym świecie. Są okrągłe i bardzo eleganckie. W Indiach tradycją jest, aby panna młoda nosiła bransoletki. Uważa się, że zamężne kobiety gołymi rękami są niepomyślne.

Istnieje wiele stylów bransoletek. Są wykonane z różnych materiałów, takich jak złoto, srebro, szkło i plastik. Mówi się, że nosi kontrastowy kolor bransoletek. Ręcznie robione bransoletki cieszą się większą popularnością wśród młodych dziewcząt. Znajdziesz od tradycyjnych do casualowych odmian w tego typu bransoletkach, do każdego stylu dostaniesz dobry według własnego wyboru.

Robienie bransoletek ręcznie w domu:

Oto kilka rodzajów ręcznie robionych bransoletek. Pomoże Ci to wybrać, które z nich nosić w zależności od okazji i stroju.

1. Ręcznie robione bransoletki z nici:

Ręcznie robione bransoletki z nici

Ręcznie robione bransoletki z nici są wykonane przez owinięcie nici wokół bransoletki. Zwykle używa się nici jedwabnych. Nadaje mu wielokolorowy wygląd dzięki zastosowaniu wielu nici. To opakowanie jest wykonane bardzo umiejętnie. Jest to hit wśród dziewcząt na studiach, ponieważ wygląda bardzo swobodnie. Możesz je zrobić w domu. Wiele szkół daje to jako projekt dla dzieci. To bardzo kreatywna opcja, aby dzieci były zajęte.

2. Ręcznie robione bransoletki Ghungroo:

Ręcznie robione bransoletki Ghungroo

Ghungroo to okrągłe kulki, które wydają przyjemny dźwięk. Są przywiązane do bransoletek. Zapewnia to przyjemny dźwięk za każdym razem, gdy poruszasz ręką. Wyglądają bardzo przyjemnie i tradycyjnie. Wiele dziewczyn nosi go do dżinsów, aby nadać mu indo-zachodni wygląd. Są bardzo proste w wyglądzie, a ich dźwięk sprawia, że ​​są bardzo atrakcyjne

3. Ręcznie robione bransoletki z koralików:

Ręcznie robione bransoletki z koralików

Ręcznie robione bransoletki z koralikami mają przyklejone koraliki. Przeważnie są przyklejone klejem lub wplecione. Daje to wygląd głodu. Również połysk w nich dodaje trochę blasku. Są noszone z tradycyjnym indyjskim strojem. Sprawiają, że wyglądasz bardzo stylowo.

4. Ręcznie robione bransoletki z tkaniny:

Ręcznie robione bransoletki z tkaniny

Tylko sposób, w jaki nić jest nawinięta na bransoletkę, tkanina pocięta w sznurki do owinięcia. Czasami są szyte na bransoletkach. Daje to tradycyjny fajny wygląd. Kiedy go nosisz, musisz unikać wkładania rąk do wody. Ten styl jest idealny na lato. Są przyjemne na skórze.

5. Papierowe ręcznie robione bransoletki:

Ręcznie robione bransoletki z papieru

Papierowe bransoletki Handmade są owinięte papierowym sznurkiem. To owijanie odbywa się za pomocą różnych stylów origami. Do jego wykonania używa się różnych kolorów i odcieni. Jest noszony z kurtą i dżinsami. Podczas robienia tego typu bransoletki możesz użyć przyjemnie pachnącego kleju.

6. Ręcznie robione bransoletki na szydełku:

Ręcznie robione bransoletki na szydełku

Szydełkowe bransoletki wykonane ręcznie na szydełku. To elegancki wybór pracy. Czasami mają dołączone koraliki. Powstaje wiele wzorów kwiatowych i szczegółowych. Zwykle te bransoletki są noszone z indyjskimi ubraniami, ale możesz je nosić z dżinsami, ponieważ są po prostu takie eleganckie.

7. Sznurowane bransoletki ręcznie robione:

Sznurowane bransoletki ręcznie robione

Sznurowane ręcznie robione bransoletki mają wiązane sznurówki. To prosty i elegancki styl. Możesz go nosić do sukienek. To jest styl głodu. Zaleca się, aby ich nie wpuszczać, ponieważ koronka może się stłoczyć.

