Bransoletki są główną częścią każdej kobiety w jej życiu. Opowieści mitologiczne pokazują znaczenie bransoletek. Od zwykłej kobiety po naszą Boginię, wszyscy nosili bransoletki. Bransoletki nie ograniczają się do zamężnych kobiet. Wiele młodych dziewcząt lubi ozdabiać ten styl. Możesz nosić go z tradycyjnymi ubraniami lub z kurtą lub nosić go w stylu indo-zachodnim. Bransoletki mogą być wykonane z metalu, złota, srebra, szkła lub drewna. Czystość złota i srebra może nie być taka sama w typach bransoletek.

1 gramowe złote bransoletki

Jednogramowe złote bransoletki z biżuterią:

Większość kobiet nosi bransoletki ze złota o masie 1 grama do codziennego użytku, ponieważ są one lekkie i trwałe. Poza tym zakup nie jest zbyt kosztowny. Jest w tym wiele stylów, tutaj dzielimy się tradycyjnymi bransoletkami z jednego grama złota dla kobiet.

1. Ręcznie robione bransoletki z jednego grama złota:

Ręcznie robione złote bransoletki 1g

Przedmiot rękodzieła zawsze był najlepiej sprzedającym się produktem w Indiach. Ręcznie robione bransoletki z 1 grama złota są wykonywane ręcznie przez rzemieślników. Ich szczegółowa praca jest godna pochwały. Ta delikatna, szczegółowa praca jest bardzo wyceniona. Można je nosić na przyjęciach.

2. 1 gram bransoletki z różowego złota:

1g bransoletki z różowego złota

Różowe złoto to nowe różowe złoto. Kolor ten uzyskuje się przez zmieszanie złota ze srebrem i miedzią. Ten niesamowity kolor zawsze się wyróżnia. Bransoletki z różowego złota 1g są pięknym wyborem do pracy. Są lekkie ze względu na mieszankę metali. Nie wolno wkładać rąk do gorącej wody ani niczego myć, gdy je nosisz.

3. Jednogramowe złote bransoletki w brylantach:

1gm złote bransoletki w brylantach

Diament zawsze pięknie wygląda na kobiecie. Kiedy powstają bransoletki z diamentami, wyglądają nie z tego świata. Blask wokół nadgarstka wygląda naprawdę pięknie. Złote bransoletki 1gm z brylantami zwykle mają amerykańskie diamenty, ponieważ mają na celu obniżenie ceny.

4. Pojedyncza złota bransoletka gm:

Pojedyncza złota bransoletka gm

Wiele młodych dziewcząt nosi tylko jedną bransoletkę. Ten trend pojedynczej bransoletki jest bardzo znany dla kobiety pracującej. W centrum mają design. Może to być wzór diamentowy lub złoty. Można go nosić w pracy w stroju wizytowym, a nawet na imprezach.

5. Bransoletki dla nowożeńców w 1 gramie złota:

Bransoletki ślubne w 1 gramowym złocie

Wiele narzeczonych nie nosi na ślubie czystego złota. Wybierają imitację lub biżuterię 1gm. To dlatego, że zawsze istnieje obawa przed kradzieżą. Złote bransoletki dla nowożeńców 1g wyglądają tak samo jak bransoletki z 24-karatowego złota. Są lekkie i nie są szorstkie dla skóry jak sztuczna biżuteria.

6. Złota duża bransoletka 1 g z kamieniem szlachetnym:

1 g złota duża bransoletka z kamieniem szlachetnym

Wielu z nas wierzy w horoskop. Każdy horoskop ma kamienie szlachetne dla każdego znaku zodiaku. Mają przynosić szczęście. Można go nosić w wisiorku, kolczyku i bransoletkach. Złote bransoletki 1g z kamieniem szlachetnym wyglądają bardzo ładnie. Pasują do wszystkich strojów i mają niewielką wagę.

7. Designerskie złote bransoletki o gramaturze 1 g w kształcie kwadratu:

Designerskie złote bransoletki 1 g w kwadratowym kolorze

Zwykle bransoletki mają okrągły kształt. Ale nie zawsze tak jest. Kwadratowe złote bransoletki 1g mają kwadratowy kształt. Wyglądają zupełnie inaczej. Ten nowy fajny kształt pasuje do stylu indowestern. Możesz go nosić do pracy.

8. Południowoindyjskie 1 gramowe złote bransoletki:

Południowoindyjskie 1 gramowe złote bransoletki

Południe Indii słynie z wykwintnych wzorów w złotej biżuterii. Robią duże przedmioty z małych ciężarków. Południowoindyjskie złote bransoletki o masie 1 g są duże. Są lekkie i lśniące. Idealnie nadaje się na wesela i okazje.

9. 1 gramowe złote bransoletki do codziennego noszenia:

1 gramowe złote bransoletki do noszenia na co dzień

Bransoletki ze złota 1gm przeznaczone są do codziennego użytku. Są eleganckie i lśniące. Nie różnią się niczym od zwykłych złotych bransoletek. Możesz z nimi wykonywać całą swoją pracę. Nie musisz się zmieniać podczas wychodzenia.

W dzisiejszym drogim świecie kupowanie złotej biżuterii to nie mniej niż marzenie. Dlatego przydają się bransoletki ze złota 1g. Są trwałe i dobrze wyglądają. Można je nosić na co dzień. Występują również w stylach, które można nosić na przyjęciach i weselach.