Bransoletki z jedwabnej nici to bransoletki, które są owinięte jedwabną nicią. Jest to nowość na rynku bransoletek i jest również bardzo poszukiwana. Młode dziewczyny mają więcej szaleństwa na bransoletki z jedwabnej nici. Większość tego typu bransoletek znajdziesz na rynku w pobliżu miejsc pielgrzymkowych. Te bransoletki mogą być używane przez każdą grupę wiekową. Nawet panna młoda może nosić bransoletki z jedwabnej nici w dniu ślubu. Bransoletki z jedwabną nicią wyglądają atrakcyjnie podczas noszenia i nadają niezwykłego wyglądu.

Piękne i modne bransoletki ślubne z jedwabną nicią:

Istnieje wiele odmian bransoletek z jedwabnej nici. Nowe bransoletki z jedwabną nicią posiadają unikalne wzory, dzięki którym będziesz wyglądać inaczej niż inne.

1. Bransoletki z jedwabnej nici z kamieniem:

Bransoletki z jedwabnej nici z kamieniem

To bardzo piękne bransoletki z jedwabnej nici, na których znajduje się kamienna praca. Istnieją dwie szerokie bransoletki, które zakrywają małe bransoletki pomiędzy nimi. Na szerokiej bransoletce duży kamień wysadzany niebiesko-białym kolorem. Będzie pasować do ciężkiego różu i żółtego koloru chaniya choli.

2. Bransoletki ślubne z jedwabnej nici:

Bransoletki ślubne z jedwabnej nici

To jest ślubna bransoletka z jedwabnej nici. W połączeniu różowego i pomarańczowego koloru różowa mała bransoletka jest prosta. Nad pomarańczową bransoletą wytłoczona jest kula złotego koloru. To naprawdę będzie wyglądać niesamowicie w twoim stroju ślubnym i sprawi, że będziesz wyglądać inaczej niż inne panny młode.

3. Ręcznie robione bransoletki z jedwabną nicią:

Ręcznie robione bransoletki z jedwabnej nici

Ta ręcznie robiona bransoletka z jedwabnej nici jest tak atrakcyjnie zaprojektowana. Jedwabna bransoletka w kolorze różowym i zielonym wygląda tak oszałamiająco, a do zielonej bransoletki dołączona jest seria diamentów. Cały zestaw bransoletek z jedwabnej nici wygląda tak ciężko i bogato.

4. Szerokie bransoletki z jedwabnej nici:

Szerokie bransoletki z jedwabnej nici

Te szerokie bransoletki z jedwabnej nici można nosić również w jednym kawałku. Jest to idealne rozwiązanie dla młodych dziewcząt do noszenia z kurtą i sukienką. Wszystkie trzy są zaprojektowane tak wyjątkowo. Wielokolorowy wzór nici jest wykonywany na każdym, a nad nim jest również przymocowana praca kamienna.

5. Indyjskie bransoletki z jedwabnej nici:

Indyjskie bransoletki z jedwabnej nici

To naprawdę niesamowita bransoletka z jedwabnej nici z białą i zieloną kombinacją kolorów. Wygląda tak ładnie z białymi i zielonymi prostymi bransoletkami. Na kilku białych bransoletkach doszyta jest jedwabna nić koloru zielonego. Jest to najnowsza bransoletka z jedwabnej nici. Przedstawia dwa kolory naszej flagi narodowej.

6. Bransoletki z jedwabnej nici z perłami:

Bransoletki z jedwabnej nici z perłą

Kocham perły. Sprawia, że ​​czujesz się miękka. W tym obrazie projektowym bransoletek z jedwabnej nici wykonano wzór kwiatowy za pomocą pereł. Wygląda tak oszałamiająco w swojej prostocie. Konstrukcja jest również łatwa i ciężka. Będzie ozdobą Twojego nadgarstka i będzie atrakcyjna. To jest przyjemne.

7. Elegancki zestaw bransoletek z jedwabnej nici:

Eleganckie bransoletki z jedwabnej nici

To wspaniały kolor w bransoletkach z jedwabnej nici. Kolor złoty jest taki, że będzie dobrze wyglądał z każdym kolorowym strojem. Gładka bransoletka z jedwabnej nici pokryta jest jeszcze dwoma bransoletkami, a na niej przyczepione są złote kuleczki. Pod ręką będzie wyglądać naprawdę elegancko.

