Pudełko na bransoletki jest koniecznością, aby nasze bransoletki były bezpieczne przez dłuższy czas. Piękne bransolety wykonane z błyszczących lub szklanych bransoletek lub bransolety, które ulegają uszkodzeniu przy częstym dotykaniu innych rzeczy, wymagają specjalnego przechowywania. Z łatwością możemy kupić pudełka na bransoletki w sklepach, ale czy wiesz? Bardzo łatwo jest również wykonać pudełko na bransoletkę w domu w kilku krokach, a także z materiałów, które można znaleźć w naszym domu. Oznacza to, że możemy zrobić najlepsze pudełka na bransoletki z odpadów.

Jest tak wiele różnych i łatwych pomysłów na tworzenie pięknych pudełek na bransoletki do codziennych bransoletek. Pudełko na bransoletki ze starych gazet, pudełko kartonowe na bransoletki i ze starych szafek oraz ze starych dobrych pudełek na buty to kilka bardzo pięknych pomysłów.

3 ręcznie robione sposoby na zrobienie pudełka na bransoletki w domu:

Pudełko na bransoletkę DIY to łatwy proces do zrobienia w domu. Tutaj przedstawiamy 3 różne sposoby wykonania pudełka ślubnego za pomocą papierów.

1. Pudełko na bransoletki ze starych gazet:

Pudełko na bransoletki ze starych gazet

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zrobić pudełko na bransoletki w domu i to również ze starych gazet? Oto sposób na wykorzystanie starych gazet i stworzenie atrakcyjnego pudełka na bransoletki.

Rzeczy, których potrzebujesz: gazety, klej, nożyczki i grube papiery

 • Przede wszystkim zwiń gazety w cienkie rolki tej samej wielkości. Możesz wziąć jeden papier na każdą rolkę.
 • Teraz weź prostokątny papier o dowolnym rozmiarze i przyklej kolejno rolki gazety za pomocą kleju.
 • Gdy cały papier zostanie pokryty rolkami papieru, przytnij je do jednego rozmiaru, a nawet przyklej na nim mieszanką wody i kleju.

Pudełko na bransoletki -2

 • Teraz weź dwa papiery wycięte w kształcie litery U, jedną stronę płaską, a drugą okrągłą. Przyklej rolki gazety w taki sam sposób, jak zrobiliśmy powyżej, ale po obu stronach papieru.

Pudełko na bransoletki -3

 • Gdy trzy zwinięte części papieru wyschną i będą sztywne, możesz je teraz złożyć w pudełko na bransoletki. Wytnij okrągłą część małych części podobnych dwóch kartek.
 • Teraz jeden, łącząc części za pomocą super kleju, a następnie pokoloruj pudełko swoim ulubionym kolorem i stwórz piękne pudełko na bransoletki.

Piękne pudełko na bransoletkę jest gotowe i nikt nigdy nie może powiedzieć, z czego je zrobiłeś.

2. Pudełko na bransoletki z tektury falistej:

Pudełko na bransoletki z tektury falistej

Papiery faliste są tak atrakcyjne pod względem wyglądu, że jeśli wyobrazisz sobie tworzenie z nich kreatywnych rzeczy, są niesamowite pomysły. Jest wiele rzeczy wykonanych z tektury falistej, które mogą ci pomóc na wiele sposobów. Z takich pięknych papierów stwórzmy atrakcyjną ręcznie robioną bransoletkę.

Potrzebne rzeczy: kolorowe papiery faliste, tektura, nożyczki, klej, okrągła fajka i wstążki

 • Wytnij kartonowe arkusze w piękny okrągły kształt, nieco większy niż rozmiar bransoletek, które chcesz przechowywać.
 • Teraz przykryj brzeg tektury kolorowymi paskami. Jeśli chcesz, możesz go nawet całkowicie pokryć kolorowymi papierami.

Pudełko na bransoletki -5

 • Możesz wziąć tekturową rurkę z rolki papieru do trzymania bransoletek wewnątrz pudełka.
 • Teraz przyklej papiery faliste do okrągłych tektur z jednej strony.
 • Twoje piękne, proste pudełko na bransoletki jest gotowe w ciągu kilku sekund. Przymocuj wstążkę, aby pudełko z bransoletką było zamknięte i aby było otwarte.

Pudełko na bransoletki z kolorową teksturą może znaleźć się w Twojej szafie do każdego zestawu bransoletek.

3. Pudełko na bransoletki z pustej rolki taśmy:

Pudełko na bransoletki z pustej rolki taśmy

Czy kiedykolwiek myślałeś o zrobieniu pudełka na bransoletki ze zużytej rolki taśmy? Tak, wykończona duża rolka taśmy może dać Ci piękne pudełko, w którym Twoje bransoletki będą bezpieczne w szafie, a nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu; jest bezpieczny w twoim bagażu. Pomysł na DIY bransoletkę z pewnością spodoba się i spodoba się ludziom, którzy go zobaczą.

Rzeczy, których potrzebujesz: pusta rolka taśmy, kawałki tektury i ozdobne arkusze do wyboru, klej, nożyczki i magnes.

 • Weź pustą rolkę taśmy i pokrój ją na dwie części w proporcji 3:1 tak, aby nadać jej kształt podstawy i wieczka pokrywy.

Pudełko na bransoletki -8

 • Teraz ponownie połącz jeden z końców obu kawałków mocną taśmą, aby ułatwić otwieranie i zamykanie pudełka z bransoletką.
 • Po połączeniu dwóch części przykryj powierzchnię białym papierem lub pianką, aby nadać pudełku podobny wygląd.
 • Umieść magnes na końcach kawałków tak, aby zamykał się blisko siebie i upewnij się, że nie pojawia się na zewnątrz, a nawet nie zamyka się zbyt mocno w piance.
 • Teraz przykryj go pięknym kolorowym lub ozdobnym papierem, który wybrałeś do swojego pudełka na bransoletkę.
 • Teraz weź dwa okrągłe arkusze tektury wielkości rolki taśmy i przykryj je papierem ozdobnym. Możesz wziąć papier w podobnym kolorze lub w wybranym kolorze kontrastowym.
 • Połącz oba kawałki kartonu po obu stronach rolki taśmy i zamknij pudełko z bransoletką w ostatnim kroku.

Twoje piękne pudełko na pojedyncze bransoletki jest gotowe. Jest to bardzo pomocne, gdy takie małe pudełka są zawsze dostępne dla różnych zestawów bransoletek, utrzymując je oddzielnie. Dzięki tak prostym pomysłom tworzenie pudełek na bransoletki w domu stało się łatwe i przyjemne.

Tworzenie kreatywnych przedmiotów w domu z rzeczy dostępnych tylko z domu jest rzeczą kreatywności w twoim umyśle. Proste i zabawne pomysły, które mogą być również łatwe do zrozumienia dla małych dzieci, można znaleźć w kreatywnych pomysłach DIY. Wyobraź sobie, że wychodzisz za mąż i musisz wziąć bransoletki, które trzymasz w torebce luźno i niebezpiecznie! Spróbuj zrobić piękne pudełko na bransoletki ze wszystkiego, co masz w domu. Trochę nowego pomysłu i sztuczek, dzięki którym możesz sobie zaopatrzyć się w wyjątkowe pudełko na bransoletkę. Możemy zrobić piękne pudełko na bransoletki ze starych gazet. Oto kilka kroków, które możesz wykonać, aby jak najlepiej wykorzystać odpady w rzeczywistości.