Buty to element obuwia męskiego, który chroni ludzką stopę. Należy go nosić podczas wykonywania różnych czynności. Traktowany jest również jako element dekoracji. Z biegiem czasu wzornictwo butów ulegało ogromnym zmianom. Każdy mężczyzna ma pasję do butów. Dziś mężczyźni chcą wyglądać jak najlepiej, aby wykonać swoją pracę. Istnieją różne rodzaje butów na każdą okazję. Projekt buta różni się w zależności od kultury i funkcji. Buty stały się niezbędną koniecznością dla mężczyzn. To najlepszy towarzysz dla mężczyzn.

Buty dla mężczyzn

30 najnowszych i modnych wzorów obuwia męskiego w trendzie:

Spójrzmy na 30 najlepszych stylowych butów dla mężczyzn w Indiach.

1. Czarne skórzane buty Oxford:

Czarne skórzane buty Oxford

Jest bez wątpienia najlepszy. Wcześniej buty typu oxford dostępne były wyłącznie w kolorze czarnym. Ale teraz widzimy różnorodność kolorów. Są to buty sznurowane, które charakteryzują się wypustkami na sznurowadła. Jest ponadczasowy i świetnie komponuje się z formalnością. Część palcowa jest przedłużona dla wygody noszącego. To po prostu stylowy but.

2. Buty męskie Monk Strap:

Buty z paskiem mnicha

Monk Strap nie posiada sznurówek. Zapinana jest na klamrę i paski. Posiada jeden lub dwa paski. W takim przypadku pasek jest traktowany jako akcesorium. Jest to również formalny i casualowy but dla mężczyzn, ale mniej niż buty typu oxford. Jest modnie wygięta o niepowtarzalnym kolorze. W Monku dostępne są nawet trzy paski, ale nie są one zbyt często używane.

3. Buty Derby:

Buty Derby -3

Te ładne buty dla mężczyzn mają szersze otwierane sznurowadło. Ta metoda jest również znana jako „otwarte sznurowanie”. W tych butach na przyszwie wszyte jest oczko na sznurowadło. Dzięki otwartym sznurowadłom można łatwo założyć nogi. W tym sznurowadła są ukryte jak ukryte. Ten but jest odpowiedni dla tych, którzy mają duże stopy. Część palcowa również jest szeroka.

4. Buty męskie ze skrzydełkami:

Buty ze skrzydełkami-4

Buty Wingtip mają kształt litery W na podnosku. Czarno-białe stylowe buty męskie ozdobione są kropkami. W tym przypadku skóra jest perforowana standardowym wzorem. Podnosek ma ładne krzywizny. Wewnątrz znajduje się tkanina w kolorze czerwonym. Posiada szeroki otwór, dzięki czemu mężczyzna może z łatwością wkładać i wysuwać stopy. Projekt W to jego tożsamość.

5. Buty Brogue:

Buty Brogue -5

Buty typu brogue zazwyczaj mają na sobie perforacje. Te perforacje służą do celów dekoracyjnych. Te perforacje wypuszczają wodę na deszcz. Istnieją dwa rodzaje brogsów: pełne i pół. Brogues i Wingtips są podobne, ale nie takie same. Jest poniżej kostki i z klasycznej skóry. Wcześniej był używany jako formalny, ale teraz jest również używany jako casual.

Czytaj więcej: Ultranowoczesne opalające brogsy dla mężczyzn

6. Buty mokasyny:

Mokasyny -6

Buty loafer są bez sznurowadeł i mają charakterystyczne obcasy. Charakteryzuje się eleganckim i łatwym stylem, najbardziej lubianym przez rodziny królewskie. Z jednej strony znajduje się dodatkowa gumka, która umożliwia łatwe zdejmowanie butów. Ma też ładny kolor. W mokasynach stosuje się podeszwy z grubej gumy. Istnieją trzy rodzaje mokasynów: Penny, Tassel i Bit.

