Bransoletki były dla pań ważną i delikatną ozdobą. Kolorowe dżingle zawsze były urocze ze względu na swój wygląd na dłoniach. Dość modnym wzorem w projektowaniu bransoletek są bransoletki kryształowe, które występują również w formie bransoletek dla ekskluzywnego wyglądu. Można je również zaprojektować w domu, zgodnie z wyborem kryształowych koralików pasujących do stroju.

Wzory bransoletek z kryształami:

Oto kilka chwytliwych projektów bransoletek w kryształowej pracy, których nie przestaniesz chwycić.

1. Bransoletka ze srebrnej kryształowej bransoletki:

Bransoletka ze srebrnej kryształowej bransoletki

Srebro w połączeniu z kryształem daje wspaniały design. Projekt bransoletki ze srebrnej kryształowej bransoletki ma małe linie kryształów po jednej stronie zamocowane w nim. Bransoletkę można nosić na specjalne okazje do designerskich sukienek lub po prostu na co dzień. Bransoletkę można również nosić w jednej ręce na przyjęciach.

2. Przycięte kryształowe bransoletki:

Przycięte kryształowe bransoletki

Przycięte kryształowe bransoletki wykonane są z brązu. Bransoletka ma zaokrąglony krój, w którym jeden nosi wzory wykonane z liści, podczas gdy drugi nosi na sobie białe kryształy. Nadaje dłoniom dostojny design z dopasowanym etnicznym strojem.

3. Ręcznie robiona kryształowa bransoletka z koralikami:

Ręcznie robiona kryształowa bransoletka z koralikami

Zastanawiam się, jak zrobić bransoletkę z kryształowych koralików! Oto projekt, który możesz przemyśleć. Srebrna bransoletka jest przymocowana kryształowymi koralikami w kolorze wody i fioletowymi koralikami w kształcie rombu. Wraz z nim dołączone są urocze amulety, takie jak serce i gwiazdki, aby uzyskać fantazyjny wygląd.

4. Czarno-biały projekt kryształowej bransoletki:

Czarno-biały projekt kryształowej bransoletki

Jednoręczna bransoletka inspirowana bransoletką z czarno-białymi kryształkami nadaje lśniący wygląd etnicznemu i casualowemu wyglądowi. Gruba srebrna kryształowa bransoletka ma kilka białych kryształów, podczas gdy środkowa część pokryta jest czarnymi kryształami, które są szeroko odpowiednie dla etnicznych.

5. Bransoletki ze skóry kryształowej:

Bransoletki ze skóry kryształowej:

Niezwykły wzór w bransoletce z bransoletkami z cum to ten wykonany ze skórzanych pasków. Szeroki skórzany pasek jest dodatkowo ozdobiony białymi i niebieskimi kryształkami, tworząc płynny wzór. Projekt jest ulubionym wśród nastolatków z college’u, głównie na dżinsach i długich spódnicach.

6. Pojedyncza kryształowa bransoletka:

Pojedyncza kryształowa bransoletka

Piękny wzór wykonany z różowego złota ma kilka kolorowych kryształów. Pojedyncza bransoletka ma romby na brzegach, a środek wypełniony jest kryształami o różnych rozmiarach. Pasuje do każdego koloru sukienki, aby uzyskać efektowny wygląd.

7. Designerska prosta kryształowa bransoletka:

Designerska prosta kryształowa bransoletka

Srebrna kryształowa bransoletka ma prosty wzór bransoletki z uroczym kryształem w kształcie kwiatu w kolorze białym. Bransoletka ma również na drugim końcu wzór zamka z drobnymi kryształkami. Jest to prosty wzór, który można wykonać również ze srebra i platyny. Może nadać uproszczony wygląd sukienkom, a także zachodnim.

8. Perłowa i kryształowa bransoletka:

Bransoletka z pereł i kryształów

Projekt indyjskich kryształowych bransoletek wygląda elegancko, gdy weźmie się pod uwagę pracę pereł i kryształów. Złote bransoletki ozdobione są perłami w kolorze kremowym pośrodku, a boki obramowane są kryształkami. Oprócz tego bransoletki mają na środku również kwiatowe kryształki.

9. Designerskie bransoletki kryształowe:

Designerskie kryształowe bransoletki

Dość królewski wzór w indyjskich kryształowych bransoletkach wykonanych w kolorze srebrnym z wodnymi niebieskimi kryształami i srebrnymi perłami jest dość szeroko stosowany do idealnego ślubnego wyglądu. Bransoletka ma zaokrąglone wzory wykonane ze srebrnych pereł i jest wypełniona białymi i niebieskimi kryształami.

Wzory kryształowych bransoletek to zmodyfikowany wygląd wzorów bransoletek. Mogą być również wykonane z metali utlenionych, złota, srebra, platyny i brązu. Wzory jaipuri w kryształowych bransoletkach są dość znane jako nowy projekt w tej kategorii. Poza tym kryształowe bransoletki są również korzystne dla tych kobiet, które nienawidzą nosić pęków bransoletek.