Mosiężne bransoletki niosą ze sobą etniczny i tradycyjny charakter. W ich konstrukcji znajdują się zawieszki, takie jak koraliki, muszle, agat, sprzączki itp., które nadają historyczny akcent Twoim dłoniom lub ubraniom. Mogą być noszone zarówno na etnicznych, jak i zachodnich ubraniach zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Dawniej mosiężne bransolety były również znane jako bransoletki. Nadal są znane jako bransoletki Mali, Bella, Nabila i wiele innych w różnych krajach z niesamowitymi wzorami.

Najnowsze bransoletki z mosiądzu:

Rzućmy okiem na niektóre projekty mosiężnych bransoletek, które powinieneś mieć w swoim pudełku na bransoletki.

1. Kolorowe mosiężne bransoletki z koralikami:

Kolorowe mosiężne bransoletki z koralikami

Mosiężne bransoletki w kilku kolorach i wzorach z koralików są prawdopodobnie wybierane przez nastolatki z college’u w zachodnich strojach. Istnieją również bransoletki z wytłoczonymi zaokrąglonymi wzorami, które idealnie komponują się z innymi bransoletkami. Dość powszechnie widać, że projekt jest również noszony na co dzień.

2. Tłoczona mosiężna bransoletka:

Wytłaczana mosiężna bransoletka

Znana również jako kadas, mosiężna bransoletka ma otwór z jednej strony, który może pasować do dowolnego rozmiaru. Bransoletka ma również zaokrąglone wzory i drobne ozdobne wzory kwiatowe. Bransoleta ma szeroki kształt, odpowiedni dla ciężkich nadgarstków.

3. Designerskie bransoletki z mosiądzu:

Designerskie bransoletki z mosiądzu

Konstrukcja mosiężnych bransoletek ma designerskie akcenty w pięknych kolorach i szczypce kropkowane wzory. Bransoletki z tymi wzorami są również znane jako bransoletki lakh w niektórych obszarach Gujarat i połączone z sukienkami i sari.

4. Prosta męska bransoletka z mosiądzu:

Prosta męska bransoletka z mosiądzu

Dość prosty i elegancki wzór afrykańskich mosiężnych bransoletek jest również szeroko stosowany przez mężczyzn. Bransoletka jest ozdobiona wzorem oksydowanej liny z metalowym wzorem do noszenia na co dzień. Bransoletkę można również wykonać w domu z przezroczystym folderem w wymaganym kształcie i rozmiarze.

5. Domowa mosiężna bransoletka dla mężczyzn:

Domowa mosiężna bransoletka dla mężczyzn

Stylowe męskie mosiężne bransoletki domowej roboty są obecnie dość modne. Projekt składa się z dwóch mosiężnych pasków z haczykowatymi mosiężnymi mankietami. Można je nosić przy każdej okazji. Aby uatrakcyjnić jego piękno, śmiertelne amulety można również przyczepić w środkowej szczelinie, wiążąc je.

6. Bransoletki Jaipuri z mosiądzu:

Jaipuri bransoletki z mosiądzu

Jaipur słynie z zestawów mosiężnych bransoletek zaprojektowanych z pereł i kamieni, które nadają lśniący wygląd. Mosiądz jest wysadzany kolorowymi kamieniami i perłami o dużych i małych rozmiarach, aby nadać mu designerski wygląd. Złote koraliki użyte do wykonania obramowania na końcach sprawiają, że bransoletki mocno trzymają kamienie, aby wydłużyć ich żywotność.

7. Lina zaprojektowana mosiężna bransoletka dla mężczyzn:

Mosiężna bransoletka zaprojektowana z liną dla mężczyzn

Nowa męska mosiężna bransoletka o uproszczonym wyglądzie jest powszechnie akceptowana do regularnego noszenia. Projekt inspirowany jest bransoletkami w stylu afrykańskim, znanymi jako bransoletki. Bransoletka ma wzór sznurka z skrętami i zakrętami, idealny do noszenia na co dzień. Bransoletka może być wykonana z połączenia innych metali z mosiądzem.

8. Historyczne mosiężne bransoletki dla kobiet:

Historyczne mosiężne bransoletki dla kobiet

Chcesz nadać swojej osobowości historyczny akcent! Chwyć bransoletki z mosiądzu z historycznym akcentem z wzorami naszytymi ostrymi nożami. Grube bransoletki formują się wokół twoich ramion, nadając im wyprostowany wygląd. Bransoletki mogą być również wykonane z Twoimi ulubionymi wzorami.

9. Funky mosiężne bransoletki:

Funky mosiężne bransoletki

Modny i unowocześniony akcent nadają bransoletki z mosiądzu, powszechnie noszone na co dzień. Prosty mosiądz ma kształt dzwonka bez zawieszek, koralików lub innego rodzaju dekoracji. Jest to również najlepszy wybór dla studentów na imprezy.

Mosiężne wzory bransoletek są teraz noszone również w funkcjach małżeńskich, ponieważ zmodernizowane projekty z atrakcyjnymi wzorami są dobrym połączeniem etycznym. Jej trwałość i jakość to najlepszy powód, dla którego wybierają je nie tylko mężczyźni, ale i kobiety.