Czy chcesz wyglądać na wyższego niż jesteś? Zamień swoje marzenia o staniu wyprostowanym i pewnym siebie dzięki butom zwiększającym wzrost! Tak! Dobrze słyszałeś! Istnieje wiele butów do podnoszenia, które mogą podnieść Twój wzrost o 2 do 4 cali. Dzięki tym butom nie będziesz już gubić się w tłumie ani czuć się przygnębionym wśród znajomych. Możesz teraz chodzić ze stylowym chodem, nie martwiąc się o swój wzrost. W tym artykule omówimy niektóre z najbardziej wygodnych i wysokiej jakości butów zwiększających wzrost w Indiach.

buty zwiększające wzrost

Najlepsze buty zwiększające wysokość dla mężczyzn w Indiach:

Podana poniżej lista najlepszych butów zwiększających wzrost w Indiach, które są bardzo wygodnymi i dobrze znanymi markowymi butami, dostępnymi w Indiach.

1. Buty ochronne Tek-Tron Talent Derby ze stalowym noskiem:

Są to brązowe buty ochronne, a ich wierzchni materiał składa się ze skóry. Materiał podeszwy składa się z PU. Przygotowany z prawdziwej miękkiej skóry, 200 dżuli Isi Steel Toe, Grubość skóry – 1,8 do 2 Mm, impregnowana wkładka z włókniny, wyściełana podszewka kołnierza, włóknina oddychająca syntetyczna podszewka wampirów, podeszwa odporna na wodę i olej, wewnętrzna warstwa Campbrell laminowana pianką , Wtryskiwana podeszwa poliuretanowa (Pu), Podwójna gęstość bezpośrednio wtryskiwany PU, Bieżnik podeszwy zaplanowany dla konfrontacji z maksymalnym poślizgiem.

Oprócz specyfikacji, jest jeszcze jeden ważny fakt, o którym należy wiedzieć, że są one najlepsze do zwiększenia wzrostu. Nie ma od nich nic lepszego, a jeśli chodzi o buty na wzrost, ludzie najbardziej tego wymagają. To pierwsza rzecz, jaka przychodzi do głowy ludziom, gdy myślą o butach zwiększających wzrost.

2. Buty ochronne Allied Houston:

Są to buty ochronne w kolorze czarnym, a wierzchni materiał składa się ze skóry, a podeszwa jest przygotowana z PU. Jego kod SKU to ALHO12. Cechy to kompletna cholewka ze skóry licowej, wewnętrzna podszewka to oddychająca włóknina, podeszwa PU o podwójnej gęstości; Antystatyczna, odporna na przebicie, odporna na ścieranie, olejoodporna i antypoślizgowa podeszwa, z wyściółką na kostce i stalowym noskiem.

But różni się od tego omówionego powyżej. Przód ma owalny wzór, a but jest dość duży. Ten boo będzie odpowiedni dla tych, którzy mają twarde i duże stopy. But ma zero wad i bez wątpienia można go uznać za jeden z najlepiej sprzedających się butów na rynku pod względem wzrostu w tej chwili. But wygląda tak fajnie, że każdy z łatwością się w nim zakocha. To jedno z idealnych butów zwiększających wzrost dla mężczyzn w Indiach.

3. Zimowe wyższe buty:

Te czarne buty są dostępne we wszystkich rozmiarach z koronką. Cholewka wykonana jest ze skóry licowej, a podszewka ze skóry świńskiej. Podeszwa tych butów martin z okrągłym noskiem to guma. Jej popularnym elementem jest nici do szycia wraz z cylindrem o wysokości 10-20cm w stylu miękkiej skóry z ciasta. Te buty motocyklowe dla mężczyzn zwiększają wzrost o około 8 cm/3,15 cala. Botki są jednocześnie stylowe i dość modne. Są wygodne i jedne z najlepszych butów do jazdy na rowerze. Buty służą więcej niż jednemu celowi i utrzymują Twój status. Można łatwo zmieścić się w tych butach, ponieważ niektóre firmy robią dla tych butów dowolny rozmiar, co oznacza, że ​​są one zaprojektowane tak, aby pasowały prawie do każdego w wieku od 9 do 12 stóp.

Osoby o mniejszych stopach na ogół nie wolą nosić tego rodzaju butów. Okazały się skuteczne w zwiększaniu wzrostu i można powiedzieć, że są jednymi z najlepiej sprzedających się butów zwiększających wzrost na indyjskim rynku, które są również dość stylowe. Kolor buta jest dość piękny i właściwie uzupełnia projekt. To jedne z najlepszych butów zwiększających wzrost, jakie kiedykolwiek znajdziesz. But jest tak fajny, że bez problemu każdy się w nim zakocha. Kształt i rozmiar sprawia, że ​​but wygląda całkiem wygodnie, a tak jest w rzeczywistości. But może sprawić, że poczujesz się dobrze ze sobą i łatwo można się nim pochwalić.

