Niezależnie od tego, czy wszyscy się zgodzą, czy nie – style brody są zawsze uważane za klasyczny męski wygląd. Są stylowe i przystojne, a do tego ponadczasowe w świecie mody. Mamy dla Ciebie pełną i długą brodę, która może się zmienić, dla tych mężczyzn, którzy odważyliby się obnosić ze swoim wyglądem i ostrym wyglądem. Wszystkie są męskie, gorące i seksowne; kto nie chce wyglądać elegancko w tych oszałamiających??

Ta lista stylów pełnej i długiej brody jest obowiązkowa dla wszystkich.

15 najlepszych fryzur z pełną i dużą brodą dla mężczyzn:

Oto 15 najlepszych stylów długiej, dużej i pełnej brody,

1. Broda Bandholza:

długie style brody

Ten styl został pierwotnie opracowany przez Erica Bandholza, założyciela słynnej marki produktów do brody „Beard brand”. To jeden z tych stylów, które są długie i gęste. Aby uzyskać ten styl, musisz najpierw pozwolić brodzie stale rosnąć na długość, a także obwód do punktu, w którym przestaje rosnąć. Ten wzrost trwa średnio około 6 miesięcy. Następnie musisz w końcu przyciąć ogromną brodę zgodnie z kształtem twarzy, tj. trójkątem, jeśli twoja twarz jest trójkątna przy szczęce, diamentem, owalem itp. Musisz zapuścić wąsy również odpowiednie do tej brody.

2. Broda Razors Edge:

długa broda

Jest to jeden z najczęściej obserwowanych stylów dużej brody od 2018 roku. Również w tym stylu musisz pozwolić swojej brodzie urosnąć do maksymalnej długości i szerokości, bez przycinania, tylko prawidłowo, starannie i czysto. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu musisz go w końcu przyciąć, ale z wyjątkiem krawędzi. Krawędzie muszą być utrzymane w naturalnym, dzikim kształcie bez przycinania, dlatego broda ta nosi nazwę brody w stylu Razor edge.

3. Krótka pełna broda:

duży styl z pełną brodą

Nie jest twardą i szybką zasadą, że fryzury z pełną brodą muszą mieć długie brody tylko jako deklarację stylu. Nawet krótkie, pełne brody mogą wyglądać równie stylowo i męsko. W tym stylu pełnych zarostów musisz pozwolić swojej brodzie rosnąć na średniej długości, co może wystarczyć, aby przyciąć krótszą wersję bez żadnych nierówności. Ta broda również kojarzy się z wąsami, ale również musi być odpowiednio przycięta, aby uzupełnić brodę.

4. Pleciona długa broda:

Pleciona długa broda mężczyzn

Najbardziej wyjątkowym stylem zarostu jest spleciona długa broda. Jednak do tego stylu potrzebujesz naprawdę długiej brody i gładkich włosów na brodzie. Jeśli twoje włosy na brodzie są potargane i szorstkie, stylizacja warkoczy nie jest możliwa. Zazwyczaj ten styl pasuje do mężczyzn z długimi włosami, dlatego można go nazwać jednym ze stylów z długimi włosami i brodą.

5. Zadbana długa broda:

długie style brody 2020

W przeciwieństwie do w pełni wymaksowanych stylów brody z długimi włosami, ten styl koncentruje się bardziej na ciągłym skupianiu się na utrzymaniu zadbanej brody średniej długości. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić swojej brodzie zarosnąć do miesiąca lub dwóch, ale wraz ze wzrostem musisz również nadawać jej odpowiedni kształt i pielęgnować ją wysokiej jakości produktami pielęgnacyjnymi.

6. Broda holenderska lub stara holenderska:

męskie style długiej brody

W tradycyjnych czasach rzadko można było zobaczyć Holendra z długą brodą, ponieważ nie wolno im było zapuszczać dużych brody. Ale z biegiem czasu; Holendrzy zaczęli zapuszczać brodę, która rozciągała się zarówno poziomo, jak i pionowo. Ale nigdy nie zapuściłyby wąsów z brodą. W rezultacie stało się to teraz znakiem rozpoznawczym holenderskiego wyglądu i dlatego broda nazywana jest brodą holenderską.

7. Broda Wikinga / Wojownika:

najlepsze style długiej brody

Ten styl przypomina brodę plecioną. W tym stylu broda zaczyna się normalnie, a następnie jest zawiązana w dwa warkocze, aby wyglądać jak wiking lub starożytny wojownik. Jest to zatem jeden z długich włosów ze stylami brody.

