Bransoletki są częścią indyjskiej kultury od wieków, ale teraz nowe wzory bransoletek są najbardziej wszechstronne i ekskluzywne niż wcześniej. Kolor niebieski przypomina niebo i morze, a nawet symbolizuje wrażliwość, mądrość i troskę o obowiązki. Odzwierciedla nawet siłę, miłość i zaufanie do podobnych cech, jakie posiadają kobiety na całym świecie. Ponieważ kolor niebieski posiada te cechy, kobiety uwielbiają nosić różne odcienie niebieskich bransoletek i wyglądając wspaniale i oszałamiająco. Bransoletki mają niesamowitą pracę artystyczną, dzięki czemu Ty i Twoje ręce różnią się od innych.

Różne rodzaje bransoletek w kolorze niebieskim:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych projektów niebieskich bransoletek dla kobiet w Indiach:

1. Granatowy zestaw bransoletek dla nowożeńców:

Zestaw granatowych bransoletek ślubnych

Ten rodzaj granatowych ciężkich bransoletek ślubnych jest wyjątkowy i wspaniały, ponieważ pomaga sprawić, by panna młoda wyglądała wyjątkowo i wyróżniając się z tłumu. Bransoletki mają wytłoczony na nim kundan z małymi czerwonymi i niebieskimi kamieniami pośrodku, co nadaje wyjątkowy i tradycyjny wygląd nadgarstkowi, a także pannie młodej.

2. Wątek niebieskie bransoletki dla kobiet:

Wątkowe niebieskie bransoletki dla kobiet

Bransoletka jest wykonana z metalu, a ponadto niebieskie nitki są utkane w unikalny wzór, dzięki czemu wygląda naprawdę niesamowicie i trudno jest oprzeć się posiadaniu jednej z nich. Te bransoletki można połączyć z parą dżinsów i casualem i uzyskać elegancki wygląd.

3. Bransoletki z niebieskiej i złotej perły:

Bransoletki z niebieskimi i złotymi perłami

Kiedy do niebieskich bransoletek przyczepią się perły razem ze złotymi, nadaj całemu zestawowi elegancki i elegancki wygląd. Bransoletka pomaga uwydatnić Twój wygląd wieloma fałdami i sprawi, że będziesz zachwycony chwałą i szczęściem.

4. Srebrne kropkowane niebieskie bransoletki:

srebrne bransoletki w kropki

Tego typu bransoletki mogą być wykonane zarówno ze szkła, jak i metalu, a Ty możesz wybrać tę według własnego wyboru i wyglądu. Srebrne kropki na całej niebieskiej bransoletce sprawiają, że zaniemówisz i wygląda bardzo pięknie na nadgarstkach, gdy nosisz je w biurach na zakupy lub na spotkania.

5. Jasne i ciemnoniebieskie bransoletki w paski:

Jasno-granatowe bransoletki w paski

Wspaniałe kombinacje kolorystyczne jasnego i ciemnego błękitu we wzór w paski odzwierciedlają nutę nowoczesności w tych bransoletkach. Bransoletki są dostępne w wielu wzorach i wzorach i wyglądają ładnie w połączeniu z dowolnym rodzajem odzieży, którą nosisz.

6. Akrylowe niebieskie bransoletki:

akrylowe niebieskie bransoletki

Tego typu jasnoniebieskie akrylowe bransoletki są idealne dla pracujących kobiet, ponieważ są bardzo lekkie i nie psują się również na dłuższą metę. Bransoletki wyglądają na proste, ale mają w sobie odrobinę elegancji, dzięki czemu wyglądasz inaczej niż inne.

7. Kundan Work Royal Blue Bransoletki:

Kundan Work Królewski Niebieski Bransoletki

Oto bransoletka, która sprawia, że ​​wyglądasz po królewsku i z klasą. Królewsko niebieska bransoletka ma błyszczące kamienie kundan wytłoczone we wzór kwiatów i liści, co dodaje jej uroku. Osoba nosząca bransoletkę nie może zostać zauważona nawet w tłumie, dzięki czemu czujesz się wyjątkowo wśród innych.

8. Plastikowe niebieskie kryształowe bransoletki dla dziewczynek:

Plastikowe niebieskie kryształowe bransoletki dla dziewczynek

Bransoletka jest wykonana z tworzyw sztucznych, a na jej wierzchu wytłoczone są małe błyszczące, niebieskie kryształki, dzięki czemu bransoletka ma skwierczący i gorący wygląd. Ten rodzaj bransoletek jest preferowany przez młode dziewczyny, ponieważ pasuje do każdego stroju i sprawia, że ​​wyglądasz wyjątkowo od innych, gdy są noszone na imprezach lub spotkaniach.

9. Bransoletki ze szkła etnicznego w kolorze niebieskim:

Etniczne bransoletki ze szkła w kolorze niebieskim

Ten rodzaj prostych niebieskich szklanych bransoletek nadaje nadgarstkowi tradycyjny i etniczny wygląd podczas noszenia. Bransoletki mogą być również używane do codziennego użytku i dodają uroku Twojemu wyglądowi i nadają modny wygląd.

Niebieskie bransoletki są dostępne w wielu odcieniach niebieskiego, takich jak granat, głęboki, jasny i królewski niebieski, a bransoletki możesz dopasować do swojego stroju. Niebieskie bransoletki sprawią, że będziesz wyglądać wyjątkowo i niesamowicie pięknie podczas noszenia na każdą okazję. Te bransoletki pasują do każdej kobiety bez względu na wiek i kolor. W ten sposób zdobądź zestaw niebieskiej bransoletki i uzyskaj ten tradycyjny i etniczny wygląd.