4. Tek-Tron Brązowe Skórzane Długie buty:

To kolejne brązowe buty ochronne ze skórzanym materiałem wierzchnim, a także materiałem podeszwy PU. Jego kod SKU to 39TTTL01. Funkcje są następujące; gotowy z prawdziwej miękkiej skóry, impregnowana wkładka z włókniny, grubość skóry – 1,8 do 2 Mm, 200 dżuli Isi Steel Toe Cap wyściełana podszewka kołnierza, wtryskiwana podeszwa poliuretanowa (pu), włóknina oddychająca syntetyczna podszewka wampirów, podeszwa odporna na wodę i olej , Inner Campbrell laminowany pianką, Double Density Direct Injected Pu, bieżnik podeszwy planowany do konfrontacji z maksymalnym poślizgiem.

Kolor buta jest dość piękny i właściwie uzupełnia projekt. To jedne z najlepszych butów zwiększających wzrost, jakie kiedykolwiek znajdziesz. But jest tak fajny, że bez problemu każdy się w nim zakocha. Kształt i rozmiar sprawia, że ​​but wygląda całkiem wygodnie, a tak jest w rzeczywistości. But może sprawić, że poczujesz się dobrze ze sobą i łatwo można się nim pochwalić.

5. Sportowe buty podwyższające:

Te sportowe buty podwyższające K19A03 mają 5.490/-. Jego kolor to niebieskie płótno o wysokości 7 cm. Ten but zawiera niewidoczną piętę wewnątrz i wygląda normalnie oraz stylowo z zewnątrz i może sprawić, że osoba będzie wyglądać na wyższą o 2,75 do 5 cali. To nie przypomina niczego, co widziałeś wcześniej. But jest tak fajny i błyszczący, że każda marka chciałaby sprzedawać ten produkt. But ma dwa różne zestawy kolorów po wewnętrznej i zewnętrznej stronie. To może być jeden z najlepszych i najpiękniejszych sposobów na zwiększenie wzrostu. Możesz dodatkowo zwiększyć swój wzrost, pokazując jednocześnie fajne buty. Nie ma dosłownie nic lepszego niż to!

6. Brytyjski rzeźbiony but windy:

To jest dla mężczyzn, aby uzyskać wyższe 7 cm / 2,75 cala i dostępne we wszystkich rozmiarach. Mając koronkę, ten czarny haftowany but ma materiał podszewki korowej i materiał wierzchni z pierwszej warstwy skóry według wzoru w jednolitym kolorze. Najlepsze na wiosnę i jesień, a niektóre cechy to Gumowa podeszwa, spiczasty czubek i miękka skóra. Te buty ambasadorskie będą idealne dla mężczyzn, którzy pracują w instytucjach korporacyjnych i często mają do czynienia z klientami. But jest dość piękny i jednocześnie dość wyjątkowy. Dosłownie nie sposób uniknąć patrzenia na te buty. Utrzymuj je w czystości, a wszystkie oczy będą zwrócone na ciebie.

7. Calden – K333011:

Ten czarny but oferuje 3 cale wyższą wysokość dzięki Super Lightweight. Cechy to czubek rowerowy i cholewka z miękkiej skóry, wsuwana, ukryta elastyczna gore. Wygodna konstrukcja bez koronki, wysokość obcasa: 1 1/4 “i wysokość wału. 5 3/4 “i wysokiej jakości skórzana cholewka i gumowane dno. Jeśli wolisz skórzane buty, oczekuje się, że wybierzesz to. Ten but ma unikalny design i będzie wyglądał świetnie na prawie każdym, kto je nosi. But sprawi, że osoba będzie wyglądać wyjątkowo i to jedna z najlepszych kolekcji tej marki. Buty zostały zaprojektowane i wykonane z miłością i starannością i oczekuje się, że użytkownik zrobi to samo. To kolejny but zwiększający wzrost od markowej firmy, który jest również przeznaczony dla mężczyzn.

8. Calto – G5828:

Cechy Tapered skórzany oxford, pół-kwadratowy krój i ukryty elastyczny gore. Jego waga to 18 uncji, elegancko zszyta dla dodatkowej trwałości i stylu, cholewka z wysokiej jakości skóry licowej, cholewka z wysokiej jakości skóry licowej. Zawiera gumowane dno, a także obuwie zwiększające wysokość Dress Style. CALTO to obecnie jedna z najlepszych marek w branży obuwniczej, a ta jest jednym z wielu pięknych produktów marki.

