Czas na plaży uważany jest za relaksujący i beztroski. Aby być modnym na plaży, musisz mieć idealną parę butów przeznaczonych na plażę. Buty plażowe to żywe, kolorowe buty, które świetnie nadają się do chodzenia po plaży i chronią również przed piaskiem. Klapki i sandały to najczęstsze rodzaje butów, ponieważ łatwo je założyć.

Najlepsze buty plażowe dla mężczyzn i kobiet w najnowszych wzorach:

Większość z tych butów plażowych jest dostępna w jasnych kolorach i odważnych wzorach. Oto nasze 10 najlepszych modnych butów plażowych.

1. Klapki:

Buty plażowe

To najczęstszy rodzaj obuwia plażowego dla kobiet i mężczyzn. Mają otwarty czubek i pasek w kształcie litery Y, który ściśle przylega do pierwszego i drugiego palca. Świetnie sprawdzają się w cieplejszą pogodę i doskonale sprawdzają się na plaży. Pamiętaj, że te buty nie są zbyt przyjazne do biegania.

2. Sandały dla mężczyzn i kobiet:

Sandały

Sandały to kolejny rodzaj butów plażowych, które mają gruby pasek, który owija się wokół podbicia stopy. Są mocniejsze niż japonki i mają większą równowagę. Sandały są wykonane jako męskie obuwie plażowe, jak i damskie obuwie plażowe. Przez większość czasu występują w ciemniejszych kolorach.

3. Kapcie surfingowe:

Kapcie surfingowe

Kapcie surfingowe to również najlepsze buty na plażę, ponieważ zapewniają wygodę. Są w żywych kolorach i wzorach i pasują do stroju plażowego. Większość ubrań plażowych ma tropikalne wzory; te kapcie surfingowe też mają ten sam motyw.

4. Buty plażowe łodzi dla kobiet i mężczyzn:

Buty na łódź

Buty do łodzi zostały stworzone dla mężczyzn i kobiet, aby odwiedzali plażę i używali łodzi. Mokry pokład łodzi był miejscem, w którym te buty łodzi przydały się. Zapewnia dużą przyczepność, przez co jest bardzo uniwersalnym butem na plażę.

5. Buty z podeszwą korkową:

Buty z korkową podeszwą

Kolejna świetna alternatywa, czyli wyjątkowo lekkie i łatwe w użyciu buty z korkową podeszwą. Te uniwersalne buty mają gumową wyściółkę na dole i korkową podeszwę na górze. Dzięki temu buty są bardzo lekkie i wygodne. Paski na górze również zapewniają dobrą przyczepność.

6. Drewniaki:

Chodaki

Buty plażowe, które mają grubą podeszwę i otwarty obcas to chodaki. Są one dostępne w różnych stylach, ale większość z nich to modele łatwe w zakładaniu, bez pasków i zapięć. Buty wyglądają bardzo efektownie i zapewniają wentylację stóp.

7. Buty do nurkowania:

Buty do nurkowania

Buty do wody są tym, czego potrzebujesz podczas nurkowania. Te buty do nurkowania sięgają do kostki i zapewniają pełną ochronę Twoim stopom. Jest trwały i zatrzymuje wszelkie bakterie. Materiał użyty do wykonania tych butów sprawia, że ​​są one bardzo przewiewne i trwałe.

8. Rzymskie sandały:

Rzymskie Sandały

Zadbaj o dobrą przyczepność na plaży dzięki tym klasycznym rzymskim sandałom, które oferują jednocześnie styl i wygodę. Te buty plażowe mają paski przecinające stopy, aby zapewnić pewny chwyt i równowagę na mokrym piasku. Styl z otwartymi palcami pomaga utrzymać wodę i piasek z dala od stóp.

9. Sandały boso:

Sandały boso

Idealne stroje plażowe dla pań, te bose sandały stanowią modę na plażach na całym świecie. Te damskie buty plażowe świetnie uzupełnią Twój wygląd na miesiąc miodowy. Koronkowa praca na niektórych z tych butów jest bardzo delikatna.

10. Buty do wody:

Buty do wody

Czy jesteś kimś, kto jest głównie w wodzie i poza nią? Wtedy potrzebne są te buty do wody. Mają podeszwy, które dają dużo wsparcia i świetnie utrzymują wodę z butów. Drenaż w tych butach jest bardzo łatwy.

Buty plażowe sprawią, że Twój dzień na plaży będzie przyjemny i bezpieczny. Wykonane są z wodoodpornego i oddychającego materiału. Te buty na plażę są w większości wsuwane. Wypróbuj modele przeznaczone tylko na plażę i piasek lub do surfingu i aktywności w wodzie. Większość z nich ma żywe kolory i dobrze komponuje się z otoczeniem.