Zapuszczanie brody może być bardzo męczące i irytujące. Wynika to głównie z czasu potrzebnego do wzrostu, grubości włosów, osłabienia włosów, przepuszczalności skóry itp..

Dlatego w tej fazie do pielęgnacji brody używasz trymera do brody. Jest początkowy etap, w którym twoja broda wygląda po prostu niechlujnie, ponieważ długość włosów nie jest wystarczająca do stylizacji. Wreszcie broda i rośnie do rozmiaru, od którego można zacząć go przycinać, a także stylizować przy użyciu nowoczesnych produktów, takich jak wosk do brody.

Wosk do brody działa jak odżywka do włosów na twarzy, zmiękczając dzikie loki włosów i niechlujny wzrost zarostu.

Do woskowania brody:

  • Najpierw należy go podgrzać do temperatury użytkowej, następnie wziąć na dłonie, a następnie delikatnie przetrzeć dłońmi zarost na brodzie.
  • Aby zmiękczyć szorstkie włosy na brodzie, możesz powtórzyć ten proces 2 lub 3 razy.

Najnowsze i najlepsze marki wosków do zmiękczania brody:

Oto 9 najlepszych wosków do brody.

1. Wosk Stache Bomb Stache:

Wosk do brody

Stache Bomb Stache Wax jest zasadniczo wykonany z delikatnego wosku pszczelego, zapakowanego w piękny aromat sosnowy, który jest zwykle uważany za pachnący cytrusami. Ten wosk do brody jest najbardziej miękki pod względem konsystencji na rynku. Ale nie da ci „zlepionej” tekstury, którą daje większość innych wosków. Ta marka istnieje na rynku dopiero od 6 do 7 lat, ale stała się jedną z najpopularniejszych marek ze względu na swoją wyjątkowość i pozorny naturalny wygląd twojej brody.

2. Uczciwy oryginalny wosk do brody Amish:

Ten wosk do brody jest całkowicie organiczny, ponieważ jest naturalny. Honest Amish’s Original Beard Wax jest drugą najpopularniejszą marką wosku Beard w Indiach, pierwszą jest marka Can You Handlebar. Ta marka jest stosunkowo trochę droższa, ale zapewnia dobry stosunek jakości do ceny. Jest przygotowywany ze wszystkich naturalnie występujących składników. Jest powszechnie znany ze swoich szybkich rezultatów, pokazujących spektakularny wzrost brody wraz z odpowiednią pielęgnacją. Ten wosk ma również świetny wpływ na kondycjonowanie mieszków włosowych na twarzy.

3. Wosk pszczeli do brody profesora Fuzza Worthy’ego:

Wosk do brody Professor Fuzzworthy’s jest niezwykle miękkim woskiem do brody dzięki bazie z wosku pszczelego. Ten wosk do brody pochodzi wyłącznie z jednego gatunku rośliny tasmańskiej, a następnie łączy się go z różnymi innymi olejami, takimi jak olej rycynowy, oliwa z oliwek i olej jojoba, aby zapewnić Ci idealną pielęgnację brody.

Ten wosk do brody nie nadaje brodzie trwałego kształtu, jak robi to każdy zwykły wosk do brody; zamiast tego kontroluje szorstkość i suchość zarostu poprzez odpowiedni proces kondycjonowania.

4. Czy możesz kierownica wtórny wosk do wąsów:

Najlepszym woskiem do brody w Indiach jest Secondary Mustache Wax marki Can You Handlebar. Ta marka jest niezwykle znana z jakości i widocznych rezultatów. Możesz sprawdzić jego sławę poprzez pozytywne recenzje na różnych stronach internetowych. Zapewnia połączone korzyści w postaci odżywienia za pomocą masła Shea, oleju kokosowego, lanoliny, witaminy E, wosku pszczelego, oleju rycynowego itp. Mocno utrzymuje włosy na brodzie. Jego esencja jest świeża i odmładzająca. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to prawdopodobnie najlepszy wosk do brody na świecie.

5. Wosk do wąsów Fisticuffs Cigar Blend Strong Hold:

Marka ta słynie przede wszystkim ze wspaniałego zapachu będącego mieszanką cygara z wanilią. Ten wosk do brody ma lekką konsystencję i dlatego nadaje się tylko do lekko przystrzyżonej brody. Wcale nie daje uczucia woskowania ani ciężkości. Formuła mieszanki składa się z olejku z drzewa herbacianego i kilku innych ważnych olejków, które zapobiegają wszelkim problemom związanym z brodą. Zawiera również unikalny składnik wazeliny, który korzystnie nawilża skórę twarzy.

6. Wosk do wąsów Wild Willies:

Wosk do wąsów i brody firmy Wild Willies jest bardzo skuteczny w najlepszej możliwej stylizacji zarostu. Dzięki zawartości żywicy sosnowej ma niesamowitą zdolność długotrwałego mocnego trzymania włosów na brodzie. Jeśli masz nieopanowaną niechlujną brodę, to jest to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Ten wosk do brody ma w sobie aromatyczny zapach sosny i cedru.

7. Wosk do brody i wąsów Beardo:

Inna indyjska marka pielęgnacji brody, Beardo, jest jedną z najpopularniejszych marek woskowych w Indiach. Wosk do brody Beardo ma zalety kilku znaczących olejków, takich jak oliwka, rycynowy itp. Jego baza jest prawdopodobnie najprostsza w użyciu. Długotrwale i satysfakcjonująco wpływa na utrzymanie i wzrost zarostu. Wosk Beardo znany jest z tego, że odżywia cebulki włosów na brodzie.

8. Niewiarygodnie silna broda brodatego zbira & Wosk do wąsów na kierownicę:

Ten wyjątkowy wosk do brody utrzymuje wszystkie szorstkie brody pod kontrolą przez cały dzień, nawet jeśli nakładasz go tylko raz rano. Tylko jednorazowa aplikacja pozwoli na długo zachować stylowy i jędrny wygląd na brodzie. Rozwiązanie składające się z naturalnych ekstraktów i olejków eterycznych zapewnia mocne i długotrwałe utrwalenie. Z łatwością zmiękcza szorstką brodę i ułatwia jej stylizację.

9. USTRAA Wosk do stylizacji Mooch:

Wosk do brody Ustraa to produkt do pielęgnacji brody, który nadaje brodzie długotrwały styl. Jego nazwa pochodzi od alternatywnego określenia brody, którym jest „Mooch”. Zawiera wosk pszczeli, który wygładza szorstką i suchą brodę i nadaje jej bardziej promienny wygląd. Wosk nie zawiera żadnych niebezpiecznych chemikaliów, takich jak parafina, sztuczne barwniki, SLS itp. Wszystkie użyte składniki są naturalne. Zawiera różne olejki eteryczne, które kontrolują wypadanie i uszkodzenia włosów. Utrzymuje również nawilżenie skóry twarzy. Zapach jest również hipnotyzujący i długotrwały.

W ten sposób mogłeś zobaczyć, jak ważny jest wosk do pielęgnacji i pielęgnacji brody. Musisz jednak upewnić się, że wybierasz właściwą markę wosku do brody, ponieważ tylko niektóre marki oferują produkty wysokiej jakości. Musisz zatem upewnić się, że marka oferuje w swoim produkcie wszystkie naturalne składniki, olejki eteryczne itp. bez żadnych szkodliwych chemikaliów czy sztucznych barwników.