7. Mokasyny męskie buty:

Mokasyny -7

But mokasynowy wykonany jest ze skóry jelenia lub innej miękkiej skóry. Boczki wykonane z jednego kawałka skóry. To fajne buty dla mężczyzn. Posiada również kwiatowy nadruk i klamrę. Jest wsuwany na buty i jest jak mokasyny. Możesz go używać jako formalnego i swobodnego. Klamra w kształcie kokardy jest przymocowana na wierzchu buta. Część palcowa jest nieco wyższa niż normalnie.

8. Buty męskie Chukkas:

Buty Chukka -8

Buty Chukka to buty za kostkę w większości wykonane z zamszu lub skóry. Posiada otwarte sznurowanie z dwoma lub trzema parami oczek. Jest to but wygodniejszy w noszeniu i powszechnie dostępny w dzisiejszych czasach. To najnowsze buty dla mężczyzn i do biegania w modzie. Są gładkie, a kolor jest taki, że wydaje się, że cegła jest zachowana.

9. Ubierz buty męskie:

Sukienka buty -9

But do garnituru jest bardziej akceptowany jako but formalny. To potrzeba każdego mężczyzny. Ten czarny lśniący but jest jednym z czarnych butów dla mężczyzn. Podnosek nie jest zbyt rozciągnięty i szeroki. To jak oxfordy. Ma też drobne obcasy. Jedna mała warstwa nici jest przyszyta na wierzchu buta. W środku nie ma żadnego podparcia. Jest tylko skóra.

10. Stylowe buty do biegania:

Buty sportowe -10

Ten sneaker przeznaczony jest do uprawiania sportu i innych ćwiczeń fizycznych. Sneakersy posiadają elastyczną podeszwę wykonaną z gumy oraz cholewkę wykonaną ze skóry. Jest to bardziej niezawodny but do codziennej aktywności. Znalazł się na szczycie listy męskich butów w 2018 roku. Czarne tenisówki potrafią tworzyć magię, ponieważ czerń jest ulubiona przez wszystkich. Nie ma żadnego nadruku.

11. Buty Kung Fu:

Buty Kung Fu -11

But Kung Fu to rodzaj buta, który jest produkowany w Chinach i był noszony podczas uprawiania kung fu i innych sztuk materialnych. Zazwyczaj jest w kolorze czarnym. Wykonany jest z tkaniny i plastikowej podeszwy. Warianty tego buta są obecnie produkowane głównie do użytku ogólnego. Możesz go opasać i złożyć tak, jak potrafisz.

12. Siodło:

Siodło -12

Siodło to buty na co dzień na niskim obcasie. Ma gładki czubek i ozdobną część śródstopia. Jest zwykle wykonany ze skóry i najczęściej występuje w kolorze białym z czarnym siodłem. Chociaż teraz możliwa jest dowolna kombinacja kolorów. To stylowe buty dla mężczyzn. Czerwono-brązowa skórzana koronka łącząca jest rzadka.

13. Buty męskie Jutti:

Jutti -13

Jutti to etniczny typ obuwia pendżabskiego. Składa się ze skóry i drogiego haftu. Na cholewce nadruk z motywem mango oraz haft w złotym kolorze. Ma płaską podeszwę i ręcznie robione hafty, które najczęściej nosi pan młody na jego ślubie. To jest fantazyjne.

14. Fajny but organowy:

But organowy -14

Stopka organowa została zaprojektowana, aby ułatwić grę na klawiaturze organowej i jest noszony przez organistów. Ponieważ jest noszony tylko przy organach, zapobiega zbieraniu się piasku, który mógłby pobrudzić klawisze pedałów. Ma nieco wyższe skórzane obcasy, aby ułatwić zabawę piętą. Ma specjalne zastosowanie do specjalnego celu.

