Style brody Mutton Chops są dość popularne i cieszą się popularnością na całym świecie. Są znani od dziesięcioleci i pokoleń razem i są znani na całym świecie. Zapewniają chropowaty i chłodny, gorący wygląd dla mężczyzn i mają wygląd vintage i klasyczny. Dla mężczyzn, którzy lubią wyglądać wyraźnie i niezbyt współcześnie, co powiesz na wypróbowanie tych stylów brody? Założę się, że przyciągną twoje oczy, tak jak nas!

9 modnych stylów brody z kotletami baraniny z obrazami:

Poniżej znajduje się 9 najlepszych rodzajów stylu baraniej brody.

1. Broda z kotletami baranimi w stylu królewskim:

broda z kotletami baranimi

Jak sama nazwa wskazuje, ten styl jest najstarszym w brodzie, ale jest najbardziej eleganckim stylem spośród wszystkich innych stylów. Wymaga przycięcia wszystkich kotletów baranich z wyjątkiem części tuż pod uszami. Kotlety muszą rozciągać się w kształcie odwróconego trójkąta tylko do połowy obu policzków.

2. Lekko przystrzyżona broda z kotletami baranimi:

Kotlety brody mężczyzn

To nowoczesny styl brody z kotletem baranim. Polega ona na regularnym przycinaniu baków w maleńkim rozmiarze włosów. Musisz utrzymywać baki rozciągające się od policzków do podbródka, ale w cienkim pasku i małym rozmiarze. Możesz to również nazwać „przyjazną brodą kotlety”.

3. Broda z kotletami baranimi w stylu Wolverine:

Kotlety zarostu

Oryginalnie spopularyzowany przez megagwiazdę Hollywood Hugh Jackman, ten styl brody jest najczęściej obserwowanym trendem w Baranim Brodzie. Aby mieć brodę w stylu Wolverine, musisz najpierw zapuścić na brodzie znaczną ilość baków na każdym policzku. Teraz musisz drobno przyciąć te baczki do średniej wielkości. Główna wyjątkowość polega na tym, że kotlety są szersze, ale jako że wykończenie jest eleganckie, wygląda niesamowicie.

4. Nowoczesna broda z kotletami baranimi:

Baranina sieka włosy

To bardziej ewolucja brody z kotletów baranich. Możesz nazwać to formalną lub biurową brodą Baranina kotlety. Polega na przycięciu baków w taki sposób, aby kotlety z baraniny wyglądały przyzwoicie i elegancko wyglądały. Jest przeznaczony wyłącznie dla korporacyjnych mężczyzn.

5. Wytrzymała broda z kotletami baranimi:

Style kotletów brody

Jak sama nazwa wskazuje, ta broda nie wymaga dużego przycinania zarostu. Musisz pozwolić swoim kotletom rosnąć przez jakiś czas bez przycinania, aby uzyskać solidny, mocny wygląd na brodzie. Tradycyjna populacja podążała za tym stylem.

6. Broda Świętej Matki Galii Baranina Kotlety:

wąsy kotlety jagnięce

Termin „galijski” odnosi się do barbarzyńców lub dzikusów. Dlatego ten styl przycinania brody wymaga, abyś zapuścił baki na brodzie dosłownie na rozmiar jak drut, który musi być utrzymany w symetrii po obu stronach twarzy. Mimo to ich kształt będzie niesamowity i będzie wyglądał jak duże okrągłe, krzaczaste wąsy. Będziesz jednak wymagał intensywnej pielęgnacji i stosowania olejków do brody, witamin itp. Aby broda była zdrowa i stylowa.

7. Schludna i czysta broda z kotletami baranimi:

Rosnące kotlety z baraniny

Aby uzyskać schludną i czysto wyglądającą brodę, nie możesz sobie pozwolić na to, by wyrosła z kształtu. Więc po pierwsze, musisz go dobrze przyciąć. Po drugie, trzeba ją regularnie odżywiać witaminami i olejkami do brody. I na koniec musisz również upewnić się, że utrzymujesz go w czystości.

8. Broda z cienkim paskiem z kotletami baranimi:

Wąsy i kotlety

Broda z cienkim paskiem wymaga utrzymywania cienkich i dobrze przyciętych baków. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych stylów, brodę należy przedłużyć od policzków, ale koniec kończy się końcówkami wąsów. Pomogłoby, gdybyś wyglądał jak przedłużenie wąsów aż do policzków w cienkim pasku.

9. Broda z kotletami baranimi w stylu zasłon:

Przyjazna broda kotlety

Jak sama nazwa wskazuje, ten styl brody polega na ukształtowaniu zarostu brody w kształt zasłon. Najlepiej byłoby, gdyby broda zarosła nadmiernie, ale tylko w okolicach policzków i pod nimi. Dzieje się tak dlatego, że musi być ostatecznie przycięty, aby nabrał kształtu, jakby dwie zasłony zwisały z twoich policzków.

W ten sposób widziałeś niesamowity styl brody, w którym musisz zachować nienaruszone baczki, aby później je ukształtować lub przyciąć zgodnie z własnym pragnieniem. Możesz wybrać dowolny styl kotletów baranich do brody z szerokiej gamy dostępnych opcji.