Jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu rodziców jest moment, w którym ich dzieci zaczynają poruszać się po małych i słodkich stopach. To czas, kiedy prawdziwe polowanie zaczyna się od szukania odpowiednich butów dla maluchów, które zapewnią im komfort podczas stawiania małych kroków, a nawet zapewnią im ochronę, gdy są na zewnątrz. Bucik dla malucha musi mieć idealny rozmiar, być idealnie dopasowany i powinien mieć miękkie dno, aby nie uwierało delikatnych stóp.

buty dla maluchów

Najnowsze i piękne wzory butów dla małych dzieci:

Przyjrzyjmy się 10 topowym projektom butów dla maluchów.

1. Śliczne różowe buty dla malucha:

Śliczne różowe buty dla malucha

Oto skwierczący i wyraźnie wyglądający różowy but dla malucha. Ten rodzaj butów może być noszony zarówno przez dziewczynkę, jak i chłopca i wydaje się uroczy na obojgu. But ma odpowiednią szerokość z przodu, aby ich nie uwierał, a mały kwiatek po bokach butów poprawia wygląd buta i stopy.

2. Buty dla małych dzieci:

Buty dla małych dzieci

Te buciki w kształcie lisa wyglądają bardzo fajnie na pucołowatej dziewczynce. Ten rodzaj butów można nosić na co dzień, ale po prostu załóż pasującą skarpetę, aby wyglądała ładniej niż kiedykolwiek.

3. Ręcznie szydełkowane buty dla malucha:

Ręcznie robione buty na szydełku dla malucha

Szydełko to rękodzieło, w którym przędza jest teksturowana w kształt atrakcyjnie wyglądających butów. Buty występują w wielu jasnych i pastelowych kolorach i wyglądają bardzo różnie i bardzo ładnie na młodych stopach.

4. Złoty but dla malucha w kształcie serca:

Złote buty dla malucha w kształcie serca

Ten uroczy mały złoty but do przebierania się nadaje modny wygląd i hipnotyzujący wygląd. Płaski but ma miękkie podeszwy, a duża kokardka na górze paska poprawia wygląd buta. Małe słodkie serce wysadzane ćwiekami z przodu dodaje więcej skwierczenia tym butom dla maluchów.

5. Buty dla małych dzieci z miękkiego futra:

Buty dla malucha z miękkiego futra

Małe urocze kozaczki z białego futra są idealne dla malucha, gdy zaczyna chodzić. Ponieważ futro jest bardzo miękkie, buty zapewniają stopom wyjątkowy komfort i są całkiem wygodne podczas chodzenia. Futrzane buciki są dostępne w wielu uroczych i zabawnych kształtach i możesz wybrać ten, który wywoła uśmiech na Twojej twarzy dziecka

6. Fioletowe wełniane buty dla maluchów:

Fioletowe wełniane buty dla malucha

Wełniane buty dla maluchów są idealne zimą, ponieważ utrzymują stopy w cieple nawet podczas chodzenia. Ponieważ wełna jest porowata, umożliwia nawet cyrkulację powietrza do wewnątrz i na zewnątrz, a także jest elastyczna. Te buty są dostępne w wielu jasnych kolorach i zdobądź ulubione kolory butów dla Twojego dziecka.

7. Płócienne buty dla maluchów:

Płócienne buty dla malucha - kopia

Buty płócienne to idealne buty dla malucha, ponieważ są bardzo miękkie, a nawet elastyczne. But został zaprojektowany w czerwono-białą kratkę, co nadaje stopom dziecka bardzo atrakcyjny i ekskluzywny wygląd.

8. Designerskie buty dla maluchów dla dziewczynek:

Designerskie buty dla małych dziewczynek -8

Ten rodzaj wyjątkowo wyglądających butów bardzo fajnie wygląda na dziewczynkach i sprawia, że ​​wyglądają jak księżniczki. But ma miękkie podeszwy, a panterkowy print z różowymi sznurowadłami sprawia, że ​​wygląda atrakcyjniej dla najmłodszych.

9. Buty dziecięce Nike:

Buty dla malucha Nike -9

Teraz wiele dużych marek projektuje również buciki dla maluchów, aby zapewnić większy komfort małym stopom. Ten but jest dość szeroki z przodu i ma grube gumowe podeszwy. Tego typu buty są idealne do noszenia na co dzień, a także na okazję.

10. Stylowe buty dla malucha:

Stylowe buty dla malucha -10

Ten rodzaj stylowych i fajnie wyglądających butów ma wygląd skarpetek i jest niezwykle wygodny w noszeniu. Buty są tak atrakcyjne, że łatwo przykuwają uwagę młodych i sprawiają, że są mądrzejsze niż dotychczas.

Buty dla maluchów są dostępne w wielu sklepach, ale jako rodzic powinieneś zadbać o to, aby pasowały do ​​nich i były dobrze dopasowane. Buty dla maluchów są bardzo atrakcyjne dla oczu i sprawiają, że maluchy wyglądają jeszcze bardziej uroczo i elegancko niż kiedykolwiek. Więc przynieś swojemu dziecku ładne i wygodne buty i nadaj mu ziemisty i wytrzymały wygląd.