Czy trudno Ci ćwiczyć, aby spłaszczyć tłuszcz z brzucha? Istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz łatwo zmniejszyć ilość tłuszczu w jamie brzusznej. Dieta oraz ćwiczenia odgrywają ważną rolę w uzyskaniu płaskiego brzucha. Dlatego w tym artykule omówiłem niektóre z najlepszych wskazówek, jak uzyskać płaski brzuch w domu.

Wskazówki, jak spłaszczyć brzuch w domu Wyniki pojawiają się w ciągu 2 dni

Wskazówki, jak spłaszczyć brzuch w domu:

Zobaczmy, jak spłaszczyć brzuch za pomocą prostych technik, wykonując codzienne czynności.

1. Idealna postawa:

Podczas gdy prowadzisz samochód, siedzisz, w przeciwnym razie po prostu podchodzisz do gabinetu lekarskiego, wyobraź sobie, że po drugiej stronie krzesła jest guma, inaczej mokra farba, więc musisz chwycić się jako alternatywę odchylenia się do tyłu. Utrzymuj łopatki i plecy w dół, unieś mięśnie brzucha i zrób zdjęcie, fizycznie zwiąż klatkę piersiową i wciągnij.

2. Unikaj alkoholu:

Kieliszek wina do każdego posiłku może być jednym z powodów, dla których twoje dżinsy są również obcisłe. Nadmierne picie alkoholu może podnieść poziom kortyzolu, bezzwłocznie przenieść tłuszcz do żołądka.

3. Ogranicz sól:

Nadmiar soli zbuduje, że zachowasz więcej płynów, co przyczyni się do opuchnięcia i dodatkowej masy wody.

4. Pij herbatę miętową:

To nie pomyłka, że ​​wiele restauracji oferuje gościom cukierki miętowe po posiłkach – mięta pieprzowa pomaga w trawieniu. Przygotuj herbatę miętową, w przeciwnym razie dodaj liście mięty pieprzowej do wody lub zieloną herbatę.

5. Jedz więcej błonnika:

Przeznaczone na każde 10 gramów błonnika, które spożywasz dziennie, Twój żołądek będzie zawierał około 4 procent mniej tłuszczu. Na szczęście istnieją przyjemniejsze nawyki, które zwiększają ilość błonnika niż rozdrabnianie pudełka płatków otrębowych: 2 jabłka, pół szklanki fasoli pinto, 1 karczoch, a poza tym 2 szklanki brokułów to po 10 gramów błonnika spłaszczającego brzuch..

6. Dołącz imbir:

Imbir pomaga wyciszyć przewód pokarmowy, a także może pomóc w zmniejszeniu wzdęć. Dodaj kilka świeżego imbiru do zielonej herbaty, w przeciwnym razie zagotuj kilka posiekanych kawałków korzenia, aby uzyskać herbatę imbirową.

7. Kolorowe warzywa:

Warzywa są bogate w minerały i niskokaloryczne, które są używane do spłaszczenia brzucha. Warzywa takie jak kapusta, pomidory, brokuły, szpinak, groch i fasola są bogate w minerały i zawierają zero tłuszczu. Jako alternatywę gotowania warzyw z dużą ilością oleju i przypraw, wybierz warzywa smażone na patelni z odrobiną oliwy, inaczej oleju słonecznikowego.

8. Pikantne owoce cytrusowe:

Owoce podobne do pomarańczy, kiwi, cytryny, mandarynki, świeżej limonki są znakomitymi spalaczami tłuszczu. Owoce cytrusowe są bogate w witaminę C, która przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu szybciej w porównaniu z dodatkowymi owocami. Po ustaleniu zasady odchudzania jedz owoce cytrusowe z wieloma innymi spalającymi tłuszcz owocami, takimi jak jabłka, winogrona, arbuzy i truskawki, aby uzyskać szybkie rezultaty.

9. Push-up Walkout:

Ułóż się na ziemi w pozycji do pompek i połóż ręce tak, aby były o 2 cale szersze niż twoje ramiona. Trzymaj stopy na miejscu, odsuń ręce tak daleko, jak to możliwe, a następnie idź wstecz. Wykonaj 10-12 powtórzeń. dla dodatkowego wyzwania możesz podnieść jedną nogę wcześniej, niż rozłożyć ręce i cofnąć.

10. Lina wspinaczkowa:

Usiądź na nogach wyprostowanych przed tobą i wyciągnij stopy w pozycji V. Zbierz palce u stóp. Zajmij się mięśniami rdzenia i obróć kręgosłup w krzywą C. Podnieś ręce do góry i przesuń je, ponieważ gdybyś wspinał się po linie, lekko skośnej przy każdym zasięgu. Wykonaj 20 zasięgów każdym ramieniem.

11. Masło Orzechowe:

Pojedyncza porcja masła orzechowego zawiera 2 gramy błonnika oraz 8 gramów białka, przy maksymalnej ilości jednonienasyconych kwasów tłuszczowych. Włącz do swojej diety masło orzechowe, aby uzyskać płaski brzuch w domu.

Podsumowując, może być wiele sposobów na spłaszczenie brzucha, ale najlepszym sposobem na spłaszczenie brzucha jest przestrzeganie naszych powyższych wskazówek, ponieważ są one naturalne i zdrowe.