Buty żeglarskie są również nazywane butami Deck pochodzącymi z Connecticut, znanymi z tego, że są wykonane ze skóry, a także z materiału płóciennego z podeszwą na bazie gumy, który był noszony przez ludzi, którzy zajmują się pływaniem łódką jako głównym źródłem dochodu. Aby uzyskać krótkie wyobrażenie o typach i wzorach butów do talii, które ludzie mogli zauważyć, że ktoś inny nosi, ale teraz podali dokładną nazwę podczas zakupów lub zamawiania online.

Elegancki & Najnowsze buty łodzi:

Ten artykuł byłby przydatny w poznaniu 10 najlepszych butów żeglarskich dla mężczyzn i kobiet. Wybierz najlepszy dla swojego stroju.

1. Buty łodzi krzyżowej dla mężczyzn:

Buty na łódź

Ten rodzaj butów żeglarskich był czołowym projektem, który miał koronkę do wiązania w sposób krzyżowy z dwoma oczkami. Bok przedniej tylnej ćwiartki i odpowiednik buta mają również oczka z grubą, okrągłą koronką przechodzącą przez nią z podeszwą EVA, dzięki czemu but jest lekki.

2. Buty męskie Moccasin 3-Eye Catskill Deck:

Buty męskie Mocasin 3-Eye Catskill Deck

Buty łodzi są znane ze swojej mokasynowej cholewki, która ma ręcznie szyty wzór łączący górną ćwiartkę i podnosek. Ten projekt ma trzy oczka z koronką, która ma właściwości elastyczne zaprojektowane jako wsuwane na but.

3. Perforowane buty żeglarskie dla kobiet:

Perforowane buty żeglarskie dla kobiet

Ten perforowany but wykonany ze skóry pomaga w dobrej cyrkulacji powietrza bez pięty. Ten but ma system sznurowania 360 stopni z możliwością zawiązania wokół oczka, co sprawia, że ​​jest również wsuwany i zdejmowany.

4. Płócienne buty łodzi dla kobiet:

Płócienne buty żeglarskie dla kobiet

Kolejnymi butami do łodzi szytymi na miarę ze skóry są płócienne buty pokładowe. Ma właściwości łatwe w utrzymaniu i może być bardziej kolorowe niż skóra. Materiał płócienny jest przyszyty na cholewce buta, a także widoczny z boku równania.

5. 1 oko męskie buty łodzi:

Buty łodzi z 1 okiem dla mężczyzn

But z jednym oczkiem jest znacznie łatwiejszy do noszenia niż inny typ, więc umieść system. Ten rodzaj buta ma właściwość elastyczną, która sprawia, że ​​buty te są poślizgiem na butach. Ze skórą, matowy, wykończony but perspektywiczny jest używany jako półformalny but, a wielokolorowy skórzany lub płócienny but jest używany jako obuwie codzienne.

6. Buty do łodzi moro dla mężczyzn:

Buty do łodzi moro dla mężczyzn

Ten projekt jest bardzo popularny wśród młodzieży ze względu na fajny wygląd. Wykonany jest z płótna lub materiału syntetycznego z nadrukiem moro. Koronka ma kontrastowy kolor z cholewką z gumową podeszwą.

7. Buty łodzi z beczki dla kobiet:

Buty łodzi z beczki dla kobiet

Damskie buty żeglarskie Barrel Fish podkreślają dobry, zaokrąglony kształt buta. Dzięki temu jest bardzo wygodny w noszeniu podczas wszelkich pilnych spraw. But zakrzywia się od środka do czubka palców jak kobiece stopy.

8. Buty na koturnie dla kobiet:

Buty żeglarskie na koturnie dla kobiet

Buty na koturnie lub lazurowe buty do łodzi mają piętę w kształcie klina wykonaną z białej gumowej podeszwy z EVA jako podeszwą środkową, która pomaga w oddychaniu. Wierzch buta może być wykonany z czystej skóry lub kombinacji skóry i płótna, aby uzyskać autentyczny wygląd.

9. Buty łodzi Quoddy Crepe Sole dla mężczyzn:

Męskie buty żeglarskie Quoddy Crepe Sole

Quoddy crepe to buty z limitowanej edycji ze względu na ręcznie wykonane cholewki i pełzającą podeszwę Quoddys, których ukończenie zajmuje wiele godzin. Podeszwa wykonana jest z czystej gumy, która zapewnia trwałość buta.

10. Tkane buty łodzi Huarache dla kobiet:

Hurache Tkane buty żeglarskie dla kobiet

Ten rodzaj wzoru to autentyczny wzór, który można zobaczyć tylko w butach Boat. Materiał jest ręcznie tkany, co daje efekt huarache. Stopa jest wyścielona skórą jagnięcą, która zapewnia uczucie komfortu podczas noszenia z podeszwą z brzytwą, zwaną również wzorem Wave-sipping.

Buty Boat stały się bardzo popularne wśród mężczyzn i kobiet ze względu na właściwości hydrofobowe i antypoślizgowe. Dla pań, które chcą wypróbować nowe półformalne buty inne niż zwykłe mokasyny, do tego równania będą pasować buty na obcasie na koturnie. Dla panów warto mieć zestaw z limitowaną edycją Quoddys Crepe solo deck Shoe!!