Tattoo Choker to rodzaj przewodowego naszyjnika noszonego na szyi. Można go wykonać ze skóry, koralików, złota, srebra, platyny i plastiku. Możesz nawet ozdobić niektóre elementy, które podkreślą piękno Twojego dekoltu. Można nawet pokusić się o dodanie do niego zawieszki. Chokery do tatuażu kojarzą się z modnymi damami. Ci, którzy lubią wyglądać stylowo, noszą ten choker. Bardzo dobrze wiedzą, jak tworzyć innowacje z chokerem. Ciągle próbują czegoś wyjątkowego z chokerem, aby nadać mu nowy wygląd.

Najnowsze i niesamowite Tattoo Chokers Ladies in Fashion 2018:

Oto 9 najlepszych wzorów chokerów do tatuażu dla młodych dziewcząt.

1. Skórzany naszyjnik z motywem satelity:

Skórzany naszyjnik z motywem satelity

Ten czarny naszyjnik z tatuażem ma dwa skórzane druciki. Jeden jest ciasny, a drugi luźny. Opiera się na unikalnym motywie satelity. Drut ciasny ma zawieszkę planety, a drut luźny zawieszkę rakiety. Ten choker jest zupełnie inny, aby podkreślić Twój dekolt.

2. Tatuaż Choker z Koronką Kwiatową:

Choker do tatuażu z kwiatową koronką

Ten niesamowity naszyjnik z czarnym tatuażem ma czarną koronkę. Jeden kamień jest zawieszony w naszyjniku. Za pomocą czarnej koronki tworzy się kwiatowy wzór. Wydrążony łańcuszek jest połączony z naszyjnikiem w kształcie flary. To wypełnia całą twoją szyję.

3. Prosty naszyjnik z tatuażem:

Prosty naszyjnik z tatuażem

Jest to prosty naszyjnik z tatuażem choker w czarnym drucie. Kształt gruszki wykonany jest za pomocą czarnego drutu. I jest zakrzywiony, aby zrobić nową gruszkę. To jest proste i proste. Jest rozciągliwy, dzięki czemu można dopasować go do rozmiaru szyi. Czarny przewód jest elastyczny, więc nie zarysuje skóry.

4. Obcy tatuaż Choker:

Obcy tatuaż choker

Ten naszyjnik z tatuażem zawiera wisiorek z uroczą twarzą kosmitów. Na zielonym plastiku narysowana jest twarz obcego, a po obu stronach wiszą dwie srebrne, otwarte gwiazdy. Choker jest na dwóch elastycznych linkach. To wygląda funky i wybrednie.

5. Wiele chokerów do tatuażu:

Wiele chokerów do tatuażu

W tym tatuażu naszyjnik choker jest w czterech kolorach. Wszystkie są z gładkiego elastycznego drutu i elastyczne. Te cztery kolorowe chokery wyglądają elegancko i będą pasować do Twojego konkretnego stroju. Wszystkie te kolory wyglądają spokojnie i cudownie. Zapewnia twoją kolorową osobowość.

6. Dwie ryby ręcznie robiony tatuaż Choker:

Ręcznie robiony tatuaż z dwiema rybami

Ten oszałamiający tatuaż z naszyjnikiem choker ma wisiorek z dwoma wzorami ryb. Jest ręcznie robiony i ma druty naprzeciwko siebie. Ten projekt wisiorka jest podobny do projektu logo Doordarshan Channel. Ten projekt z dwiema rybami uważany jest za szczęśliwy.

7. Naszyjnik z tatuażem ze złotym liściem:

Naszyjnik ze złotym liściem

Ten naszyjnik z chokerem z tatuażem różni się od zwykłego czarnego. Jest w złocie i tworzony jest łańcuch w kształcie liści. Wygląda niesamowicie i wspaniale. Sam projekt wygląda jak złoty naszyjnik. Powstają bardzo piękne kształty liści, które przyciągają wzrok.

8. Kwiatowy naszyjnik z tatuażem:

Choker z kwiatowym tatuażem

Zamiast czarnej koronki, drutu i jakiegokolwiek innego metalu, ten naszyjnik z chokerem jest prostym kwiatowym sznurkiem. Jest to wzór białego kwiatu z żółtym okrągłym pośrodku. To jak zapewnienie spokoju w upalne lato. Wygląda uroczo na szyi i przypomina mi biżuterię z kwiatów.

9. Choker tatuażu z sercami:

Choker tatuaż z sercami

Jest to uroczy naszyjnik z czarnym tatuażem w kształcie serca. Piękne wzory w kształcie serca są ze sobą połączone, tworząc ten wyrafinowany naszyjnik. Można nawet powiedzieć, że tak wiele serc stoi na jednej strunie. Ten swobodny choker zdobędzie zarówno serca, jak i uwagę.

Chokery do tatuażu są obecnie noszone również jako bransoletki i pierścionki na palce. Wygląda niesamowicie jak biżuteria ręczna. To coś bardziej wyszukanego niż typowa biżuteria ze złota i srebra. Może najlepiej pasować do twojego zachodniego stroju. Będzie kołysać na imprezach i wycieczkach. Wszystkie współczesne panie będą miały przynajmniej jeden z tych chokerów. To cię pociąga.