Kiedy byliśmy mali, znałem tylko jedną grę w krykieta. Dzisiejszy scenariusz jest inny. Dzieciaki wiedzą rzeczy wykraczające poza naszą wyobraźnię, zwłaszcza w świecie sportu. Dzieci nie są już fanatykami krykieta. Sporty takie jak piłka nożna, tenis, badminton, zapasy i wiele innych przejęły kontrolę.

Ostatnie osiągnięcie mężczyzn i kobiet w naszym kraju w dziedzinie tenisa stało się tematem godziny. Istnieją specjalne rodzaje butów do tego sportu.

Najlepsze buty do tenisa w modzie:

Oto kilka rodzajów butów tenisowych dla kobiet i mężczyzn. W większości są uniseks. Wybierz ukochaną osobę z poniższej listy.

1. Sznurowane buty do tenisa:

Buty do tenisa

Wszystkie buty do tenisa mają koronkę. Mają na celu lepsze dopasowanie do gracza. Sznurowadła można wiązać na wiele sposobów. To modowy trend wiązania sznurówek na różne sposoby. Te buty są jak zwykłe buty do tenisa. Jest preferowany przez wszystkich graczy, ponieważ jest dopasowany. To jest styl unisex.

2. Syntetyczne buty do tenisa:

Syntetyczne buty do tenisa

Zwykle ze względu na bieganie, tradycyjne buty sportowe były szyte z materiału bawełnianego. Ale wraz z postępem technologii nowe tkaniny są produkowane z lepszą elastycznością i zdolnością nasiąkania. Te tkaniny są syntetyczne. Są tak dobre jak bawełna. Wszystkie są kolorowe i przyjemne w projektowaniu butów. Jest to głównie lubiane przez kobiety.

3. Męskie buty do tenisa z grubymi podeszwami:

Buty do tenisa o grubej podeszwie

W tenisie gracz musi biegać po korcie tenisowym. Czasami gracz może skoczyć, aby oddać strzał. Podczas takiej aktywności podeszwa butów musi amortyzować wszelkie wstrząsy, aby uniknąć kontuzji. Buty tenisowe o grubej podeszwie mają twardą podeszwę w odpowiednich miejscach podeszwy. Zapewnia odpowiednią amortyzację podeszwy. Lubią go mężczyźni, ponieważ są ciężsi.

4. Brązowe buty do tenisa:

Brązowe buty do tenisa

Kort tenisowy ma dużo błota i kurzu z glinianej nawierzchni kortu. To sprawia, że ​​lśniące białe buty są brudne, więc do ćwiczeń często używa się brązowego koloru. Brązowe buty do tenisa są nieco chłodniejsze niż zwykłe buty do tenisa. Można je również nosić na zewnątrz. Są lubiane przez mężczyzn, ponieważ wyglądają bardzo swobodnie.

5. Białe buty do tenisa:

Białe buty do tenisa

Białe tenisówki to tradycyjne buty do tenisa. Od wieków mężczyźni i kobiety noszą białe tenisówki. Kolor biały jest wybierany jako znak czystości i braku złej gry. Ten rodzaj butów do tenisa ma białe sznurowadła. Zazwyczaj nazwa marki jest kolorowa. To pozycja obowiązkowa na wielu turniejach. Jest uniseks. Wygląda bardzo nudno poza kortem tenisowym.

6. Kolorowe buty do tenisa dla kobiet:

Kolorowe buty do tenisa

Dzisiejsze pokolenie nie może być trzymane w granicach. Chcą być wolni. Nawet na korcie tenisowym nie chcą przyklejać tradycyjnych białych butów. Chcą dużo koloru i stylu. Kolorowe tenisówki spełniają potrzeby młodych serc i wykonują tę samą pracę, co białe tenisówki. Jest bardzo lubiany przez kobiety.

7. Buty do tenisa Hard Court dla mężczyzn:

Buty do tenisa na twardym korcie

Zazwyczaj kort tenisowy ma różnorodną nawierzchnię. Może to być trawa, glina, twarda lub dywan. Każdy kort ma specjalne buty. Buty do tenisa na twarde korty przeznaczone są na twardą nawierzchnię. Są twardsze i zapewniają dodatkowy komfort. Pomagają uzyskać lepszą przyczepność. Są częściej noszone przez mężczyzn, ponieważ są cięższe.

