Jak stracić tłuszcz z dolnego brzucha | Co jeść | Ćwiczyć

Każdy chce mieć smukły i dopasowany brzuch. Zwłaszcza, że ​​zbliża się lato. To najlepszy czas, aby obnosić się z tymi wyrzeźbionymi mięśniami brzucha na plaży. Ale to nie tylko zewnętrzna część powinna sprawić, że schudniesz. Wewnętrznie dolna część brzucha to miejsce, które obejmuje maksymalne organy w twoim ciele. Wraz z nagromadzeniem tłuszczu trzewnego w tym obszarze zwiększa się ich wielorakie zagrożenia dla zdrowia.

jak zrzucić tłuszcz z dolnego brzucha

Skąd więc wiesz, że podbrzusze jest problemem, zanim posunie się za daleko? Zmierz i sprawdź, czy obszar wokół bioder nie przekracza 35 cali. Jeśli tak, to musisz zacząć ćwiczyć i dobrze się odżywiać.

Jak stracić tłuszcz z dolnej części brzucha:

Co zjeść?

Bardzo słusznie mówi się, że najlepszym sposobem na utratę niechcianego tłuszczu jest kuchnia, a nie siłownia.

1. Zdrowe tłuszcze:

Unikanie tłuszczów nasyconych i utrzymywanie zdrowego zakresu kalorii oczywiście bardzo pomaga i wspomaga treningi. Ale niektóre tłuszcze są również pomocne w utracie wagi, takie jak jednonienasycone kwasy tłuszczowe lub MUFA. To również utrzymuje zdrowe serce i kontroluje poziom cholesterolu. Ulubionym pokarmem Dietera bogatym w MUFA jest oliwa z oliwek. To dlatego, że jest lekki i można go używać do gotowania wielu rzeczy. Poza tym zdrowe włączenie bogatego w Omega awokado i orzechów nie tylko zapewnia odżywienie, ale także sprawia, że ​​wyglądasz młodziej. Jedna uncja orzeszków piniowych zawiera szczególnie wysoki poziom wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, co sprawia, że ​​czujesz się pełniejszy na dłużej, a jeśli zostanie zjedzony przed posiłkiem, uchroni Cię przed przejedzeniem.

2. Żywność o niskim IG:

Wyższy poziom hormonów kortyzolu w jednym ciele może prowadzić do nadmiernej tkanki tłuszczowej trzewnej. Pokarmy o wysokim indeksie glikemicznym (GI) powodują szybsze skoki poziomu cukru we krwi, które wyzwalają wydzielanie tego hormonu. Również ciągłe wahania poziomu cukru we krwi powodują wystąpienie cukrzycy typu 2 z powodu insulinooporności. Spróbuj wybrać żywność o randze 55 lub niższej w obciążeniu GI, aby odwrócić te przypadki.

3. Produkty mleczne:

Niski poziom wapnia powoduje również wydzielanie kortyzolu. W tym przedziale mieszczą się nawet osoby, które mają skłonność do PCOS. Tutaj tłuszcz trzewny gromadzi się wokół jajników, często tworząc nieregularne cykle i cysty. Witamina D pomaga przyswajać wapń w naszym organizmie, więc nie tylko jedz ten niskotłuszczowy jogurt grecki, ale także moczyć w słońcu, aby go przetworzyć. Na koniec dnia organizm powinien otrzymywać 1000 mg wapnia dziennie dla osoby dorosłej.

4. Zielona herbata:

Jest to pokarm bogaty w przeciwutleniacze, który zawiera wspaniały składnik zwany katechiną. W rzeczywistości jest to grupa przeciwutleniaczy, które pomagają spalać tłuszcz. Parzenie od dwóch do czterech filiżanek dziennie zapewni wystarczające przyspieszenie w twoim reżimie odchudzania.

5. Sok z aloesu:

Znany ze swoich niesamowitych korzyści odżywczych, aloes jest idealny do każdego rodzaju utraty wagi. Spożywanie rano soku z aloesu zapewnia kontrolę enzymów i hormonów oraz wspomaga proces spalania tłuszczu w zakresie trawienia.

Wypracowanie:

1. Kardio:

Podczas gdy ktoś ucieka się do brzuszków w celu utraty wagi, wzmacnia tylko mięśnie brzucha i nie powoduje utraty upartego tłuszczu. W tym celu niezbędna jest dokładna rutyna cardio. Wynika to z logiki, że im więcej się pocisz, tym szybciej tracisz. Dzieje się tak również dlatego, że pocenie się usuwa toksyny z organizmu wraz z wydalaniem. Tak więc wraz z szorstkim obwodem cardio dużo letniej wody załatwi sprawę, aby uporać się z uporczywym magazynowaniem tłuszczu.

2. Chodzenie:

Szybki marsz ma również swoje zalety i jest bardzo skuteczny w ustawianiu tempa ciała między ścisłym cardio a lekkimi ciężarami.

Więc zacznij pracować na abs, bo lato zajmie cały rok, aby wrócić ponownie.