Naszyjniki są jednym z ważnych ozdób, które kobieta pragnie nosić. Naszyjniki występują w różnych stylach i rozmiarach, a jednym z nich są chokery. Chokery mają różne wzory biżuterii i wybór wśród nich staje się trochę trudny.

chockery-wzory

Różne rodzaje biżuterii z chokerami:

Oto lista 15 najlepszych chokerów, aby zadowolić Cię ich projektami i możesz zaplanować zakup dowolnego z nich.

1. Naszyjnik ze srebrnym łańcuszkiem w kształcie serca:

Naszyjnik ze srebrnym łańcuszkiem w kształcie serca

Śliczny mały naszyjnik choker wykonany ze srebra to najlepszy prezent dla dziewczyny z jego lepszej połówki. Cienki łańcuszek z dwiema warstwami i sercem pomiędzy. Srebrny łańcuszek wygląda jeszcze bardziej fascynująco ze względu na serce, a dwuwarstwowy łańcuszek dodaje mu wyglądu.

2. Trzywarstwowy choker:

Choker trójwarstwowy

Trend na własną modę zawsze był obecny na scenie. Ten projekt naszyjnika ujawnia podobny wygląd. Czarny choker wiązany na szyi z małym złotym akcesorium pomiędzy i łańcuszkami ułożonymi pod spodem nadają jej ładny wygląd. Najniższy łańcuch z akcesoriami różni się od pozostałych dwóch, przedstawiając nierównoległą relację między łańcuchami.

3. Choker z kolcami dla dziewczynek:

Choker z kolcami dla dziewczynek

Czarny choker jak zawinięty naszyjnik jest seksowny do noszenia z zachodnią sukienką. Wisiorek przypominający szpic dodaje mu odwagi. Ten naszyjnik może być łatwo wybrany przez nastolatkę jako dodatek dla siebie. Nić jak choker wygląda dla ciebie prosto, ale dla innych wyglądałaby o wiele piękniej, gdy byłaby zawieszona na szyi.

4. Choker z łańcuchem oceanicznym:

Naszyjnik z łańcuchem oceanu

Odcienie niebieskiego to bardzo pożądane przez kobiety kolory. Przychodząc do tego koloru, każdy by odetchnął, gdy go oglądał. Złoty, dwuwarstwowy naszyjnik z łańcuszkiem z okrągłym wisiorkiem w kolorze oceanu pomiędzy nimi to błoga rzecz do kupienia. Nie muszę wymieniać rodzaju stroju, którego potrzebujesz do tego, ponieważ z pewnością ulepszy i podkreśli wygląd każdego rodzaju sukienki, którą nosisz.

5. Koronkowy naszyjnik choker Lipsy:

Koronkowy naszyjnik choker Lipsy

To elegancki naszyjnik z chokerem do noszenia. Zaprojektowany w kształcie kwiatów, dobrze prezentuje się przy niezbyt szerokiej podstawie. Dołączony do niej łańcuszek z perłą wysadzaną na płaskiej powierzchni zwisającej pod spodem również nadaje tradycyjny wygląd. Dlatego jest to opcja dla wielu.

6. Naszyjnik z białym perłowym naszyjnikiem:

Naszyjnik choker z białej perły

Bardzo wyjątkowo zaprojektowany choker, taki jak biały naszyjnik owinięty wokół szyi, jest trzeźwym, ale eleganckim dodatkiem do założenia. Biel jest spokojnym kolorem symbolizującym dobroć, a prosty naszyjnik w podobny sposób przedstawia pozytywną aurę. Wiązki białych pereł przewiązane w prostą linię w nitce również przedstawiają podobny wygląd, zgodny z chokerem. Tak więc ten kawałek jest wspaniały do ​​kupienia i noszenia.