15. Buty z podeszwą skokową dla mężczyzn:

Buty z podeszwą -15

But z podeszwą Jump został wymyślony przede wszystkim dla koszykarzy. Jest jak platforma przymocowana do twoich butów. Przydaje się w treningu skoków. Obecnie platforma ta jest wykorzystywana również przez sportowców w innych dyscyplinach sportowych. Mocuje się na nogach i pozwala skakać wysoko do kosza. Tutaj powierzchnia jest gąbczasta.

16. Buty wspinaczkowe dla mężczyzn:

Buty wspinaczkowe -16

Buty wspinaczkowe to specjalistyczne obuwie do wspinaczki skałkowej. Ma wyściółkę i dopasowany krój. Ponadto ma gładką i lepką gumową podeszwę. Nie nadaje się do chodzenia. Te kolorowe buty męskie są za kostkę i płaskie. Jest to elastyczny rodzaj obuwia. Kształt tego buta to L i jest bardzo miękki. Zapewnia fizyczną swobodę podczas wspinaczki.

17. Buty męskie z kaczki:

Buty z kaczki -17

Buty z kaczki są również znane jako buty fasoli, które są wykonane z gumowej podeszwy i skórzanej cholewki. Od okolicy kostki jest ozdobiona gumą i koronką. Jest szeroko otwarty. Z tyłu też jest design. To fajne buty dla mężczyzn. Jest nieco powyżej kostki i zastosowano kolorową koronkę. Wiele ściegów jest wykonywanych nitką, aby była dobrze zbudowana.

18. Buty śnieżne dla mężczyzn:

Śniegowce -18

Rakieta śnieżna jest szczególnie przeznaczona do noszenia na śniegu. Jest to połączenie koronki i klamry. Większość rakiet śnieżnych jest wykonana z lekkiego metalu i tkaniny syntetycznej. Sięga nieco poniżej kolan. Powierzchnia jest z czystej skóry i wystarczająco mocna. Ten but musi być idealnie noszony, aby nie napotkać trudności na śniegu.

19. Kowbojski but:

Kowbojskie buty -19

Buty kowbojskie szczególnie odnoszą się do butów do jazdy konnej. Ma szpiczasty czubek, kubański obcas i brak sznurowania. Generalnie jest zrobiony ze skóry bydlęcej, ale czasami z egzotycznych skór jaszczurki, węża, słonia i tym podobnych. Metal w kształcie litery V jest przymocowany na wierzchu buta, a bok jest ozdobiony nicią.

20. Buty do skateboardingu:

Buty Skate -20

Buty skate są przeznaczone do jazdy na deskorolce. Konstrukcja butów skejtowych zawiera wulkanizowaną gumę z minimalnym wzorem nici. Podwójne szwy mają na celu przedłużenie żywotności wierzchniego materiału. W zestawie znajduje się podkładka zapewniająca wygodę. Jest lekki, ponieważ z tymi butami przyjdzie nawet deskorolka.

21. Całe buty cięte:

Całe buty -21

Całe skrojone buty wykonane są z jednego kawałka skóry. Jest całkowicie gładka i gładka z niewielkimi zdobieniami. To czysto mocne skórzane buty o trwałości i połysku. Sznurowadła są wbudowane w wiązanie z ostrym i szpiczastym noskiem. But jest taki duży i jeden z najnowszych skórzanych butów męskich. Na wierzchu wykonywany jest inny odcień.

22. Bojowe buty męskie:

Buty bojowe -22

Buty bojowe to jeden z rodzajów butów wojskowych, szczególnie noszonych przez żołnierzy podczas szkolenia. Został zaprojektowany z połączeniem przyczepności i ochrony stóp. Wykonany jest z wodoodpornej skóry. Jest koronka i łańcuszek z jednej strony. But jest wystarczająco mocny do ciężkiej pracy. Żołnierz może z łatwością wykonywać swoją pracę z tym butem.

23. Buty męskie rolkowe:

Buty na rolkach -23

Buty na kółkach mają z tyłu przymocowane kółka. Jest to rodzaj buta, który pozwala użytkownikowi wybrać między chodzeniem a toczeniem. Jeśli chcesz się toczyć, możesz otworzyć koła. W przeciwnym razie zostanie dostosowany w swojej przestrzeni. Koła wystają nieco poza piętę. Sznurowadła są tu grube. Zastosowany materiał jest bardzo miękki jak w butach sportowych.

