Czy jesteś sfrustrowany swoim wzdętym brzuchem? Przygotowujesz się do wielkiego wydarzenia i chcesz mieć płaski brzuch tylko tydzień? Czy to możliwe? Oczywiście! Uzyskanie kształtu i pożeranie stonowanych mięśni brzucha wymaga dedykowanej zmiany w istnieniu, a także nie ma żadnych cudownych rozwiązań. Istnieje kilka sposobów na uzyskanie płaskiego brzucha w ciągu tygodnia. Musisz wiedzieć, że ciało jest niewiarygodną maszyną, a poza tym z pewnością możesz zniszczyć prawdopodobieństwa w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Dlatego dzisiaj w tym artykule przedstawiamy kilka sposobów na płaski brzuch w ciągu tygodnia.

Jak uzyskać płaski brzuch w tydzień?

Najlepsze sposoby na płaski brzuch w tydzień:

Teraz poniżej wymieniliśmy listę najlepszych sposobów, które pomagają uzyskać płaski brzuch w ciągu tygodnia. Są one następujące;

1. Pij dużo wody:

Zaleca się picie co najmniej 10-12 szklanek wody dziennie. Spożywanie dodatkowych korzyści płynących z picia wody w celu uniknięcia rozszerzania się żołądka poprzez wspomaganie asymilacji, uwalnianie zaparć i gazów, w ten sposób staraj się pić 1 litr wody dziennie, aby uzyskać bardziej płaski żołądek. Woda pitna wspiera organizm w utrzymaniu odpowiedniej równowagi płynów, przerywa utrzymanie wody, a także sprawia, że ​​czujesz się napakowany, w wyniku czego masz motywację do mniejszego spożycia. Woda podobnie rozkłada tłuszcz, aby uzyskać wigor, a następnie przenosi składniki odżywcze do mięśni, aby utrzymać trawienie.

2. Unikaj nadmiernego spożycia sodu lub soli:

Dodatkowa sól lub sód, który spożywasz, to dodatkowa woda, którą twoje ciało będzie łapać przed tworzeniem się tłuszczu z brzucha i obrzęku. W tym celu powinieneś pić więcej wody, aby wypłukać dodatkową wagę wody spowodowaną dodatkową ilością soli w diecie. Zaleca się spożywanie 2500 miligramów sodu dziennie, aby uniknąć rozrostu i dodatkowego przyrostu masy wody.

3. Zmodyfikuj swoje owoce, a także porcje warzyw:

Podczas gdy surowe owoce i warzywa są obfitym wyborem dla pełnego zdrowia, pobudzają one twój brzuch do podskakiwania, dlatego najlepiej jest spożywać je w mniejszych porcjach, aby rozsmarować się w ciągu dnia.

4. Spożywaj częściej:

Jako alternatywę dla 3 dużych posiłków, które mogą wypełnić żołądek i wyciąć przewód pokarmowy, spożywaj małe, liczne posiłki lub napoje. Spożywaj posiłki wyraźnie około 2 do 3 godzin; zajmą mniej miejsca w brzuchu, będą mniej rosły, utrzymają trawienie i utrzymają uczucie spakowania.

5. Pij zieloną herbatę:

Zielona herbata zawiera przeciwutleniacze znane jako katechiny, które odgrywają zasadniczą rolę w redukcji tłuszczu w żołądku. Jeśli chcesz uzyskać płaski brzuch, a także dodatkową moc spalania tłuszczu, wypij zieloną herbatę przed treningiem.

6. Zmniejsz spożycie diet bogatych w błonnik:

Wiele wspaniałych pokarmów błonnikowych, takich jak brokuły, brukselka, fasola, gaz z fusów kalafiorowych, a także wzdęcia. Usuń je ze swojego reżimu przez cały ten tydzień. Jak tylko tydzień się skończy, powoli poprawiaj je z powrotem pojedynczo. Po tym możesz łatwo zidentyfikować, które pokarmy bardziej dokuczają Twojemu żołądkowi niż inne. Zarządzaj swoją dietą, dzięki której uzyskasz wystarczającą ilość błonnika i zachowasz płaski brzuch.

7. Unikaj alkoholu:

Alkohol sprawia, że ​​organizm dostarcza dodatkową ilość spożywanego tłuszczu i redukuje go do popiołów do 36% mniej tłuszczu niż zwykle. Alkohol może również zapobiegać wytwarzaniu przez organizm hormonów spalających tłuszcz.

8. Czy ćwiczenia:

Zaangażuj się w pełne ruchy ciała, takie jak pompki, podciąganie z wykrokiem, deska boczna, lina wspinaczkowa, cardio i brzuszki w ramach pojedynczego zestawu 15 powtórzeń. Pamiętaj, aby śledzić każde ćwiczenie o minutę skakania na skakance. Musisz być sprytny, aby spalić około 500 – 600 kalorii na każdą próbę.