9. Suma – H252112:

Ten pokaz czarnych butów zawiera ładną czapkę z czubkiem, sznurowanie w stylu klasycznym, konstrukcję ze ściągaczem Goodyear i cholewkę z miękkiej skóry oraz elegancko zszyte dla dodatkowej wytrzymałości i stylu. Wysokiej jakości skóra wierzchnia, stylowa, importowana i wykonana z wysokiej jakości skóry.

Korzyści z używania butów zwiększających wysokość:

Niewidocznie zwiększa wysokość:

Te buty niewidocznie zwiększają twój wzrost, co oznacza, że ​​nie można stwierdzić, czy nosisz buty zwiększające wysokość, czy nie. Ponieważ z zewnątrz wygląda jak inne normalne buty.

Ma korzyści medyczne:

Te buty mogą być korzystne dla pleców i kolan. Przydaje się do postaw ciała, dzięki czemu wyglądasz dobrze i stabilnie.

Występuje w różnych formach:

Te buty występują w różnych stylach i rodzajach, a także są dostępne na różne okazje. W dzisiejszych czasach ludzie wolą podążać za trendem, więc są to buty, dostępne są również buty do noszenia na co dzień i do biura.

Bezbolesna metoda:

W dzisiejszych czasach na rynku dostępne są różne produkty, które zapewniają wzrost w ciągu kilku dni lub miesięcy, ale nie wszystkie obietnice, które dają reklamy są prawdziwe, są różne skutki uboczne tych produktów, które mogą zaszkodzić zdrowiu człowieka. Ale te buty podwyższające lub zwiększające wysokość dają szybkie rezultaty i wcale nie są szkodliwe dla zdrowia. Jest bezpieczny dla wszystkich.

Łatwo dostępny produkt:

Buty podwyższające lub zwiększające wysokość są łatwo dostępne na rynkach i w salonach, nawet rynek internetowy ma ogromne zapotrzebowanie na te buty. Są dostępne dla każdego i dla każdego rozmiaru.

Jest wiele znanych osobistości, które za tymi butami ukrywają swój rzeczywisty wzrost. Te buty podwyższające otrzymały ostatnio różne dobre recenzje. Wiele osób uznało ten produkt za bardzo skuteczny, ponieważ wzrost osoby określa jej osobowość i nikt nie chce się wstydzić swojego wzrostu, gdy jest na imprezie lub randce, te buty mają główny czynnik, którego nikt nie może Wygląda na to, że są to buty zwiększające wysokość, ponieważ podeszwy i dodatkowe obcasy znajdują się wewnątrz butów. Przeważnie niscy mężczyźni wolą nosić te buty, aby wyglądać na wyższego niż ich partner. Nikt jeszcze nie znalazł negatywnych skutków tych butów, ponieważ zależy to od tego, jak dana osoba z nich korzysta.

W tym artykule otrzymałeś odpowiednie dane na temat jednych z najlepszych butów, które pomogą w zwiększeniu wzrostu. Omawiane w tym artykule buty są dobrze dostępne na indyjskim rynku i bez wahania można je kupić. Jeśli chcesz kupić buty zwiększające wzrost, zalecamy wybranie jednego z nich (lub więcej). Daj nam znać, które z nich najlepiej pasują do Twoich wymagań.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Kiedy potrzebuję butów zwiększających wysokość??

Buty zwiększające wzrost są bardzo preferowane przez mężczyzn podczas wystąpień publicznych. Zwłaszcza, gdy musisz chodzić pewnie wśród ogromnego tłumu i czuć swoją obecność, te buty są dobrodziejstwem. Polecają je również modelki, które podczas chodzenia po rampie lubią wyglądać na wyższego. Możesz również czuć się dobrze w biurze, nosząc te buty ze swoimi ostrymi formalnościami.

2. Czy buty zwiększające wysokość są bezpieczne dla pleców i kręgosłupa??

Tak! Markowe buty zwiększające wysokość mają solidną poduszkę i materiał amortyzujący podeszwy. Dzięki temu możesz je nosić przez dłuższe godziny bez odczuwania bólu pleców. W przeciwieństwie do szpilek damskich, które uszkadzają kręgosłup, te buty zapewniają równomierne uniesienie dolnej części ciała, dzięki czemu są całkiem bezpieczne!

3. Czy mogę nosić te buty do windy podczas uprawiania sportu??

Buty podwyższające nie są przeznaczone do uprawiania sportu. Podczas noszenia tych butów struktura twoich stóp ulega zmianie. Tak więc, kiedy pozwalasz sobie na ekstremalne bieganie, kopanie lub skakanie, istnieje ryzyko uszkodzenia buta, a także stóp. Lepiej zainwestować w amortyzowany sprzęt sportowy, aby umożliwić lepsze ruchy.