8. Buty do tenisa z podeszwą zewnętrzną dla kobiet:

Buty do tenisa z podeszwą zewnętrzną

Buty do tenisa z podeszwą zewnętrzną mają szersze podeszwy. Mają zapewnić dobry chwyt. Dodatkowa amortyzacja pomaga zredukować wszelkiego rodzaju urazy. Te buty są kolorowe i bardzo zabawne. Jest bardziej preferowany przez kobiety, ponieważ są lżejsze.

9. Buty tenisowe Wilson Pro Staff:

Buty tenisowe Wilson pro staff

Buty tenisowe Wilson pro staff to jedna z najstarszych form butów tenisowych. Są oficjalnymi butami na wiele turniejów. Są absolutnie idealne na każdy rodzaj kortu. Tradycyjnie są wykonane w kolorze białym. Ale rosnący popyt sprawił, że produkowali też kolorowe buty. Są to projekt unisex.

10. Buty do tenisa Air Vapor:

Buty do tenisa Air Vapor

Wielu sportowców wybiera w swoich butach tenisowych technologię pary powietrza. Jest przeznaczony do łatwego biegania i skakania. Dają dodatkowe odbicie. Buty do tenisa powietrznego są lekkie i bardzo wygodne. Są jak część ciebie, kiedy je nosisz. Kochają go kobiety.

11. Lekkie buty do tenisa:

Lekkie buty do tenisa

Buty do tenisa są przeznaczone do lekkiego. Ale dodając dodatkową poduszkę, stają się ciężkie. Zaczęła pojawiać się potrzeba lekkich butów do robienia łatwych ujęć. Lekkie buty do tenisa są wykonane ze specjalnych włókien, dzięki którym buty są lekkie. Zapewniają takie samo dopasowanie i wygodę jak inne buty do tenisa. Ponieważ są lekkie, pokochały je kobiety.

12. Klasyczne buty do tenisa:

Klasyczne buty do tenisa

Klasyczne buty do tenisa są białe. Mają grubą podeszwę. Białe są również sznurówki. Są unisex, ponieważ są bardziej proste i jednolite. Nie są bardzo lekkie. Te buty dobrze komponują się z tradycyjnym białym strojem do tenisa.

13. Męskie buty do tenisa z technologią żelową:

Buty do tenisa w technologii żelowej

Buty tenisowe w technologii żelowej mają w sobie specjalny żel. Te żele są przeznaczone do pochłaniania wszelkiego rodzaju wstrząsów. Żel znajduje się głównie w okolicy pięty. Wiadomo, że zapobiegają urazom. Lubi go wielu sportowców w średnim wieku. Są preferowane przez mężczyzn.

14. Buty do tenisa barykadowego:

Buty do tenisa barykadowego

Buty do tenisa Barricade mają dzianinę. Mają pięty z pianki z pamięcią kształtu dla dodatkowego komfortu. Daje to bardziej spersonalizowane pocieszenie. Są trochę drogie, ale warto. Technologia ta jest znana wszystkim sportowcom, zwłaszcza kobietom.

15. Buty do tenisa z hiperkortami:

Buty do tenisa Hypercourt

Cóż, w kategoriach laików, buty do tenisa Hyper-court to nic innego jak buty do tenisa na wysokim obcasie. Te buty są nie tylko na wysokim obcasie, ale mają wytrzymać wstrząsy. Są lekkie i oddychają z Tobą. Trzymają cię blisko sądu. Są lubiane przez obie płcie.

Tenis to bardzo duży i znany sport na Zachodzie. Ten sport ma specjalne buty, które zapewniają komfort sportowcowi podczas długiej gry. Buty do tenisa mają zawsze sznurówki. Nie zawsze mają być nudne, białe. Wszystkie nowe kolory, tkaniny i dzianiny sprawiły, że wygląda bardzo porywająco. Kiedy je nosisz, nie musisz trzymać się kortu tenisowego. Są nawet fajne do noszenia na zewnątrz.