Ślub to najlepsza część naszego życia. Chcesz cieszyć się tym dniem w pełni, ale co jeśli drobiazg, jak niewygodne buty, zrujnuje Twój wyjątkowy dzień. Dlatego zawsze radzimy wybrać idealne buty. Są najważniejszą rzeczą, ponieważ będziesz w nich przez cały pamiętny dzień swojego życia.

15 modnych i idealnych butów ślubnych dla panny młodej 2017

Różne rodzaje butów ślubnych na plażę & Wesela plenerowe:

Istnieje wiele stylów i rodzajów butów ślubnych, aby dostosować je do wszystkich potrzeb. Oto kilka.

1. Buty ślubne na platformie:

Szpilki na platformie Buty ślubne

W filmach bohaterka jest w smukłych szpilkach i biegnie za kwiaciarką, cateringiem i dekoratorem. W rzeczywistości wydaje się to nierealne. Nasze drogi nie są tak płaskie, ani stan. Szpilki na platformie są idealne dla panien młodych. Mogą biegać do woli bez bólu.

2. Buty ślubne na złotym obcasie:

Złote szpilki Buty ślubne

W Indiach złoto jest wszędzie w stroju panny młodej. Złoty strój, złota biżuteria i dodatki, a nawet buty. Są krzykliwe i bardzo modne. Teraz panny młode noszą złoto trochę mniej. Ich buty nie są całkowicie złote. Ograniczają się do obcasów. Wyglądają elegancko i bardzo subtelnie.

3. Buty ślubne na obcasie kotka:

Kocięta szpilki Buty ślubne

Teraz, jeśli chcesz szpilki i nie chcesz rezygnować z wygody, to szpilki w kocięta są dla Ciebie idealne. Buty ślubne na obcasie kotka to słodko wyglądające buty ślubne. Jest idealna dla narzeczonych, które chcą mieć pełen komfort i jednocześnie wyglądać stylowo. Te buty były noszone przez Kopciuszka.

4. Płaskie buty ślubne dla kobiet:

Płaskie buty ślubne

Płaskie buty ślubne w ogóle nie mają obcasów. Są bardzo wygodne. Możesz w nich łatwo biegać. Te buty są bardzo eleganckie. Są jak śliwki. Widoczne są z cekinami i ćwiekami. Ponieważ nie ma zbyt wiele do dodania, wyglądają prosto i słodko. Proponowałabym ten styl tylko wtedy, gdy jesteś wysoka, bo nie chcesz wpaść w cień męża.

 5. Białe buty ślubne na ślub:

Białe buty ślubne

Wiele narzeczonych chce ślubu całkowicie białego. Panny młode noszą wszystko na biało. Białe buty ślubne mają nutę srebra i pereł. Są noszone z elegancją i stylem. Możesz nie chcieć wchodzić na kałużę i brud, aby utrzymać je w czystości. Idealnie nadają się na katolicką suknię ślubną. Możesz wypróbować białe buty ślubne na obcasie z ćwiekami.

6. Buty ślubne w kolorze kości słoniowej:

Buty ślubne w kolorze kości słoniowej

Nie wszystkie panny młode wybierają czysto białe stroje. Kość słoniowa to dobry odcień bieli. Nazwa pochodzi od kła słonia. Są bardzo trzeźwi w butach. Nie są zbyt krzykliwe i odważne. Buty ślubne w kolorze kości słoniowej są proste, ale stylowe. Nuta pereł nadaje im doskonały, elegancki wygląd. Jeśli chcesz stonować swój wygląd, to buty ślubne w kolorze kości słoniowej są po prostu idealne.

 7. Srebrne buty dla nowożeńców:

Srebrne buty ślubne

Do białej sukni ślubnej idealnie pasują srebrne buty ślubne. Są eleganckie i bardzo eleganckie. Są trochę krzykliwe. Ale kto nie chciałby być centrum atrakcji w dniu ślubu? Te buty są bardzo stylowe. Jeśli masz prostą sukienkę, srebrne buty ślubne są właśnie dla Ciebie.

8. Czerwone buty dla panny młodej:

Czerwone buty ślubne

Typowy indyjski strój ślubny jest czerwony. Są wszystkie odcienie czerwieni. Aby to dopasować, panny młode wybierają czerwone buty ślubne. Są bardzo różne i bardzo eleganckie. Czerwień jest zwykle głęboka i ciemna. Wiele narzeczonych nosi go do kontrastowego złotego stroju.

9. Buty ślubne z koralikami:

Czółenka z koralikami Buty ślubne -9

Czym są buty ślubne bez połysku? Czółenka z koralikami nadają odpowiednią ilość blasku, której potrzebuje każda panna młoda. Są efektowne i idealne do przyciągnięcia uwagi, gdy stawiasz pierwsze kroki jako panna młoda. Pompy dodają potrzebnego komfortu.

10. Designerskie buty ślubne na szpilkach:

Szpilki Buty ślubne

Szpilki to smukłe szpilki. Są długie i bardzo stylowe. Aktorki noszą ślubne buty na szpilkach. Są bardzo efektowne. Jeśli wiesz, że nie będziesz dużo biegać. W takim razie jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

11. Koronkowe buty ślubne na ślub:

Koronkowe buty ślubne

Koronka dodaje elegancji wszystkim. Koronkowe buty ślubne to skromne buty ślubne. Dobrze wyglądają na każdym stroju ślubnym. To najbardziej elegancki wybór. Sprawi, że Twoje stopy będą wyglądać na szczuplejsze. Są również najwygodniejszymi butami ślubnymi. Można dodać perły i diamenty, aby nadać im trochę blasku.

 12. Buty ślubne w stylu vintage:

Buty ślubne w stylu vintage

Buty ślubne w stylu vintage to buty z paskiem. Są bardzo indiańscy. Mają dużo połysku z koralikami i diamentami. Są to głównie szpilki i buty na płaskim obcasie. Są w większości białe i srebrne.

 13. Perłowe buty ślubne:

Perłowe buty ślubne

Pearl idealnie nadaje się do dodawania blasku strojom ślubnym. Są nawet dodawane do butów. Perłowe buty ślubne są eleganckie i eleganckie. Nie są bardzo niewygodne. Panny młode muszą w nich uważać, ponieważ mogą nie chcieć upuścić drogich pereł podczas chodzenia do ołtarza.

 14. Pełnej długości ręcznie robione buty ślubne:

Ręcznie robione buty ślubne

Każda panna młoda chce, aby jej rzeczy były idealne i wyjątkowe. Poszukują unikatowego wszystkiego. Ręcznie robione buty ślubne to specjalne, spersonalizowane buty dla narzeczonych. Są wyjątkowe i szyte na miarę stroju panny młodej. Szczególną uwagę przywiązuje się do komfortu panny młodej.

 15. Buty ślubne w stylu indyjskim dla nowożeńców:

Indyjskie buty ślubne

Indyjskie buty ślubne różnią się nieco od zachodnich butów ślubnych. Są bardziej kolorowe niż bardziej błyszczące. My, Hindusi, pragniemy wszystkiego więcej, od blasku po kolory. Indyjskie buty ślubne mają dużo ćwieków i koralików. Są zawsze wygodne, ponieważ czujemy ludzi.

Buty ślubne to bardzo ważna część dnia ślubu. Mają dobrze wyglądać i zapewniać odpowiedni komfort. Buty ślubne są dostępne w różnych kolorach i fasonach. Wybierz je mądrze, jak to robi lub przerywa Twój dzień. To twój dzień, przeżyj go dobrze.