Błyszczyki do ust sprawiają, że usta wyglądają na jędrniejsze i pełniejsze. Dodają one Twoim ustom soczystego blasku, którego każdy z nas pragnie. Możesz to osiągnąć, jeśli odpowiednio nałożysz błyszczyk.

jak nakładać błyszczyk

Poniżej znajduje się kilka wskazówek i wskazówek, których należy przestrzegać podczas nakładania błyszczyka. Pamiętaj o tych wskazówkach, gdy następnym razem będziesz nakładać błyszczyk na usta.

1. Zacznij od oczyszczenia ust. Wyszoruj usta za pomocą peelingu do ust. W przeciwnym razie możesz nałożyć krem ​​nawilżający i za pomocą papierowego ręcznika usunąć wszystkie spierzchnięte części i martwy naskórek z ust. Dzięki temu usta będą wyglądały na czyste i gładkie oraz ułatwią aplikację.

Jak idealnie nakładać błyszczyk?

2. Następnie nałóż na usta przezroczysty balsam do ust. Możesz również nałożyć kolorowe, jeśli chcesz trochę koloru na ustach. Nałóż go równomiernie, a następnie delikatnie wklep palcem.

3. Możesz rozpocząć nakładanie błyszczyka od tego kroku, w którym możesz nałożyć błyszczyk po nałożeniu szminki.

4. Jeśli nakładasz pomadkę, zacznij ligninować usta za pomocą konturówki. Zacznij od środka ust, a następnie zakryj brzegi ust aż do kącika.

5. Jeśli masz cieńsze usta, możesz je zaokrąglić, wyścielając ich zewnętrzną krawędź krawędzi ust.

6. Następnie wypełnij usta pomadką. Przetrzyj chusteczką, aby usunąć nadmiar produktu. Możesz przejść do drugiego machnięcia, jeśli chcesz intensywnego koloru.

7. Następnie zacznij nakładać błyszczyk. Możesz użyć przezroczystego błyszczyka, jeśli chcesz zachować kolor pomadki.

8. Możesz zdecydować się na kolorowy błyszczyk, jeśli chcesz podkreślić intensywność koloru na ustach. Możesz użyć tego samego kolorowego połysku co szminka lub czegoś o cień w górę lub w dół.

9. Zacznij od środka ust, a następnie pracuj w kierunku ich brzegów. Lekko przetrzyj chusteczką, aby usunąć lepkość i nadmiar produktu.

10. Przyłóż usta do siebie. Za pomocą wacika zetrzyj nadmiar produktu z kącików ust.

11. I skończyłeś nakładać idealny błyszczyk na usta.

12. Jeśli chcesz uzyskać pełniejszy efekt, wybierz iskrzący błyszczyk. To nada wymiar Twoim ustom.

13. Zawsze tonuj oczy, jeśli chcesz mieć błyszczące usta. Nie chcesz wyglądać błyszcząco i błyszcząco jak kula dyskotekowa.

Jak idealnie nałożyć błyszczyk? 2

14. Używaj łagodnych kolorowych błyszczyków na dzień i jaśniejszych i lśniących na noc. W dzień mogą mieć wszystkie odcienie nude i delikatne fiolety, które dobrze komponują się z oryginalnym kolorem ust i nie będą wyglądać, ponieważ do ust dodaje się zbyt dużo niepotrzebnego koloru.

15. Wybierz kolory odpowiednie do wieku. Również jasne kolory mają tendencję do większego zaciekania, więc uważaj na nie