24. Buty zapaśnicze:

Buty zapaśnicze -24

Buty zapaśnicze są specjalnie zaprojektowane dla obuwia sportowców uprawiających zapasy i aktywnie wykorzystywane w zawodach. Są elastyczne i lekkie, użytkownik czuje się tylko boso. Zapewniają wsparcie kostki i mniejsze ryzyko zranienia paznokci. Ponadto są proste i proste, mało zdobione. Jego głównym celem jest wspieranie zapaśników.

25. Buty męskie łodzi:

Buty łodzi -25

Buty łodzi są zazwyczaj przeznaczone do użytku na łodzi. Jego konstrukcja również przypomina łódź. Do wykonania tego buta użyto oryginalnej brązowej skóry. Zamiast koronki jest sznurek ze skóry. Wykonane są dwa szwy, aby go wzmocnić. Musi być wytrzymała, bo nigdy nie wiadomo, ile czasu potrzeba na jej noszenie.

26. Buty dla diabetyków:

Buty dla diabetyków -26

Te buty są specjalnie stworzone dla osoby z cukrzycą. W cukrzycy pacjent ma problem ze skórą i różnymi innymi problemami ze stopami. Zapewnia im dodatkową głębię. Wkładana jest dodatkowa podeszwa, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla ich stóp. Mogą z łatwością chodzić w tym bucie. Wygląda jak sam bandaż. Nazywane jest również butami terapeutycznymi.

27. Buty do treningu przekrojowego dla mężczyzn:

Buty cross-treningowe -27

Ten but do treningu crossowego jest idealny dla sportowca. Jest odpowiedni dla osoby, która regularnie spaceruje i biega. Jest niezwykle lekki, a także bardziej przydatny na twardej powierzchni. W tym bucie palec jest również podparty gładką skórą. Zygzakowaty wzór na plecach zapewnia komfort podczas chodzenia czy aerobiku.

28. Buty Chelsea:

Botki Chelsea -28

Botki Chelsea są rozpoznawalne dzięki elastycznemu panelowi bocznemu. Są to buty za kostkę, ściśle przylegające. Chelsea jest używana od wielu wieków i nadal jest w modnych butach męskich. Zapewnia materiał z tyłu buta, dzięki czemu użytkownik może łatwo go założyć. W epoce wiktoriańskiej był używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Te buty są zwykle gładkie i schludne.

29. Buty windy:

Buty podwyższające -29

Buty podwyższające mają wewnątrz grubą podeszwę, dzięki czemu użytkownik wygląda na wysoki. Jego pięta jest wykonana z drewna, plastiku lub gumy. Część kostki jest miękka. Jest wiązany sznurowadłami, a klamra jest dodatkowym dodatkiem. Czasami jest stosowany w problemach ortopedycznych również ze względu na pogrubienie podeszwy.

30. Buty dla widzów:

Buty kibica -30

To bardzo nietypowe buty. Jest to szpilka na niskim obcasie złożona z kontrastujących kolorów. Nosek zdobią wzory, a koronkowe wstawki są jeszcze ciemniejsze. Wokół koronkowego panelu zrobiony jest rząd dziurek. Wygląda na to, że część palcowa jest wykonana z drewna. Musi być trudny do noszenia, a za koronkowym panelem zastosowano kolorową tkaninę.

Dostępnych jest wiele opcji butów do wyboru. Uwaga jest tym, czego wymaga przy wyborze idealnych butów dla Ciebie. Bądź dumnym posiadaczem butów niezbędnych dla Ciebie. Buty tworzą fundament, na którym stoi. To sprawia, że ​​Twój wygląd jest kompletny. Najważniejsza rzecz nigdy nie jest kompromisem z dopasowaniem i wygodą.