Spodnie panny młodej muszą mieć biżuterię, która zawiera bransoletki, kolczyki, pierścionki itp. Strój ślubny jest kompletny tylko z mnóstwem kolorowych bransoletek, a także bransoletek ze złota i diamentów. Zestawy bransoletek mogą zawierać wiele bransoletek lub bransoletek wraz z bransoletkami, bransoletkami wraz z zegarkami itp. Zestaw bransoletek ślubnych można zobaczyć w większości części Indii. Każdy stan Indii będzie miał w swojej kolekcji ślubnej coś wyjątkowego, a każdy z nich tylko dodaje splendoru pannie młodej, która jest.

Zestaw bransoletek na ślub:

Sprawdź te 9 najlepszych zestawów bransoletek ślubnych, aby zobaczyć, który z nich ozdobi piękną pannę młodą.

1. Zestaw bransoletek dla nowożeńców z tradycją bengalską:

Zestaw bransoletek dla nowożeńców z tradycją bengalską

Bengalska panna młoda z Indii nosi ten piękny zestaw w dniu ślubu. Kolory biały i czerwony są symboliczne dla bengalskiego. Czerwone bransoletki są wykonane z czerwonych korali, a białe bransoletki z muszli.

2. Zestawy bransoletek dla nowożeńców gudżarati i radżastani:

Zestawy bransoletek dla nowożeńców gudżarati i radżastani

Gujarati i Rajasthani Brides wyglądają wspaniale w swoich strojach ślubnych, a dopełniają je tylko te piękne bransoletki, które są noszone na dłoniach wypełnionych „mehendi”. Nazywają się „chuda” i są wykonane z kości słoniowej. Są biało-czerwone i ozdobione kamieniami. Zwykle są one wielokrotnością czterech, ponieważ jest to pomyślne.

3. Zestawy bransoletek dla nowożeńców z Punjabi:

Zestawy bransoletek dla nowożeńców z pendżabów

Panny młode z tego regionu noszą również elegancką i ponadczasową biżuterię. Ich zestaw bransoletek zawiera parę bransoletek z kości słoniowej. Te bransoletki są również przymocowane do czegoś bardzo ważnego zwanego „kalire”, czyli serpentyn ze srebrnymi i złotymi dzwoneczkami.

4. Pełne zestawy bransoletek dla nowożeńców w kolorze złotym:

Pełne zestawy bransoletek ślubnych w kolorze złotym

Wiele narzeczonych uzupełnia swój zestaw, nosząc złotą biżuterię, a zestaw bransoletek jest jednym z głównych elementów. Mogą to być bransoletki z wieloma cienkimi rozmiarami lub mogą mieć różne rozmiary i wzory. Złoto jest uważane za bardzo pomyślne i tak wiele rodzin kupuje te zestawy bransoletek na ślub.

5. Zestawy platynowych bransoletek dla nowożeńców:

Zestawy platynowych bransoletek dla nowożeńców

Ostatnio panny młode są bardziej odważne i uwielbiają coś bardziej wyjątkowego. Platyna jako opcja przemawia do wielu indyjskich panien młodych, ponieważ jest wyrafinowana. Dostępnych jest wiele różnych wzorów wraz z kompletnym zestawem naszyjników i kolczyków.

6. Zestawy bransoletek dla nowożeńców w kryształach:

Zestawy bransoletek ślubnych w kryształach

Oprócz tradycyjnego stroju, panny młode lubią dziś w swoim stroju trochę oomph. Te majestatyczne kryształowe bransoletki nadają blasku i dodają dużo koloru, aby ich dzień ślubu był wyjątkowy.

7. Zestawy dla nowożeńców Polki Kada:

Zestawy ślubne Polki Kada

Są to bardzo tradycyjne zestawy bransoletek ślubnych noszone przez indyjskie panny młode. Choć są ciężkie, nadają pannie młodej bardzo elegancki wygląd. Niektóre panny młode wolą nosić tylko jedną z tych kadas, ponieważ ich waga jest większa.

8. Zestawy bransoletek ślubnych Marathi Culture:

Zestawy bransoletek ślubnych Marathi Culture

Zestaw bransoletek ślubnych nie może być kompletny bez wzmianki o „Patlya” i „Tode” z Maharashtra. Są one wykonane z czystego złota, a panny młode noszą je wraz z zielonymi bransoletkami, aby dopełnić swój ślubny strój.

9. Zestawy bransoletek dla nowożeńców Kundan i Meena:

Zestawy bransoletek dla nowożeńców Kundan i Meena

Są to najbardziej tradycyjne i kolorowe indyjskie bransoletki ślubne. Są bardzo misterne i najpiękniej wyglądają. Mogą być noszone przez panny młode nawet po dniu ślubu. Dostępnych jest kilka wzorów, ale najczęściej stosowany jest wzór pawia.

Zestaw indyjskich bransoletek ślubnych jest najważniejszą częścią każdej panny młodej. Dopełniają jej wygląd na najpiękniejszy dzień w jej życiu. Każdy z tych kompletów sprawia, że ​​panna młoda jest piękna, elegancka i pełna wdzięku. Istnieje tak wiele rodzajów zestawów bransoletek, że wybór z szerokiej gamy zajmie pannie młodej i jej rodzinie dużo czasu i cierpliwości.