7. Czarny gotycki naszyjnik choker:

Czarny gotycki naszyjnik choker

Jak sugeruje powyższa nazwa, naszyjnik nadaje gotycki wygląd i byłby wyborem każdej dziewczyny, która uwielbia ciemne dodatki. Wiszące czarne kamienie również dają podobny wygląd. Wygląda elegancko na swój sposób i będzie naprawdę wyróżniającym się obiektem, gdy go założysz. Duży czarny kamień pośrodku to tradycyjny dodatek do elegancji, którą niesie ze sobą naszyjnik.

8. Kolorowy kwiatowy szydełkowy naszyjnik:

Kolorowy kwiatowy szydełkowy choker

Kolejny z dołączonymi do każdego czarnymi dużymi kwiatami i wykonanymi w choker, dodaje elegancji w swoim wyglądzie. Grupa perełek pośrodku nadaje mu elegancki wygląd, a naszyjnik byłby wspaniałym wyborem dla kobiety do noszenia go z przyjaciółmi lub współpracownikami.

9. Czarny aksamitny naszyjnik choker:

Naszyjnik choker z czarnego aksamitu

Jeśli planujesz rozkręcić imprezę aksamitnym wyglądem, ten naszyjnik jest dla Ciebie. Dodanie sporej dozy odwagi i zadziorności w twojej osobowości sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze bardziej seksownie i fajnie. Jest dostępny w różnych i wielu kolorach. Mógłbyś którykolwiek z nich dla siebie.

10. Prosty wiązany naszyjnik:

Prosty wiązany choker

Ciemnoczarny aksamitny choker z węzłem pomiędzy nimi znów jest seksowną niespodzianką. Węzeł zawiązany w dwa trójkątne kształty, a reszta węzła zwisająca pod spodem daje atrakcyjny wygląd. Bardzo dobrze pasowałoby do czarnej sukienki i czarnych butów.

11. Choker z zawieszką Hoop:

Choker z zawieszką w kształcie kółka

Czarny choker jest klasyczny ze złotym obręczem pośrodku. Posiada zapięcie na karabińczyk. Obręcz pośrodku ma wysokie polskie akcenty.

12. Choker z liści:

Choker z liści

Skórzany naszyjnik ze złotym pierścieniem pomiędzy nimi jest piękny. Wisiorek, zwłaszcza jako liść, jest kreatywnym w użyciu i przekazuje przesłanie. Bardzo przyjemny do oglądania i noszenia jest jakość tego naszyjnika z chokerem. Więc kup to, jeśli chcesz, aby ludzie również obserwowali cię kojącymi oczami.

13. Choker Saturna:

Choker Saturna

Niezwykły choker z kreatywnym pomysłem wiszącego wisiorka to frajda w zakupie. Dwuwarstwowe naszyjniki choker z przymocowanym do niego powyższym w formie kółek i drugim z zawieszką w postaci obracającej się wokół Układu Słonecznego planety nadają jasny wygląd. To byłaby rzecz „po wyjęciu z pudełka”.

14. Opalizujący kwiatowy naszyjnik:

Opalizujący kwiatowy naszyjnik

Kwiatowe wzory utworzone z jasnych kamieni przymocowanych do fioletowej opaski nadają połyskujący wygląd. Klejnoty w kwiecistych oprawkach są atrakcyjną rzeczą do noszenia. Choker, który można nosić zarówno na co dzień, jak i na przyjęcia, to ten, który spełni Twoje uniwersalne wymagania dotyczące naszyjników.

15. Choker w stylu egipskim:

Choker podobny do egipskiego

Złote monety połączone ze sobą łańcuszkiem nadają wygląd podobny do egipskiego i każdy, kto ma fantazję na taką biżuterię, może z łatwością spełnić jej życzenie kupując tę ​​biżuterię.

Te chokery to wybrane spośród najlepszych, jakie można znaleźć w okolicy. Wybierasz się na uroczystość, wybierasz się na niezobowiązującą imprezę lub spotkanie towarzyskie, każda okazja może być teraz z łatwością obecna, z mniejszą presją na wybór ubrania. Wszystkie różnią się od siebie dają atrakcyjny wygląd i możesz dokonać wyboru spośród nich.