Bransoletki to tradycyjna biżuteria noszona przez kobiety w Indiach. Są noszone na nadgarstku i są popularną biżuterią. Mogą być ze złota, srebra, szkła lub metalu. Zwykle kobiety wolą złote bransoletki. Cena złota jest wysoka; dlatego kobiety wybierają biżuterię ze złota 8g. Jest to stop złota i innych metali, takich jak miedź. Wygląda jak złoto i nie czernieje jak inne metale. Ponadto, w zależności od rodzaju i stylu bransoletek, możesz zdecydować się na noszenie jej na co dzień, do pracy lub na imprezy.

8-gramowe złote bransoletki

8-gramowe złote bransoletki:

Oto kilka rodzajów wzorów damskich złotych bransoletek w 8 gramach.

1. Ładna:

8g złote bransoletki z diamentami

Każdy lubi odrobinę blasku na swojej ozdobie. Diamond to dopełnia. Bardzo dobrze komponują się ze złotem. Bransoletki z takim połączeniem często przykuwają uwagę. Wyglądają bogato i elegancko. Możesz go nosić z sari, a nawet z wieczorową suknią.

2. Styl klejnotu:

8g złote bransoletki z kamieni szlachetnych

Wielu z nas wierzy w kamień szlachetny. Mówi się, że jeśli nosisz właściwy kamień z datą urodzenia, rozwiązuje to wszystkie twoje problemy. Ludzie noszą je w pierścionkach, wisiorkach i bransoletkach. Wygląda fajnie i pasuje do większości strojów. Nadaje klasyczny i tradycyjny wygląd.

3. Gruba 8-gramowa złota bransoletka:

Złote bransoletki z radu 8g

Chcesz, żeby Twoja bransoletka była gruba i błyszcząca? Rad to rodzaj polerowania na złocie, aby nadać mu dodatkowy połysk i srebrny wygląd. Ten nowy styl nie tylko dobrze wygląda, ale także jest kosztowny. Połączenie srebra i złota sprawia, że ​​projekt się wyróżnia. Należy zachować ostrożność podczas ich noszenia, ponieważ woda lub mydło mogą zmyć lakier radowy.

4. Stare to złoto: styl antyczny:

Antyczne złote bransoletki 8g

Ta jest kompletna bransoletka ślubna. Tradycyjny styl i wygląd sprawiają, że dodaje strojowi własnego poczucia piękna, a jednocześnie udaje mu się ukraść show. Bransoletka jest wysadzana kamieniami. Wybierz i wybierz kamienie, które lubisz.

5. Bycie z klasą: najlepsza 8-gramowa złota bransoletka:

Klasyczne złote bransoletki 8g

Klasyczne złote bransoletki o gramaturze 8g to te zwykłe. Mają gładsze wykończenie. Nadaje się również do zachodnich strojów. Można go nosić z sari. Ich klasyczna własność uzasadnia ich nazwę. Nie są zbyt błyszczące, ale nadal świetnie prezentują się na nadgarstku. Mogą być używane do codziennego użytku.

6. Rodzaj noszenia na imprezę:

Party Wear 8g złote bransoletki

Wielu z nas nie wie, jaką biżuterię nosić na imprezowym stroju. Możesz nie chcieć przesadzać z dodatkami i wyglądać jak panna młoda. Stąd minimalny połysk, ale wystarczający, aby olśnić bransoletki, to dobry wybór na imprezę jako złote bransoletki o gramaturze 8g. Wyglądają stylowo, zachowując delikatny połysk. Pasują do każdego stroju. W zależności od okazji można wybrać pojedynczą lub podwójną bransoletkę.

7. Codzienny rodzaj odzieży biurowej:

Biuro Wear 8g złote bransoletki

To najpopularniejszy wybór pań. Oto zestaw bransoletek idealnych do codziennego użytku, które są rzeczy i trwają długo. Te bransoletki są gładkie i mocne. Są trwałe do podróżowania w pociągach i autobusach. Nie są bardzo błyszczące. To elegancki wybór.

8. Otwarte 8-gramowe złote bransoletki:

Otwarte złote bransoletki 8g

Otwarte złote bransoletki 8g są podobne do bransoletek. Posiadają otwór ułatwiający ich noszenie. Pochodzi z zamkiem. Jest to łatwe i mądre, szczególnie dla tych, którzy mają duże dłonie i nie mogą z łatwością nosić bransoletek.

9. Złote bransoletki Kadas:

Kadas 8gm złote bransoletki

Kady to duże, szerokie bransoletki. Są noszone pojedynczo. Wiele kobiet nosi go z innymi cienkimi bransoletkami wykonanymi z metalu lub szkła. Dodają współczynnik x do zestawu noszonych bransoletek. Idealnie nadaje się na wesela i uroczystości.

Bransoletki to popularny wybór biżuterii wśród kobiet. Dzięki szerokiej gamie łatwo dostępnych opcji i wzorów możesz teraz zacząć je nosić na co dzień.