8. Bardzo długa biała pełna broda:

długie kształty brody

Pełne brody zawsze wyglądają niesamowicie, ale mogą wyglądać jeszcze lepiej, jeśli wyrosną do bardzo długiej formy. Dłuższe włosy na brodzie, pełniejsza wola będzie wyglądać, a jeśli będziesz je innowacyjnie uczesać, może stworzyć niesamowity wygląd. W tym stylu brody, funky brody można nieco podnieść, nadając jej czysty biały kolor i dodając wąsy, aby urozmaicić wszystko. Ten styl jest najbardziej odpowiedni dla starszych mężczyzn z naturalną białą brodą. W ten sposób czasami można zobaczyć starszych mężczyzn, którzy mają długie włosy i brodę, które są zarówno białe, jak i bardzo długą brodę.

9. Broda szefa:

długa broda

Możesz uzyskać brodę w stylu Bossa, zaczynając od blaknących baków, które wyrastają na pełną brodę. Musisz przyciąć zewnętrzne części oparzeń brody. To najprostszy styl długiej brody, a jednak wymaga maksymalnej uwagi.

10. Bardzo długa kozia bródka:

duże style brody

Bardzo długa kozia bródka to niesamowity styl i zwraca na siebie uwagę ze względu na swój nietypowy rozmiar. Chociaż nie każdy mężczyzna może mieć wyjątkowo długą kozią bródkę, ci mężczyźni, którzy mogą, powinni przyjąć ten wygląd, pozwalając swojej bródce na wzrost długości poza jej normalny rozmiar, który zwykle mają mężczyźni. Gdy wyrośnie z normalnego rozmiaru, należy go nieco przyciąć, aby uzyskać jednolity kształt. Ten styl lepiej pasuje do mężczyzn o dłuższej twarzy i siwych lub blond włosach. Można to zatem nazwać jednym ze stylów brody dla długiej twarzy.

11. Wyblakła broda:

wzory długiej brody

Ten styl zawdzięcza swoją nazwę bakom, które gładko zanikają. Ten styl brody jest stosunkowo krótszy, ale nadaje brodzie niesamowity, gruby wygląd. Możesz zapuścić tę brodę, pozwalając bakom zniknąć do środkowej brody, która musi mieć kwadratowy kształt, gdy patrzysz z przodu. Musisz pozwolić brodzie opuścić brodę do około 3 cali długości. Następnie przytnij go płaską linią do jego końców. Możesz poprawić swój wygląd dzięki kierownicy kształtującej wąsy.

12. Broda Garibaldiego:

długie cięcia brody

Ten styl jest w większości podobny do stylu brody Bandholz. Musisz więc pozwolić swojej brodzie rosnąć na długość i obwód bez przycinania do 5 do 6 miesięcy. Ale w tym stylu jedyną różnicą jest to, że musisz przyciąć brodę tylko w okrągłym kształcie, a nie w żadnym innym kształcie, niezależnie od kształtu twarzy.

13. Broda krzewu i czepca:

nowy styl długiej brody

To jest szorstki styl brody. Wygląda znacznie bardziej dziko w porównaniu z większością innych stylów brody. Ten styl brody pasuje do fryzury z kolcami. Musisz wyblaknąć baki do środkowej brody. Musisz pozwolić brodzie zarosnąć na średniej wielkości, a następnie uformować ją w kulisty koniec. Ale musisz pamiętać, aby nie przycinać włosów równomiernie, ponieważ sednem tej brody są nierówne lśniące włosy.

14. Długa i falująca broda:

długie style przycinania brody

Jeśli masz szczęście i masz naturalnie falowane włosy na brodzie, to jest to idealny styl dla Ciebie. Długość brody musi być wystarczająca, aby dotykać dolnej części szyi przy prostym czesaniu. Możesz urozmaicić ten styl brody, nadając jej inny odcień.

15. Dwukolorowa długa broda:

długa stylowa broda

W tym stylu długiej brody broda ma dwa odcienie, aby uzyskać niesamowity kontrastowy wygląd. Najczęściej ten styl jest wykonywany w bardzo długiej koziej bródce, jak pokazano na powyższym obrazku, ale można to również zrobić w przypadku innych długich brody. Kolory, które mogą być używane razem, to czarno-biały, złoty i biały, pomarańczowy i brązowy itp..

Broda mężczyzny jest jednym z podstawowych aspektów jego stylu i męskości. Dlatego musisz zwrócić szczególną uwagę na styl i pielęgnację swojej brody. Style brody różnią się długością włosów, kształtem; kolor itp., w którym długie brody są obecnie bardzo popularne. Możesz utrzymywać różne style długich brody zgodnie z własnymi preferencjami.