8. Kryształowe ręcznie robione bransoletki:

Kryształowe ręcznie robione bransoletki

Kryształowe bransoletki Handmade mają w sobie kryształy. Ten styl ma zadowolić młodsze pokolenie. Przemawia również do kobiet, które chcą dodać blasku swojemu wyglądowi. Ten rodzaj bransoletek jest również dostosowywany za pomocą kryształów zgodnie ze znakiem zodiaku.

9. Tkane ręcznie robione bransoletki:

Ręcznie tkane bransoletki

Tkane Ręcznie tkane bransoletki tkane są grubymi sznurkami. Są nieco swobodne. Wielokrotnie nosi się go do zachodnich strojów. To nie jest bardzo głód. Może być noszony również przez mężczyzn. Czasami ten styl jest wykonany ze skóry.

10. Ukamienowane ręcznie robione bransoletki:

Ukamienowane ręcznie robione bransoletki

Stoned Handmade bransoletki są bardzo starym stylem; Hyderabad i Rajasthani to kilka stylów. Na bransoletkach wyryte są kamienie. Wielokrotnie bransoletki z nitką mają przywiązane kamienie. Ten styl można nosić na weselu. Jest też w ciężkim stylu.

11. Ręcznie robione bransoletki z urokiem:

Ręcznie robione bransoletki z urokiem

Ręcznie robione bransoletki charms są podobne do bransoletek charms. Mają małe zawieszki wiszące w całym. Może to być jeden lub wiele. To bardzo fajny styl. Możesz go założyć na studia. To bardzo zalotny styl.

12. Skórzane ręcznie robione bransoletki:

Skórzane ręcznie robione bransoletki

Mężczyźni nie są już bardzo twardzi. Nowy trend metro-seksualnych mężczyzn ma trochę w sobie. Lubią dodatki z bransoletą. Może być metaliczny lub skórzany. Jedną z opcji są ręcznie robione skórzane bransoletki. Mogą być tkane lub owijane. Istnieje wiele wzorów w ręcznie robionych skórzanych bransoletkach. Dziewczyny noszą go, aby nadać mu szorstki wygląd.

13. Prace lustrzane ręcznie robione bransoletki:

Lustro pracy ręcznie robione bransoletki

Lustro to bardzo stary przedmiot używany do akcesoriów do wszystkiego. Są dodawane do bransoletek, aby nadać im połysk. Ten styl jest używany, aby dodać blasku każdemu strojowi ślubnemu. Musisz być ostrożny, gdy go nosisz, ponieważ skaleczył się w palec.

14. Wielokolorowe ręcznie robione bransoletki:

Wielokolorowe ręcznie robione bransoletki

Każdy strój jest nudny bez koloru. Kolory dodają życia Twojemu wyglądowi. Zawsze zaleca się noszenie kontrastowych bransoletek. Wielokolorowe, ręcznie robione bransoletki są tutaj po to. Wykonane są z wielokolorowych nici. Idealnym stylem z tymi bransoletkami będzie biały salwar kameez i zwykły bandhani dupatta.

15. Ręcznie robione bransoletki Zardosi:

Ręcznie robione bransoletki Zardosi

Wszyscy chcą nosić ekskluzywne rzeczy na każdą funkcję. Zardosi to stara praca wykonana z metalowej nici. Ta praca jest wykonywana na bransoletkach. Te projekty są w większości dostosowane do strojów. Poza tym są super fajne. Jest to szczególny rodzaj pracy wykonywanej przez wykwalifikowanych rzemieślników, zwłaszcza na małej przestrzeni, takiej jak bransoletka.

Wszystko, co jest wykonane ręcznie, ma swoją własną specjalność. Ręcznie robione bransoletki to wyjątkowy styl bransoletek. Bardzo różnią się od zwykłych złotych i srebrnych bransoletek. Mogą być wykonane w domu i samodzielnie. Ten styl jest również dostępny na zewnątrz w sklepach. Możesz je nosić bez zastanowienia.