Złota bransoletka z kamieniami to ważny element kobiecej biżuterii. Każda kobieta kocha złotą bransoletkę i to ona określa tradycję Indii. Noszenie złotej bransoletki w małżeństwach stało się zwyczajem. Złote bransoletki z kamienia podkreślają znaczenie w życiu kobiety i pomogą w ozdobieniu jej funkcji. W małżeństwie rodzice obdarowują tę piękną złotą bransoletkę jej córce, aby reprezentować ich szczęście. Można to też nazwać „Kangan”. Kamienne bransoletki w kolorze złotym stanowią integralną część indyjskiej biżuterii damskiej. Złota bransoletka ma zwiększoną wartość do noszenia.

Złote bransoletki grawerowane w kamieniu:

Oto kilka tradycyjnych wzorów bransoletek z kamienia ze złota w biżuterii damskiej.

1. Złota bransoletka z rubinowym kamieniem:

złote bransoletki z kamieniami

W tej złotej bransoletce wykonano kwiatowy wzór z rubinowym kamieniem. Wygląda na to, że jest wyjątkowy od zwykłych złotych bransoletek. Wygląda bosko i elegancko z dobrym wykończeniem złota. Idealnie nadaje się również na prezenty.

2. Złota bransoletka z kamieniem AD:

Złota bransoletka z kamieniem AD

Ta złota bransoletka ma nabite kamienie AD. Ma modny design i będzie pasować do każdej sukienki. Piękne okrągłe diamenty oszlifowane są ze sobą w różnych odstępach czasu. Ładny kształt został nadany diamentom i złocie.

3. Złota antyczna bransoletka z kamieniem:

Złota antyczna bransoletka z kamieniem

Projekt biżuterii antycznej ma lata. Ma dwa różne rozmiary złotych kulek i jest wysadzany białymi i czerwonymi kamieniami. Nadaje noszącemu elegancki wygląd. Biżuteria zabytkowa to prawdziwy skarb i ma większą wartość.

4. Złota bransoletka z różowym kamieniem:

Złota bransoletka z różowym kamieniem

Ta złota bransoletka ma różowy kamień. Jest wygodny w noszeniu na co dzień i ma prosty i przyjemny wygląd. Jest trochę szeroki i będzie pasował do sari. Użycie złota jest również duże, a bransoletka ma wspaniały design.

5. Paw z ćwiekami kamiennymi ze złotą bransoletką:

Paw nabijany kamieniami ze złotą bransoletką

Jest to jeden z niesamowitych projektów złotej bransoletki z kamienia. Ta bransoletka wygląda uroczo z kamiennym wzorem pawia. Wygląda tradycyjnie i wypełni całą dłoń. Będzie migotać w dłoni i przyciągnie uwagę publiczności.

6. Złota bransoletka z zielonym kamieniem:

Złota bransoletka z zielonym kamieniem

To niesamowity projekt w złotych bransoletkach. Ma kamienie w kolorze zielonym. Kolor zielony jest pomyślny w naszej tradycji. Te zielone kamienie błyszczą i zapewniają szczęście noszącemu. Nadaje się do noszenia na co dzień i jest również wygodny.

7. Złota bransoletka z kamieniem szlachetnym:

Złota bransoletka z kamieniem szlachetnym

Ta złota bransoletka ma kamienie w wielu kolorach. Jest znany jako kamień szlachetny. Zaletą wielokolorowego kamienia jest to, że będzie pasował do każdego stroju. Kamieniom tym nadano bardzo drobny szlif. Kamienna bransoletka w kolorze złotym z wieloma kolorami jest niezwykła.

8. Czerwony & Zielona emaliowana złota bransoletka:

Czerwony & Zielona emaliowana złota bransoletka

Jest to bardzo modny wzór w złotej bransoletce z wytłoczonymi czerwonymi i zielonymi kamieniami. Jest to tak wyrafinowany projekt, że panie z pewnością okażą się w nim piękne. Łatwo jest nosić to w swoim codziennym życiu.

9. Modna złota bransoletka z kamieniami:

Modna złota bransoletka z kamieniami

Projekt tej złotej bransoletki jest ładny i modny. Na tej złotej bransoletce wykonany jest kwiatowy wzór. Na każdym kwiatku znajduje się kamień w różnych kolorach. W rękach dziewczynki będzie wyglądać wyjątkowo. Ten projekt jest nowy i na pewno lubiany przez wszystkich.

Panie noszą złotą biżuterię, aby podkreślić jej urodę. Od czasów starożytnych nadal nosi się złote bransoletki. Te złote bransoletki z kamieniami pomagają w zdobieniu damskich nadgarstków. Ma swoje głębokie korzenie w kulturze indyjskiej. Obecnie można też kupować złote bransoletki z kamieniami ze stron internetowych. Do wyboru jest wiele wspaniałych wzorów. Możesz kupić jeden i prezent dla swojego partnera.