8. Kreatywne bransoletki z jedwabnej nici:

Kreatywne bransoletki z jedwabnej nici

Ta bransoletka z jedwabną nicią jest tworzona z dużą kreatywnością. Zastosowano bardzo małe, cienkie bransoletki, a na grubej inny wzór serii perłowej i kamiennej. Złota jedwabna nić jest przewiązana na grubą bransoletkę. Razem wygląda tak stylowo.

9. Bransoletki z jedwabnej nici dla dzieci:

Bransoletki z jedwabnej nici dla dzieci

To są bransoletki z jedwabnej nici dla dzieci. Kolorowa nić jedwabna stosowana jest w dwóch seriach prac w kamieniu. Dzieci mogą nosić ten na każdej ręce. Dzieci będą wyglądać uroczo dzięki tej bransoletce z jedwabnej nici i choli chaniya. Dzieci będą szczęśliwe, gdy zostaną pochwalone w tych bransoletkach.

10. Wielokolorowe bransoletki z jedwabnej nici:

Wielokolorowe bransoletki z jedwabnej nici

Zaletą noszenia wielokolorowej bransoletki z jedwabnej nici jest to, że możesz ją nosić w dowolnym miejscu i na dowolnym kolorze. Wygląda po prostu modnie i dostojnie. Jedwabna nić o tak wielu kolorach jest używana z wdzięcznym wyglądem. Jest fantazyjny i wykwintny również z delikatną kombinacją kolorów.

11. Designerskie bransoletki z jedwabnej nici:

Designerskie bransoletki z jedwabnej nici

Ten model bransoletki z jedwabnej nici to dzieło eksperta. Na szerokiej żółtej bransoletce z jedwabnej nici, ładna praca z kamienia jest wykonana w kształcie okrągłym i gruszkowym. Możesz również użyć tej bransoletki z jedwabnej nici na funkcjach małżeńskich. Wygląda cudownie i zachwycająco.

12. Trójkolorowa bransoletka z jedwabnej nici:

Trójkolorowa bransoletka z jedwabnej nici

To jest coś fantazyjnego bransoletka z jedwabnej nici w kombinacji białych, różowych i niebieskich kolorów. Na bazie białego koloru, klasyczny wzór z niebiesko-różową jedwabną nicią. Będzie wyglądać wytwornie również w zachodnim stroju i będzie idealna dla młodych dziewczyn.

13. Bransoletka z jedwabnej nici z Ghungroo:

Bransoletki z jedwabnej nici z Ghunghroo

Jest to wyjątkowy wzór w bransoletce z jedwabną nicią. Na bransoletce z jedwabnej nici przymocowana jest bransoletka Ghungroo. Podobnie jak Anklet, zabrzmi Cham Cham na nadgarstku, a ludzie będą mogli usłyszeć bardzo melodyjną muzykę. Panie szaleją za tą bransoletką.

14. Bransoletki z jedwabnej nici z łańcuszkiem kulkowym:

Bransoletki z jedwabnej nici z łańcuszkiem kulkowym

Ta bransoletka z jedwabnej nici jest ozdobiona złotymi łańcuszkami kulkowymi. To wygląda tak artystycznie i pięknie. Panie pokochają ten projekt, a także będzie wyglądać słodko na nadgarstku. Ta bransoletka z jedwabnej nici sprawi, że będziesz wyglądać uroczo i uroczo.

15. Bransoletki z jedwabnej nici:

Bransoletki z jedwabnej nici

Na imprezie panuje tendencja do noszenia czarno-czerwonych strojów. Więc ta bransoletka z jedwabnej nici będzie odpowiednia na twoją imprezę. Na bransoletce z czarnej i czerwonej jedwabnej nici wytłoczony jest biały kamień. To zabłyśnie Twoim strojem w ciemności nocnej imprezy.

Bransoletka z jedwabną nicią wygląda bardzo wdzięcznie i stylowo. Ma też fantazyjne wzory dla młodych dziewcząt. Bransoletka z jedwabnej nici jest również dla dzieci, młodzieży i kobiet. Najnowsze bransoletki z jedwabnej nici mają tak wiele ozdobnych wzorów z kamieniami i perłami. Bransoletka z jedwabnej nici ma cechy urzekające panie swoim uroczym wyglądem. Oprócz zwykłych metalowych bransoletek, panie przeniosły się w stronę tych bransoletek z jedwabnej nici, aby uzyskać trochę drobnych. To będzie wyglądać nowocześnie i modnie w twoim stroju. Może to okazać się najlepszą opcją na prezent dla Twoich bliskich.