Nie powinniśmy ślepo ufać witaminom z brody, myśląc, że mogą pomóc naszej brodzie rosnąć w ciągu nocy lub wypełnić bezwłose plamy na naszej brodzie, ponieważ nie są to żadne magiczne produkty. Witaminy na porost brody są obecnie najlepszą alternatywą dla naturalnego wzrostu brody na naszej twarzy. Nie mają żadnych skutków ubocznych i zapewniają naturalne odżywienie naszego zarostu poprzez niezbędne składniki odżywcze.

Najlepsze witaminy do brody:

To 9 najlepszych witamin na brodę, które pomagają we wzroście zarostu,

1. Formuła wspierająca zarost na brodzie Vita:

Formuła wspierająca zarost na brodzie Vita

Będąc jedną z pierwszych marek witamin do brody w branży, broda Vita jest jedną z najlepszych witamin do brody. Ta multiwitamina na porost brody składa się z witaminy D3 i cynku, które zapobiegają wypadaniu włosów. Ale jednocześnie zapewnia regulację produkcji sebum w skórze pod brodą, aby uniknąć trądziku. Nie ma dodatków GMO ani sztucznych składników nawozowych dla grubszych włosów.

2. Włosy na nowo:

Włosy na nowo

Hair Anew to stosunkowo nowa marka w branży witamin na brodę. Jego skład zawiera ogromną ilość biotyny na poziomie 5000 mcg w każdej kapsułce. Oznacza to, że jeśli masz wypadające lub osłabione włosy lub cienkie włosy z powodu niedoboru biotyny, to Hair Anew uzupełni Twoje włosy na brodzie swoją probiotynową kompozycją. Ten produkt został poddany niezależnym testom laboratoryjnym, dzięki czemu masz pewność, że na twarz nie zostaną nałożone toksyny ani metale ciężkie. To sprawia, że ​​Hair Anew jest jedną z najlepszych witamin na porost brody.

3. Wzrost brody i wypadanie włosów Vimulti:

Wzrost brody i wypadanie włosów Vimulti

Vimulti jest również stosunkowo doświadczonym graczem na rynku. Jego skład to wysoka biotyna, ekstrakty owocowe, przeciwutleniacze, agrest indyjski czy amla oraz tajna formuła, której nie ujawniła na rynku. Biotyna wspomaga wzrost i grubość włosów, a przeciwutleniacze i ekstrakty owocowe utrzymują skórę bogatą w niezbędne składniki odżywcze, a także wzmacniają cebulki mieszków włosowych. Amla ma właściwości przeciwstarzeniowe. Chociaż ta tajna formuła pomogła mu utrzymać się jako najlepsza multiwitamina do wzrostu brody.

4. Broda rosnąca XL:

Zapuszczanie brody XL

Beard Grow XL jest również nowym graczem na rynku, ale już stał się popularną multiwitaminą na porost brody. Dzieje się tak głównie ze względu na złożone kompozycje składające się z biotyny, witamin A, C, E i wielu wariantów witaminy B, zwłaszcza witaminy B12. Witaminy utrzymują idealną kondycję skóry do wzrostu włosów, a witaminy z grupy B i biotyna sprzyjają szybkiemu porostowi włosów. Oprócz tego zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, który zapewnia płynną regulację w skórze twarzy. Zawiera również metylosulfonylometan (MSM) znany z magicznej zdolności do szybkiego wzrostu włosów przy jednoczesnym zapewnieniu jakości i grubości włosów.

5. Chuck Essentials Brodaty mężczyzna Multiwitamina:

Chuck Essentials Brodaty mężczyzna Multiwitamina

Prawie wszystkie witaminy, które wspomagają wzrost brody, są agresywnie wyceniane na rynku, ponieważ są stosunkowo nowe w branży produktów kosmetycznych. Mimo to zdecydowanie trudno jest znaleźć bardziej opłacalną alternatywę niż multiwitamina Chuck Essentials. Zawiera wszystkie witaminy, minerały i biotynę niezbędne do gęstego i zdrowego wzrostu włosów. Zawiera również kwas Omega-3 i kwas foliowy, które pomagają w naturalnym poroście włosów z oczyszczaniem irytujących plam na twarzy.

6. Suplement na wzrost brody Wild Willies dla mężczyzn:

Suplement na porost brody Wild Willies dla mężczyzn

Podobnie jak wszystkie inne witaminy, które promują wzrost brody, również zawiera wszystkie niezbędne witaminy, minerały, biotynę, ekstrakty owocowe, przeciwutleniacze itp. Ale ilości zostały opracowane i przetestowane w laboratorium w taki sposób, że najpopularniejsza witamina na brodę wśród młodzieży z najlepszymi recenzjami i ocenami klientów.

7. Virilitas:

Virilitas

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o tym, jakie witaminy wspomagają wzrost brody, są efekty, jakie produkt wykazuje w okresie jego stosowania. Ten produkt ma dużo biotyny, witamin i minerałów, ale to, co czyni go wyjątkowym, to szybkie rezultaty, które pojawiają się w ciągu 1 lub 2 tygodni..

8. Kompleks Beardilizer do włosów na twarzy i brody dla mężczyzn:

Beardilizer Kompleks na porost włosów i brody dla mężczyzn

Ten nowy gracz na rynku witamin do brody ma również w większości podobne elementy, takie jak biotyna, przeciwutleniacze, minerały, witaminy itp. Ale zawiera wszystkie niehormonalne składniki, które zapewniają pewne rezultaty bez żadnych skutków ubocznych.

9. Gładkie włosy wikingów & Wsparcie wzrostu brody:

Gładkie włosy wikingów i amp; Wsparcie wzrostu brody

Zawiera głównie biotynę w dużej ilości 5000 mcg, wiele wariantów witamin z grupy B, L-cysteinę, PABA i cholinę. Wiesz już, że biotyna i witamina B sprzyjają wzrostowi włosów wraz z ich grubością, ale poza tym L-cysteina jest aminokwasem, który jest w zasadzie końcowym efektem białka. Tak więc ten aminokwas pomaga jako budulec dla mocnych, grubych włosów na brodzie. Cholina jest kwasem foliowym, co sprawia, że ​​mieszki włosowe są mocniejsze i zapobiegają pękaniu lub szorstkości.

Tak więc, być może zauważyłeś, że nowoczesny wynalazek w zakresie produktów kosmetycznych w postaci witamin na brodę ma zasadnicze znaczenie dla przyspieszenia wzrostu włosów na brodzie, a także utrzymania grubości i wytrzymałości korzeni. Jednak nie wszystkie witaminy na brodę są niezawodne; musisz upewnić się, że witamina do brody zawiera niezbędne elementy, takie jak biotyna, witaminy, minerały, ekstrakty owocowe, przeciwutleniacze itp. przed wyborem konkretnej marki witamin do brody.