Bycie grubym jest najbardziej przygnębiającą rzeczą, jaką można mieć. Ludzie, którzy spędzają czas ze sobą lub są świadomi siebie, to ci, którzy czują się naprawdę źle z powodu bycia grubym! W to upalne lato pójście na siłownię to naprawdę nudny pomysł.

pływanie pomaga zredukować tłuszcz z brzucha

Zobacz więcej: Czy pomijanie zmniejsza tłuszcz z brzucha?

1. Ponadto latem chodzenie lub ćwiczenia na otwartym terenie również powodują dużo potu!

2. Chociaż pot jest dobrym znakiem, aby schudnąć, ale nadal niektórzy ludzie nie mogą tego tolerować.

3. Co więcej, fale upałów powietrza zabiją twoją skórę i mogą również powodować jakiś problem ze skórą. Więc pytanie brzmi, co można zrobić, aby zredukować tłuszcz z brzucha lub jakikolwiek inny tłuszcz? Odpowiedź brzmi „pływanie”.

4. Ponadto tłuszcz z brzucha jest takim miejscem, w którym czasami zmniejszenie cali jest trudnym zadaniem. Ale dzięki regularnej aktywności, takiej jak pływanie, która najpierw dostrzeże twój brzuch, nie ma problemu z dodatkowymi oponami na ciele.

5. Ilekroć słyszymy słowo „pływać”, nabieramy energii, gdy zaczynamy wyobrażać sobie wodę.

6. Cóż, to prawda, że ​​dobre pływanie to trudne zadanie, ale nie ma rzeczy niemożliwych, po prostu próbuj dalej.

7. Ponieważ masz tendencję do pływania, Twoje ciało skrobie przy każdym pociągnięciu. W ten sposób nacisk na brzuch wzrasta na wyższy poziom! W ten sposób pływanie pomaga utrzymać jędrny i kształtny brzuch.

8. Jak wspomniano powyżej, ruchy pływackie odgrywają kluczową rolę w redukcji tkanki tłuszczowej z brzucha, a to również określi tempo, w jakim będziesz spalać kalorie w rzeczywistości 100 kalorii.

9. Prosta zasada pływania i spalania kalorii jest taka, że ​​im bardziej forsowne i szybsze ruchy wykonasz, tym więcej kalorii spalisz na jednym okrążeniu.

10. W Harvard Medical School badano również, że osoba ważąca 155 funtów spali 298 kalorii podczas pływania grzbietem przez 30 minut!

11. Cóż, istnieje duży powód redukcji tłuszczu z brzucha poprzez pływanie. Powodem jest to, że podczas pływania większość energii jest zużywana tylko z naszego brzucha/żołądka. Również pierwszą częścią ciała, od której odczujesz redukcję, jest sam brzuch.

12. Możesz również określić pewną redukcję spotu, ponieważ nie jest obowiązkowe, aby redukować tylko z dzwonka! Jeśli masz torfowisko uda, ramiona lub plecy, możesz je również zmniejszyć, wybierając odpowiedni wzór pływania.

13. Odchudzanie i zmniejszenie procentowej zawartości tłuszczu to dwie różne rzeczy, o których zawsze musisz wiedzieć. A jeśli jesteś gruby, musisz skoncentrować się na redukcji procentowej zawartości tłuszczu, a nie na wadze. Ponieważ waga została stracona z powodu wielu czynników, takich jak obniżenie poziomu wody lub redukcja, to jakiś inny płyn. Ale warstwy tłuszczu zostają zredukowane tylko przez jakiś trening.

14. Dlatego aby stracić tłuszcz wokół brzucha i innych części ciała, musisz stworzyć deficyt kalorii. Deficyt nie oznacza głodu, ale blokadę w dodatkowym spożyciu kalorii.

15. Innymi słowy, możesz zrozumieć, że termin ten odnosi się również do relacji między kaloriami, które spożywasz, a kaloriami, które spalasz.

16. Na przykład, gdy spalisz 3500 kalorii więcej niż zużyjesz w ciągu dnia, stracisz pół kilo tłuszczu.

17. Regularne pływanie to świetny sposób na utratę tłuszczu.

18. Jeszcze jeden przykład to spalanie 700 dodatkowych kalorii dziennie przez pięć dni, to z łatwością będziesz w stanie stracić pół kilo tłuszczu tygodniowo.

19. Dlatego pływanie jest aktywnością, która nie tylko zapewnia odświeżenie i energię przez całą godzinę, ale także pomaga zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, w tym z brzucha.