Brody odgrywają znaczącą rolę w ich wyglądzie i wyborach, a te style z brodą rzeczywiście należą do przystojnych i gorących stylizacji, z którymi możesz się spotkać. Niezależnie od tego, czy jest to okazja formalna, czy zwykła, czy impreza, te modele z brodą bez wątpienia będą pasować do wielu preferencji i rysów twarzy. Mogą dobrze komponować się z klasycznym i ponadczasowym wyglądem.

Ta lista najmodniejszych stylizacji z brodą na szyję pozwoli Ci rzucić okiem.

Nowoczesne i stylowe wzory brody na szyję dla mężczyzn w modzie:

Oto 9 najlepszych stylów dekoltu z brodą.

1. Idealna broda na szyję:

Posiada perfekcyjną szyję brody i odpowiednio ułożone. Ten mężczyzna ma gęstą brodę z wąsami. Mężczyzna ma również modną fryzurę z dobrze uczesanymi włosami i zachowaną długość zarostu. Kolczyki również pasują do jego nowoczesnego wyglądu.

2. Broda na szyję z paskiem pod brodą:

Broda na szyi tego mężczyzny jest jak broda podpierająca jego podbródek. Na podbródku znajduje się patykowata linia włosów tylko na brodzie z pozostałym czystym obszarem golenia. Pasuje do warstwy włosów bez żadnych przerw pomiędzy nimi. Ta lekka linia włosów na brodzie wyznaczy nowy trend wśród młodzieży.

3. Broda ołówkowa:

Jest to zaprojektowana ołówkiem broda przycinana na szyi z francuskimi wąsami. Broda zaczyna się od małej linii brody w pobliżu uszu i staje się nieco szersza na brodzie. Francuskie wąsy są również cienkie jak ołówek, który łączy się z tym kształtem brody.

4. Profesjonalna broda na szyję:

To jest profesjonalnie wycięty dekolt brody. Zdrową twarzą człowieka jest posiadanie brody, na której wiszą kolorowe kwiaty. Ten wiszący kwiat na brodzie to nowy pomysł i otrzyma niesamowity odzew. Ten dekolt będzie się wyróżniał na tle innych.

5. Broda z głębokim dekoltem:

Ten pełny dekolt z brodą zakrył całą twarz mężczyzny. Mężczyzna wykonał przycięcie po obu stronach włosów. Broda jest opuszczona na brodzie i wygląda na to, że całe włosy zebrały się pod brodą. Mężczyzna powinien próbować chudnąć, jeśli ma szczupłą twarz.

6. Niejednolita broda na szyi:

Ta kształtująca brodę szyja przypomina niektóre włosy na twarzy w pewnych odstępach czasu. Wygląda na to, że broda właśnie zaczęła rosnąć i po pewnym czasie stanie się szeroka. Ta jasna linia włosów błyszczy jasną twarzą mężczyzny, a mężczyzna będzie wyglądał naprawdę przystojnie w jasnej brodzie.

7. Broda na szyję szczęki:

Jest to broda na szyi w stylu Ram-Leela, gdzie wąsy mają twarz w górę i brodę opadającą. Ta ogromna broda ma proste włosy schodzące do dołu. Brak pokoi na szyi. Ta broda z pełną szeroką szyją nadaje kształt jajowatej twarzy mężczyzny.

8. Stylowa broda na szyję:

To po prostu niesamowity styl brody na szyi, który ma krótkie włosy. Mężczyzna ma bardzo cienkie wąsy, a brodę po obu stronach głowy również podcina się. Niewiele więcej brody nad brodą zakrywającą całą szyję i nadającą współczesny wygląd twarzy.

9. Wiszący dekolt brody:

Jest to wyraźny dekolt z pełną brodą, który wygląda jak sztuczna linia brody umocowana poniżej szyi. Cała twarz jest gładko ogolona. Na dekolcie wiszą długie włoski, które można nawet rozczesać. Ta w pełni zakryta linia szyi wygląda inaczej niż inne brody.

Różnorodność wzorów na brodzie znajdziesz również podczas wizyty u każdego profesjonalisty. Stworzą niepowtarzalny koncept w stylu brody. Wzbudza zainteresowanie utrzymaniem brody. Ci, którzy mają hobby polegające na pielęgnacji brody, muszą poświęcić trochę czasu na jej pielęgnację. Broda również domaga się uwagi.